III liga sezon 2021/2022

Kolejka 1
(1)
5 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Korona Rzeszów - Wisła Sandomierz

(1)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

(1)
0 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Czarni Połaniec - ŁKS Łagów

(1)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Unia Tarnów - Podlasie Biała Podlaska

(1)
1 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Wólczanka Wólka Pełkińska - Podhale Nowy Targ

(1)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Chełmianka Chełm

(1)
3 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Siarka Tarnobrzeg - Wisłoka Dębica

(1)
2 - 5
III liga grupa 4
2021/22
Tomaszów Lubelski

TKS Tomasovia - Cracovia II Kraków

(1)
0 - 4
III liga grupa 4
2021/22

Sokół Sieniawa - Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 2
(2)
0 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Podlasie Biała Podlaska - Korona Rzeszów

(2)
0 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Wisła Sandomierz - Avia Świdnik

(2)
5 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Wisłoka Dębica - Stal Stalowa Wola

(2)
5 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Siarka Tarnobrzeg - Sokół Sieniawa

(2)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Cracovia II Kraków - Czarni Połaniec

(2)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

ŁKS Łagów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

(2)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Orlęta Radzyń Podlaski - TKS Tomasovia

(2)
3 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka Pełkińska

(2)
2 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Podhale Nowy Targ - Unia Tarnów

Kolejka 3
(3)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Czarni Połaniec - Orlęta Radzyń Podlaski

(3)
2 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica

(3)
2 - 3
III liga grupa 4
2021/22
Tomaszów Lubelski

TKS Tomasovia - Siarka Tarnobrzeg

(3)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska

(3)
2 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Korona Rzeszów - Podhale Nowy Targ

(3)
2 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Unia Tarnów - Chełmianka Chełm

(3)
0 - 4
III liga grupa 4
2021/22

Wólczanka Wólka Pełkińska - ŁKS Łagów

(3)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Cracovia II Kraków

(3)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz

Kolejka 4
(4)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Podlasie Biała Podlaska - Stal Stalowa Wola

(4)
3 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Siarka Tarnobrzeg - Czarni Połaniec

(4)
0 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

(4)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Cracovia II Kraków - Wólczanka Wólka Pełkińska

(4)
3 - 5
III liga grupa 4
2021/22

ŁKS Łagów - Unia Tarnów

(4)
6 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Wisłoka Dębica - Wisła Sandomierz

(4)
0 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Chełmianka Chełm - Korona Rzeszów

(4)
0 - 4
III liga grupa 4
2021/22

Sokół Sieniawa - TKS Tomasovia

(4)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik

Kolejka 5
(5)
3 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Czarni Połaniec - Sokół Sieniawa

(5)
2 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska

(5)
2 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

(5)
2 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Avia Świdnik - Chełmianka Chełm

(5)
0 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Korona Rzeszów - ŁKS Łagów

(5)
1 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Unia Tarnów - Cracovia II Kraków

(5)
0 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Wólczanka Wólka Pełkińska - Orlęta Radzyń Podlaski

(5)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Siarka Tarnobrzeg - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 6
(6)
3 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Cracovia II Kraków - Korona Rzeszów

(6)
1 - 2
III liga grupa 4
2021/22
Tomaszów Lubelski

TKS Tomasovia - Czarni Połaniec

(6)
2 - 0
III liga grupa 4
2021/22

ŁKS Łagów - Avia Świdnik

(6)
0 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Sokół Sieniawa - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

(6)
2 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Chełmianka Chełm - Stal Stalowa Wola

(6)
3 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Siarka Tarnobrzeg - Wólczanka Wólka Pełkińska

(6)
5 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz

(6)
0 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Tarnów

(6)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 7
(7)
2 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Stal Stalowa Wola - ŁKS Łagów

(7)
2 - 0
III liga grupa 4
2021/22

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - TKS Tomasovia

(7)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Korona Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski

(7)
2 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Unia Tarnów - Siarka Tarnobrzeg

(7)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Avia Świdnik - Cracovia II Kraków

(7)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ

(7)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Wólczanka Wólka Pełkińska - Sokół Sieniawa

(7)
0 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm

(7)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Czarni Połaniec - Wisłoka Dębica

