[the_ad_group id="53"]

Zdobyli puchar burmistrza Przeworska. Orzeł – Tomasovia 0:4

Przedostatni mecz kontrolny mają za sobą piłkarze Tomasovii, którzy wczoraj udali się do Przeworska na mecz z tamtejszym Orłem. Jeszcze dwa lata temu obie drużyny rywalizowały ze sobą w III lidze lubelsko-podkarpackiej, lecz obydwie opuściły wspomniane rozgrywki. Losy gospodarzy wczorajszego meczu, po spadku potoczyły się tak, że wylądowali oni nawet w klasie okręgowej, lecz podczas minionego sezonu 2017/2018 Orzeł okazal się najlepszy i ponownie zagra w IV lidze podkarpaciej.

Wczorajszy mecz rozgrywany był w ramach II Pikniku Sportowo Rekreacyjnego „Orzeł Łączy Pokolenia” , gdzie zwycięzca otrzymał okazały puchar od burmistrza Przeworska. W zdecydowanie lepszych nastrojach, po końcowym gwizdku arbitra byli tomaszowianie, którzy po trzech golach Kacpra Nastałkach i jednym Tomasza Kłosa wygrali 4:0.

Już w najbliższą sobotę podopieczni trenera Pawła Babiarza rozegrają o godz. 11:00 ostatni mecz kontrolny na wyjeździe z Bratem w Siennicy Nadolnej.

Orzeł Przeworsk – Tomasovia 0:4 (0:2)

bramki: Nastałek 37′, 41′, 90+’, Kłos 67′

Tomasovia: Krawczyk  – Szuta, Smoła, Turewicz, Łeń – Iwanicki, Mruk, Kulpa, Orzechowski, Rataj – Nastałek. Na zmiany wchodzili: Waśkiewicz, Żerucha, Krosman, Dudziński, Kłos.