[the_ad_group id="53"]

Gole braci Szuta dają cenne zwycięstwo. Lublinianka Lublin – Tomasovia 1:2

fot: Kamil Kmieć

W sobotnie popołudnie po raz szósty w tym sezonie na ligowe boisko wybiegli piłkarze Tomasovii, którzy w Lublinie o ligowe punkty walczyli z miejscową Lublinianką. Dotychczasowe statystyki spotkań pomiędzy obiema drużynami, które były rozgrywane na lubelskiej „Wieniawie” nie były zbyt łaskawe dla naszego zespołu. Dość powiedzieć, że ostatni raz tomaszowianie na terenie rywala wygrali 14 maja 2014 roku, czyli ponad 5 lat temu. Na szczęście statystyki nie grają. Podopieczni trenera Babiarza przerwali niekorzystną serię i po bramkach braci Jakuba i Damiana Szuty pokonali Lubliniankę Lublin 2:1, dzięki czemu przynajmniej do zakończenia VI kolejki zajmują pozycję lidera. 

 

Następne spotkanie ligowe piłkarze Tomasovii rozegrają w niedzielę 15 września o godz. 16:00, kiedy to na własnym boisku podejmą Victorię Żmudź. Już dziś zapraszamy na ten mecz. 

 


 

Lublinianka Lublin – Tomasovia 1:2 (1:0)

bramki: Rejmak 13′ – J.Szuta 51′, D.Szuta 88′ (z rzutu karnego)

 

Tomasovia: Krawczyk – Pleskacz (81′ Krosman), D. Szuta, Chmura, Zozulia – Gęborys (66′ Turewicz), Smoła, Żerucha (59′ Żurawski), Towbin (59′ Łeń), Stożek – J.Szuta (66′ Rataj)

 

Żółte kartki: Iwańczuk, Wrzesiński – Chmura, Stożek, Smoła

 

Czerwona kartka: Jan Giza 89′ (bezpośrednia za faul)

 

Sędzia: Piotr Kawiński (główny), Krzysztof Rękas, Szymon Niemczuk (asystenci) – OKS Chełm

 

Widzów: 200