Kolejka 8
(8)
2 - 6
III liga grupa 4
2021/22

Wisłoka Dębica - Podhale Nowy Targ

(8)
3 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik

(8)
4 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Cracovia II Kraków - Stal Stalowa Wola

(8)
2 - 2
III liga grupa 4
2021/22
Tomaszów Lubelski

TKS Tomasovia - Wólczanka Wólka Pełkińska

(8)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

ŁKS Łagów - Wisła Sandomierz

(8)
2 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Czarni Połaniec - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

(8)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Sokół Sieniawa - Unia Tarnów

(8)
2 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska

(8)
2 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Siarka Tarnobrzeg - Korona Rzeszów

Kolejka 9
(9)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisłoka Dębica

(9)
1 - 5
III liga grupa 4
2021/22

Podhale Nowy Targ - Chełmianka Chełm

(9)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Unia Tarnów - TKS Tomasovia

(9)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Podlasie Biała Podlaska - ŁKS Łagów

(9)
1 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Wisła Sandomierz - Cracovia II Kraków

(9)
2 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski

(9)
2 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Avia Świdnik - Siarka Tarnobrzeg

(9)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Korona Rzeszów - Sokół Sieniawa

(9)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Wólczanka Wólka Pełkińska - Czarni Połaniec

Kolejka 10
(10)
1 - 3
III liga grupa 4
2021/22

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wólczanka Wólka Pełkińska

(10)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Czarni Połaniec - Unia Tarnów

(10)
3 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Sokół Sieniawa - Avia Świdnik

(10)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

(10)
2 - 4
III liga grupa 4
2021/22

Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz

(10)
3 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Cracovia II Kraków - Podlasie Biała Podlaska

(10)
2 - 2
III liga grupa 4
2021/22

ŁKS Łagów - Podhale Nowy Targ

(10)
0 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Wisłoka Dębica - Chełmianka Chełm

(10)
2 - 2
III liga grupa 4
2021/22
Tomaszów Lubelski

TKS Tomasovia - Korona Rzeszów

Kolejka 11
(11)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Avia Świdnik - TKS Tomasovia

(11)
5 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

(11)
1 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Korona Rzeszów - Czarni Połaniec

(11)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Unia Tarnów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

(11)
2 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłoka Dębica

(11)
3 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Wisła Sandomierz - Siarka Tarnobrzeg

(11)
0 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski

(11)
5 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Podhale Nowy Targ - Cracovia II Kraków

(11)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Chełmianka Chełm - ŁKS Łagów

Kolejka 12
(12)
0 - 3
III liga grupa 4
2021/22
Tomaszów Lubelski

TKS Tomasovia - Stal Stalowa Wola

(12)
1 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Wisłoka Dębica - ŁKS Łagów

(12)
4 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Cracovia II Kraków - Chełmianka Chełm

(12)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ

(12)
4 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Siarka Tarnobrzeg - Podlasie Biała Podlaska

(12)
0 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Sokół Sieniawa - Wisła Sandomierz

(12)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Czarni Połaniec - Avia Świdnik

(12)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Korona Rzeszów

(12)
0 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Wólczanka Wólka Pełkińska - Unia Tarnów

Kolejka 13
(13)
0 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Wisła Sandomierz - TKS Tomasovia

(13)
0 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Unia Tarnów - Wisłoka Dębica

(13)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Korona Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska

(13)
1 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Avia Świdnik - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

(13)
3 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec

(13)
0 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Podlasie Biała Podlaska - Sokół Sieniawa

(13)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg

(13)
0 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski

(13)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

ŁKS Łagów - Cracovia II Kraków

Kolejka 14
(14)
0 - 0
III liga grupa 4
2021/22
Tomaszów Lubelski

TKS Tomasovia - Podlasie Biała Podlaska

(14)
2 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Wisłoka Dębica - Cracovia II Kraków

(14)
4 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Orlęta Radzyń Podlaski - ŁKS Łagów

(14)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Siarka Tarnobrzeg - Chełmianka Chełm

(14)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Sokół Sieniawa - Podhale Nowy Targ

(14)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Czarni Połaniec - Wisła Sandomierz

