Regulamin typera

REGULAMIN TYPERA – JESIEŃ 2018

 

 1. Rozpoczęcie typera następuje wraz z rozpoczęciem danej rundy, czyli jesiennej bądź wiosennej i trwa przez cały okres trwania danej rundy. Każda wspomniana runda to nowa edycja typera.
 2. Aby wziąć udział w typerze należy posiadać konto na portalu społecznościowym Facebook, a następnie polubić fanpage naszego serwisu znajdujący się TUTAJ!Podobnie należy uczynić z kontami fundatorów nagród, a więc należy polubić fanpage restauracji Resto & Pizza Valentino S.C. znajdujące się TUTAJ!.
 3. Wszystkie polubienia muszą być widoczne publicznie na tablicy danego uczestnika typera. Jeśli nie będzie widoczne polubienie publiczne typy takiego uczestnika typera nie będą brane pod uwagę.
 4. Swoją propozycję wyniku podajemy na portalu społecznościowym Facebook na fanpagu naszego serwisu w komentarzach pod newsem konkursowym, który zamieszczamy najpóźniej 24h przed danym meczem zespołu Tomasovii.
 5. Uwaga! Każdy uczestnik typera oddając swój typ musi udostępnić przy każdej kolejce PUBLICZNIE post typera. Typy osób, które nie udostępnią posta typera publicznie na portalu społecznościowym Facebook, nie będą zaliczane nawet, jeśli typ będzie poprawny.
 6. Bezwzględnie Post typera należy udostępnić publicznie przed rozpoczęciem danego meczu Tomasovii. Udostępnienie posta po rozpoczęciu meczu, lub tylko wtedy, gdy się okaże, że typujący trafił poprawnie wynik – nie będzie uznawane i brane pod uwagę.
 7. Poprawny typ powinien zawierać parę meczową np. Tomasovia – Hetman Zamość 1:0 i wynik, a nazwy danego zespołu powinny rozpoczynać się dużą literą. Jeśli dany uczestnik typera napisze nazwę, choćby jednego zespołu z małej litery to taki typ nie będzie brany w ogóle pod uwagę, czyli będzie nieważny. Tak samo w przypadku, gdy ktoś napisze nazwę jednego zespołu i wynik. Np. Tomasovia 0:0, lub sam wynik 1:1, czy 0:0. Bezwzględnie musi być napisana cała para meczowa z prawidłowym uwzględnieniem gospodarza meczu, czyli tak jak podajemy w konkursowym newsie.
 8. Raz zamieszczony typ wyniku w komentarzach uznaje się za ostateczny Nie ma możliwości poprawiania, kasowania komentarza, by podać nową propozycję wyniku itd. Jeśli stwierdzimy, że ktoś tak robi to decyzją organizatorów w porozumieniu z fundatorami nagród może zostać wykluczony z typera nawet do końca rozgrywek danej rundy.
 9. Pierwsze 7 osób (decyduje kolejność zamieszczenia propozycji wyników w komentarzach na naszym fanpagu!), które podczas danej kolejki wytypują poprawny rezultat meczu Tomasovii otrzymują nagrody od Restauracji Resto & Pizza Valentino S.C.
 10. Nagrodami są bony w kwocie 10zł na dowolną dużą pizzę lub danie kuchni orientalnej z ulotki „China Town”, które to dania serwuje oczywiście restauracja Resto & Pizza Valentino S.C. mieszcząca się przy ulicy Piekarskiej w Tomaszowie Lubelskim.
 11. Różnicę pomiędzy ceną wybranego dania lub pizzy dopłaca laureat. Z bonu nie jest wydawana reszta!
 12. Osoba, która najwięcej razy wytypuje podczas całej rundy dokładny wynik osiągnięty przez Tomasovię otrzyma zaproszenie od restauracji Resto & Pizza Valentino S.C.mieszczącej się przy ul. Piekarskiej, gdzie na miejscu ustali z właścicielem lokalu jaką nagrodę główną (danie) otrzyma. Jeśli laureatów z taką samą liczbą najwięcej wytypowanych spotkań będzie kilku to o tym, kto dostanie główną nagrodę zadecyduje losowanie.  AKTUALNA OFERTA „RESTO & PIZZA VALENTINO” – KLIKNIJ
 13. Każdy uczestnik typera, który wygra bon ma 7 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na fanpagu serwisu Tomasovia.Tomaszow.info, aby udać się do restauracji Resto & Pizza Valentino S.C. mieszczącej się przy ul. Piekarskiej w celu odebrania nagrody. Uwaga! Każdy laureat musi udać się osobiście do restauracji i tam podać personelowi swoje dane (imię i nazwisko). Nie ma możliwości, by nagrodę odbierały osoby trzecie w zastępstwie oraz dowozu nagród do domu! . Po upływie terminu 7 dni nagroda przepada.
 14. Osobom, które trafią rezultat podczas danej kolejki, a nie wygrają bonu, bo będą w kolejności 8,9,10  itd. będzie zaliczane trafienie punkt do klasyfikacji głównej. Każdy trafiony dokładny wynik, to 1 pkt, który otrzymuje uczestnik typera.
 15. Aktualną listę osób, które trafią poprawnie dokładny wynik i punktację generalną można znaleźć na stronie głównej serwisu www.tomasovia.tomaszow.info w dziale „Typer” oraz na profilu społecznościowym Facebook naszego serwisu tomasovia.tomaszow.info
 16. Wszelkie sporne kwestie nieujęte regulaminem rozstrzyga nasza redakcja w porozumieniu ze sponsorami typera i decyzje, które są przez nich podejmowane są ostateczne.