[the_ad_group id="53"]

Oldboje Tomasovii drudzy w „Memoriale im. Bogdana Rekiela i Kazimierza Papierza” we Frampolu

W minioną sobotę we Frampolu rozegrany został Memoriał im. Bogdana Rekiela i Kazimierza Papierza, który to memoriał tak jak w latach poprzednich miał na celu podtrzymanie pamięci o tych dwóch wspomnianych i zasłużonych dla Włókniarza Frampol piłkarzy.

Na parkiecie hali widowiskowo-sportowej we Frampolu stawiło się w sumie pięć drużyn, wśród których nie zabrakło drużyny Oldboys Team 2014 Tomasovia. Zawody były rozgrywane bez podziału na grupy, czyli systemem każdy z każdym. Piłkarze Tomasovii rozpoczęli turniej z wielkim impetem pokonując wysoko Iskrę Krzemień oraz gospodarzy Włókniarz Frampol. Niestety jak się potem okazało było to ich ostatnie zwycięstwo, ponieważ po zaciętym boju kolejny mecz z Echem Zawada zakończył się wynikiem remisowym.

Po trzech spotkaniach tomaszowianie mieli na swoim koncie siedem punktów natomiast Old Stars Biłgoraj komplet dziewięciu. Stało się więc jasne, że bezpośredni mecz pomiędzy wspomnianymi ekipami zadecyduje o tym, kto zostanie głównym triumfatorem memoriału. Piłkarze Tomasovii potrzebowali zwycięstwa zaś graczom z Biłgoraja wystarczył nawet remis. Jednak biłgorajanie nie zamierzali grać na remis i na parkiet wyszli z myślą o zwycięstwie i niestety ta sztuka im się udała. Gole Jacka Gontarza oraz Jarosława Korzenia nie wystarczyły naszej drużynie, ponieważ drużyna Old Stars Biłgorajstrzeliła o 3 gole więcej i z kompletem punktów zasłużenie została zwycięzcą memoriału. Nasi piłkarze zajęli drugie miejsce, a Zenon Maksymiak został wybrany najlepszym bramkarzem. Poniżej prezentujemy komplet wyników z Frampola.

Wyniki:

Tomasovia – Iskra Krzemień 5:1 gole: Orzechowski, Stefanik, Nastałek, Korzeń, Stawarski

Echo Zawada – Old Stars Biłgoraj 2 :5

Włókniarz Frampol – Tomasovia 2 :4 gole: Dec, Stawarski, Kisz x2

Iskra Krzemień – Echo Zawada 2:4

Old Stars Biłgoraj – Włókniarz Frampol 6:0

Włókniarz Frampol – Iskra Krzemień 2:1

Tomasovia – Echo Zawada 1:1gol: Stefanik

Iskra Krzemień – Old Stars Biłgoraj 1:2

Włókniarz Frampol – Echo Zawada 2:5

Tomasovia – Old Stars Biłgoraj 2:5 gole: Gontarz, Korzeń

Tomasovia zagrała w składzie: (Lewy rząd od góry) – Zenon Maksymiak, Jacek Gontarz, Andrzej Orzechowski, Piotr Dec, Bartosz Stefanik.

(Dolny rząd od lewej) – Piotr Towbin, Andrzej Kisz, Tomasz Nastałek, Bogdan Stawarski, Jarosław Korzeń

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Old Stars Biłgoraj – 12pkt

2. Tomasovia – 7pkt

3. Echo Zawada- 6pkt

4. Włókniarz Frampol – 3pkt

5. Iskra Krzemień – 0pkt

Najlepszy piłkarz – Roman Błonka (Echo Zawada)

Najlepszy bramkarz – Zenon Maksymiak (Tomasovia)

Król strzelców – Artur Deryło (Old Stars Biłgoraj)

Najstarszy zawodnik – Dariusz Skubisz ( Old Stars Biłgoraj)