(14)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Stalowa Wola

(14)
0 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik

(14)
3 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Unia Tarnów - Korona Rzeszów

Kolejka 15
(15)
4 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Podhale Nowy Targ - TKS Tomasovia

(15)
2 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Korona Rzeszów - Wisłoka Dębica

(15)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Avia Świdnik - Unia Tarnów

(15)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Stal Stalowa Wola - Wólczanka Wólka Pełkińska

(15)
1 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Wisła Sandomierz - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

(15)
5 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Podlasie Biała Podlaska - Czarni Połaniec

(15)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Chełmianka Chełm - Sokół Sieniawa

(15)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

ŁKS Łagów - Siarka Tarnobrzeg

(15)
4 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Cracovia II Kraków - Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 16
(16)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22
Tomaszów Lubelski

TKS Tomasovia - Chełmianka Chełm

(16)
4 - 4
III liga grupa 4
2021/22

Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski

(16)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Siarka Tarnobrzeg - Cracovia II Kraków

(16)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Sokół Sieniawa - ŁKS Łagów

(16)
5 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Czarni Połaniec - Podhale Nowy Targ

(16)
3 - 1
III liga grupa 4
2021/22

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Podlasie Biała Podlaska

(16)
2 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Sandomierz

(16)
0 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Unia Tarnów - Stal Stalowa Wola

(16)
0 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Korona Rzeszów - Avia Świdnik

Kolejka 17
(17)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

ŁKS Łagów - TKS Tomasovia

(17)
2 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Avia Świdnik - Wisłoka Dębica

(17)
3 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Stal Stalowa Wola - Korona Rzeszów

(17)
1 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Wisła Sandomierz - Unia Tarnów

(17)
3 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Podlasie Biała Podlaska - Wólczanka Wólka Pełkińska

(17)
3 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Podhale Nowy Targ - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

(17)
4 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Chełmianka Chełm - Czarni Połaniec

(17)
3 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Cracovia II Kraków - Sokół Sieniawa

(17)
0 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Orlęta Radzyń Podlaski - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 18
(18)
5 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Cracovia II Kraków - TKS Tomasovia

(18)
0 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Wisłoka Dębica - Siarka Tarnobrzeg

(18)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Orlęta Radzyń Podlaski - Sokół Sieniawa

(18)
3 - 0
III liga grupa 4
2021/22

ŁKS Łagów - Czarni Połaniec

(18)
3 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Chełmianka Chełm - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

(18)
3 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka Pełkińska

(18)
3 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Podlasie Biała Podlaska - Unia Tarnów

(18)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Wisła Sandomierz - Korona Rzeszów

(18)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Kolejka 19
(19)
1 - 2
III liga grupa 4
2021/22
Tomaszów Lubelski

TKS Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski

(19)
2 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

(19)
2 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Avia Świdnik - Wisła Sandomierz

(19)
2 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Korona Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska

(19)
2 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Unia Tarnów - Podhale Nowy Targ

(19)
0 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Wólczanka Wólka Pełkińska - Chełmianka Chełm

(19)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - ŁKS Łagów

(19)
0 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Czarni Połaniec - Cracovia II Kraków

(19)
2 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Sokół Sieniawa - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 20
(20)
3 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Siarka Tarnobrzeg - TKS Tomasovia

(20)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Wisłoka Dębica - Sokół Sieniawa

(20)
2 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Orlęta Radzyń Podlaski - Czarni Połaniec

(20)
0 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Cracovia II Kraków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

(20)
4 - 1
III liga grupa 4
2021/22

ŁKS Łagów - Wólczanka Wólka Pełkińska

(20)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Chełmianka Chełm - Unia Tarnów

(20)
5 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Podhale Nowy Targ - Korona Rzeszów

(20)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik

(20)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola

Kolejka 21
(21)
3 - 0
III liga grupa 4
2021/22
Tomaszów Lubelski

TKS Tomasovia - Sokół Sieniawa

(21)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Wisła Sandomierz - Wisłoka Dębica

(21)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

(21)
1 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Avia Świdnik - Podhale Nowy Targ

(21)
1 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Korona Rzeszów - Chełmianka Chełm

(21)
0 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Unia Tarnów - ŁKS Łagów

