[the_ad_group id="53"]

Zwycięstwo i porażka piłkarzy Tomasovii w kolejnych grach kontrolnych.

Nie jeden a dwa mecze kontrolne rozegrali w sobotę 9 lutego piłkarze Tomasovii, którzy w Zamościu na boisku ze sztuczną nawierzchnią zmierzyli się odpowiednio z Ładą 1945 Biłgoraj oraz Unią Hrubieszów. Szkoleniowiec tomaszowian Paweł Babiarz potraktował wczorajsze spotkania, jako dobrą okazję do przyjrzenia się klubowej młodzieży więc w obu spotkaniach nie zabrakło piłkarzy występujących w juniorach, czy nawet w trampkarzach. Poza tym trener Babiarz przyglądał się w meczu z Ładą dwóm testowanym piłkarzom, z których jeden ustrzelił nawet hat-tricka. Ten mecz tomaszowianie wygrali 4:1, a czwartego gola zdobył Maciej Żerucha. 

W drugim sobotnim spotkaniu piłkarze Tomasovii zmierzyli się z liderem zamojskiej klasy okręgowej Unią Hrubieszów. Mecz zakończył się zwycięstwem hrubieszowian 3:1. Honorowego gola w tym meczu zdobył Łukasz Mruk. Podopieczni trenera Babiarza nie będą mieli zbyt długo czasu na odpoczynek, bo już w najbliższy wtorek o godz. 17:30 zmierzą się w Lublinie z III -ligowym Motorem. 

 

Skład Tomasovii ze spotkania z Ładą: Krawczyk – Lomber, Szuta, zawodnik testowany I, Jarosz – Baran, Bubeła, Pleskacz (60′ M. Orzechowski), Żerucha – zawodnik testowany II, Jędruszczak (45′ Czereczun)

 

Skład Tomasovii ze spotkania z Unią: Piwowarczyk – Krawczyk Piotr, Piątkowski, Błajda, Łeń – Wojtowicz (60′ M. Orzechowski), Mruk, Smoła, Witkowski – Towbin, Rataj