[the_ad_group id="53"]

Piłkarze z Krasnobrodu postrachem dla IV -ligowców. Igros Krasnobród – Tomasovia 3:2

We wtorek 30 czerwca mecz kontrolny rozegrali piłkarze Tomasovii, którzy w Krasnobrodzie zmierzyli się z miejscowym Igrosem. Podopieczni trenera Jacka Paszkiewicza, którzy w ostatnim sezonie zamojskiej klasy okręgowej zajęli 9 miejsce, podczas letnich przygotowań mieli już na rozkładzie jednego IV -ligowca, którego pokonali 3:2. Jednak chyba niewielu przypuszczało, że miejscowi odprawią z kwitkiem mających aspiracje do najwyższych lokat w swojej lidze tomaszowian. A jednak. Ambitnie grający piłkarze z Krasnobrodu sprawili kolejną dużą niespodziankę, by nie powiedzieć sensację i pokonali tomaszowian w takim samym stosunku, co Huczwę Tyszowce. 

 

Trzeba jednak zaznaczyć nie ujmując nic miejscowym, że „niebiesko-biali” znów zagrali z różnych powodów bez kilku zawodników Damiana i Jakuba Szutów, Bartłomieja Pleskacza, Jakuba Witkowskiego, Michała Skiby, czy Patryka Dorosza. W takiej sytuacji szkoleniowiec Paweł Babiarz dał szansę pograć dłużej  klubowej młodzieży dokonując zmian rotacyjnych. 

 

Tomaszowianie nie będą musieli długo czekać na rehabilitację za wczorajszy wynik, który mimo wszystko nie powinien się przytrafiać tak klasowej drużynie z niżej notowanymi rywalami, ponieważ już dzisiaj zmierzą się oni w Starym Zamościu z innym zespołem z klasy okręgowej Omegą. To spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30.

 

Z dzisiejszego spotkania będziemy podawali aktualny wynik na żywo na naszym koncie  na Facebooku – Kliknij tutaj , do którego polubienia oczywiście zachęcamy.

 

Igros Krasnobród – Tomasovia  3:2  ( 2:1 )

bramki: Ożóg 29′, 42′, Margol 64′ – Smoła 12′, Zozulia 77′

 

Tomasovia: Bartoszyk – Żurawski, Chmura, Zozulia, Zawodnik testowany I – Smoła, Krosman, Towbin, Olenkiewicz, Baran – Iwanicki. Na zmiany wchodzili: Krawczyk, Dziura, Zawodnik testowany II, Materrazzo, Wojtowicz, A.Żurawski