(21)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Wólczanka Wólka Pełkińska - Cracovia II Kraków

(21)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski

(21)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Czarni Połaniec - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 22
(22)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Wisłoka Dębica - TKS Tomasovia

(22)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Siarka Tarnobrzeg

(22)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Sokół Sieniawa - Czarni Połaniec

(22)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełkińska

(22)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Cracovia II Kraków - Unia Tarnów

(22)
2 - 0
III liga grupa 4
2021/22

ŁKS Łagów - Korona Rzeszów

(22)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Chełmianka Chełm - Avia Świdnik

(22)
0 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Podhale Nowy Targ - Stal Stalowa Wola

(22)
1 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Podlasie Biała Podlaska - Wisła Sandomierz

Kolejka 23
(23)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Czarni Połaniec - TKS Tomasovia

(23)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Podlasie Biała Podlaska - Wisłoka Dębica

(23)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ

(23)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Stal Stalowa Wola - Chełmianka Chełm

(23)
0 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Avia Świdnik - ŁKS Łagów

(23)
0 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Korona Rzeszów - Cracovia II Kraków

(23)
3 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Unia Tarnów - Orlęta Radzyń Podlaski

(23)
1 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Wólczanka Wólka Pełkińska - Siarka Tarnobrzeg

(23)
1 - 3
III liga grupa 4
2021/22

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Sokół Sieniawa

Kolejka 24
(24)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22
Tomaszów Lubelski

TKS Tomasovia - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

(24)
3 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Wisłoka Dębica - Czarni Połaniec

(24)
4 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Sokół Sieniawa - Wólczanka Wólka Pełkińska

(24)
5 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Siarka Tarnobrzeg - Unia Tarnów

(24)
4 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Orlęta Radzyń Podlaski - Korona Rzeszów

(24)
1 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Cracovia II Kraków - Avia Świdnik

(24)
3 - 0
III liga grupa 4
2021/22

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

(24)
4 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Chełmianka Chełm - Wisła Sandomierz

(24)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 25
(25)
3 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Wólczanka Wólka Pełkińska - TKS Tomasovia

(25)
5 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Podhale Nowy Targ - Wisłoka Dębica

(25)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm

(25)
0 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Wisła Sandomierz - ŁKS Łagów

(25)
0 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Stal Stalowa Wola - Cracovia II Kraków

(25)
6 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski

(25)
0 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Korona Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg

(25)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Unia Tarnów - Sokół Sieniawa

(25)
00:00
III liga grupa 4
2021/22

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Czarni Połaniec

Kolejka 26
(26)
0 - 3
III liga grupa 4
2021/22
Tomaszów Lubelski

TKS Tomasovia - Unia Tarnów

(26)
0 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Wisłoka Dębica - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

(26)
3 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Czarni Połaniec - Wólczanka Wólka Pełkińska

(26)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Sokół Sieniawa - Korona Rzeszów

(26)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik

(26)
1 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Stalowa Wola

(26)
0 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Cracovia II Kraków - Wisła Sandomierz

(26)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

ŁKS Łagów - Podlasie Biała Podlaska

(26)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ

Kolejka 27
(27)
1 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Korona Rzeszów - TKS Tomasovia

(27)
0 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Chełmianka Chełm - Wisłoka Dębica

(27)
0 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Podhale Nowy Targ - ŁKS Łagów

(27)
0 - 6
III liga grupa 4
2021/22

Podlasie Biała Podlaska - Cracovia II Kraków

(27)
0 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Wisła Sandomierz - Orlęta Radzyń Podlaski

(27)
2 - 4
III liga grupa 4
2021/22

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

(27)
8 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Avia Świdnik - Sokół Sieniawa

(27)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Unia Tarnów - Czarni Połaniec

(27)
1 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Wólczanka Wólka Pełkińska - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 28
(28)
0 - 2
III liga grupa 4
2021/22
Tomaszów Lubelski

TKS Tomasovia - Avia Świdnik

(28)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska

(28)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Unia Tarnów

(28)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Czarni Połaniec - Korona Rzeszów

(28)
0 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Sokół Sieniawa - Stal Stalowa Wola

