[the_ad_group id="53"]

Po raz drugi lepsi od hrubieszowian. Tomasovia-Unia 6:0

W sobotę 11 lipca drugi mecz kontrolny podczas obozu rozegrali piłkarze Tomasovii, którzy na stadionie Włókniarza zmierzyli się z Unią Hrubieszów. Obie drużyny już raz spotkały się ze sobą 4 lipca w Hrubieszowie i wtedy zwycięsko z rywalizacji wyszli tomaszowianie, wygrywając 3:0. Nadarzyła się więc okazja dla podopiecznych trenera Marka Sadowskiego do rewanżu.

 

Od początku meczu optyczną przewagę mieli piłkarze Tomasovii, którzy w tej części stworzyli sobie kilka okazji bramkowych, ale żadnej z nich nie wykorzystali podobnie jak Unia, która również miała swoje okazje. Po przerwie szkoleniowiec Paweł Babiarz zaczął dokonywać wielu zmian, a takiego komfortu nie miał trener hrubieszowian, który w sumie na ten mecz miał do dyspozycji 13 zawodników. Fakt ten spowodował, że w drugiej części Tomasovia miała już ogromną przewagę, a coraz bardziej zmęczeni przeciwnicy zaczęli popełniać całą masę błędów, które skrzętnie wykorzystywali „niebiesko-biali” i w sumie zdobyli 6 bramek.

 

Następny mecz kontrolny piłkarze Tomasovii rozegrają w środę 15 lipca, kiedy to wracając z obozu udadzą się Wiązownicy, gdzie zmierzą ze beniaminkiem  III -ligi KS Wiązownica. To spotkanie zostanie rozegrane o godz. 17:00.

 

Tomasovia – Unia Hrubieszów 6:0 ( 0:0 )

bramki:  Zawodnik  testowany III x2, Szuta J. Szuta D., Baran, Skiba

 

Tomasovia: Krawczyk (45′ Bartoszyk) – Żurawski (60′ Pleskacz), Chmura (45′ Błajda), Zozulia, Baran (70′ Olenkiewicz) – Skiba, Słotwinski (60′ Witkowski), Towbin (45′ Zawodnik  testowany I) – Szuta D. (60′ Zawodnik  testowany II) , Iwanicki (45′  Zawodnik  testowany III), Szuta J