[the_ad_group id="53"]

Rozgrywki m.in IV ligi zawieszone do 29 marca

Na podstawie decyzji Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, podjętej na nadzwyczajnym posiedzeniu Zarządu PZPN, Zarząd Lubelskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem Covid-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski wszystkie rozgrywki kobiet i mężczyzn (seniorskie i młodzieżowe) prowadzone przez LZPN (oraz wszystkie rozgrywki CLJ chłopców i dziewcząt, a także prowadzone przez PZPN rozgrywki kobiet, z Ekstraligą kobiet) z dniem dzisiejszym zostały zawieszone do 29.03.2020 r. (włącznie).

Zalecamy również odwołanie wszelkich meczów sparingowych i turniejów. Lubelski ZPN (oraz Oddziały w Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu) w ww. terminie nie będzie wyznaczał sędziów.

Ponadto informujemy, iż zgodnie z przepisami regulaminów rozgrywek (z wyjątkiem III ligi grupy IV, która już rozpoczęła rozgrywki), okno transferowe ulega przesunięciu i zakończy się wraz z oficjalnym rozpoczęciem rozgrywek w danej klasie.

Nowe terminy meczów zostaną ustalone przez organy prowadzące rozgrywki w późniejszym terminie i podane w oddzielnym komunikacie. Rozgrywki mogą być wznowione najwcześniej z początkiem kwietnia 2020 r.

 

źr. Lubelski Związek Piłki Nożnej