(28)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Siarka Tarnobrzeg - Wisła Sandomierz

(28)
0 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska

(28)
5 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Cracovia II Kraków - Podhale Nowy Targ

(28)
1 - 2
III liga grupa 4
2021/22

ŁKS Łagów - Chełmianka Chełm

Kolejka 29
(29)
3 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Stal Stalowa Wola - TKS Tomasovia

(29)
4 - 1
III liga grupa 4
2021/22

ŁKS Łagów - Wisłoka Dębica

(29)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Chełmianka Chełm - Cracovia II Kraków

(29)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Podhale Nowy Targ - Orlęta Radzyń Podlaski

(29)
1 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg

(29)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Wisła Sandomierz - Sokół Sieniawa

(29)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Avia Świdnik - Czarni Połaniec

(29)
2 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Korona Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

(29)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Unia Tarnów - Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 30
(30)
1 - 2
III liga grupa 4
2021/22
Tomaszów Lubelski

TKS Tomasovia - Wisła Sandomierz

(30)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Wisłoka Dębica - Unia Tarnów

(30)
0 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Wólczanka Wólka Pełkińska - Korona Rzeszów

(30)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik

(30)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

(30)
2 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Sokół Sieniawa - Podlasie Biała Podlaska

(30)
2 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Siarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ

(30)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm

(30)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Cracovia II Kraków - ŁKS Łagów

Kolejka 31
(31)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Podlasie Biała Podlaska - TKS Tomasovia

(31)
1 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Cracovia II Kraków - Wisłoka Dębica

(31)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

ŁKS Łagów - Orlęta Radzyń Podlaski

(31)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg

(31)
0 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Podhale Nowy Targ - Sokół Sieniawa

(31)
3 - 4
III liga grupa 4
2021/22

Wisła Sandomierz - Czarni Połaniec

(31)
0 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

(31)
5 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Avia Świdnik - Wólczanka Wólka Pełkińska

(31)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Korona Rzeszów - Unia Tarnów

Kolejka 32
(32)
1 - 3
III liga grupa 4
2021/22
Tomaszów Lubelski

TKS Tomasovia - Podhale Nowy Targ

(32)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Wisłoka Dębica - Korona Rzeszów

(32)
3 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Unia Tarnów - Avia Świdnik

(32)
0 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Stalowa Wola

(32)
4 - 2
III liga grupa 4
2021/22

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz

(32)
3 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Czarni Połaniec - Podlasie Biała Podlaska

(32)
1 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm

(32)
2 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łagów

(32)
3 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Orlęta Radzyń Podlaski - Cracovia II Kraków

Kolejka 33
(33)
4 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Chełmianka Chełm - TKS Tomasovia

(33)
4 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Orlęta Radzyń Podlaski - Wisłoka Dębica

(33)
2 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Cracovia II Kraków - Siarka Tarnobrzeg

(33)
3 - 0
III liga grupa 4
2021/22

ŁKS Łagów - Sokół Sieniawa

(33)
2 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Podhale Nowy Targ - Czarni Połaniec

(33)
5 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Podlasie Biała Podlaska - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

(33)
2 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Wisła Sandomierz - Wólczanka Wólka Pełkińska

(33)
2 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Stal Stalowa Wola - Unia Tarnów

(33)
6 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Avia Świdnik - Korona Rzeszów

Kolejka 34
(34)
3 - 2
III liga grupa 4
2021/22
Tomaszów Lubelski

TKS Tomasovia - ŁKS Łagów

(34)
1 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Wisłoka Dębica - Avia Świdnik

(34)
0 - 6
III liga grupa 4
2021/22

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

(34)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Unia Tarnów - Wisła Sandomierz

(34)
3 - 2
III liga grupa 4
2021/22

Wólczanka Wólka Pełkińska - Podlasie Biała Podlaska

(34)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Podhale Nowy Targ

(34)
0 - 3
III liga grupa 4
2021/22

Czarni Połaniec - Chełmianka Chełm

(34)
2 - 1
III liga grupa 4
2021/22

Sokół Sieniawa - Cracovia II Kraków

(34)
2 - 0
III liga grupa 4
2021/22

Siarka Tarnobrzeg - Orlęta Radzyń Podlaski