[the_ad_group id="53"]

Wygrana na miarę wicelidera. Tomasovia – Sparta Rejowiec Fabryczny 4:0

W niedzielne popołudnie mecz ligowy na własnym boisku rozegrali piłkarze Tomasovii,którzy podejmowali Spartę Rejowiec Fabryczny.Goście przed tym spotkaniem dość trochę niespodziewanie zajmowali w ligowej tabeli wysokie trzecie miejsce, natomiast tomaszowianie byli oczko niżej.

Obie drużyny przystępowały do meczu w dobrych nastrojach goście po dwóch zwycięstwach z rzędu, a Tomasovia jak pamiętamy po wygranej w Kraśniku z tamtejszą Stalą, która wtedy zajmowała pozycję lidera Nic więc dziwnego że tomaszowscy sympatycy futbolu liczyli na kolejne zwycięstwo i umocnienie się na szczucie tabeli. Aura za oknami wystraszyła niejednego kibica, ale ci co zdecydowali się obejrzeć mecz na żywo nie żałowali, ponieważ „niebiesko-biali” nie zawiedli i pokonali zupełnie zasłużenie drużynę z Rejowca Fabrycznego 4:0. Dzięki temu zwycięstwu nasi piłkarze awansowali w rozgrywkach na drugie miejsce, gdzie tracą punkt do Startu Krasnystaw.

Kolejny mecz tomaszowianie rozegrają na wyjeździe w sobotę o godz. 16:00 z przedostatnim zespołem Błękitnymi Obsza.

 

Tomasovia – Sparta Rejowiec Fabryczny 4:0  (1:0 )

bramki: Szuta 4′, 68′, Wojtowicz 70′, Smoła 89′ (z karnego)

 

Tomasovia: 99. Krawczyk – 3. Piatnoczka, 2. Popko. 4. Błajda, 5. Avdieiv (17. Lasota 89′).  – 16. Pleskacz (8. Wojtowicz 65′), 14. Ostrovskiy (9. Orzechowski 70′), 6. Słotwiński (7. Towbim 75′), 10. Smoła, 18. Szuta (13. Wawrzusiszyn 80′) – 11. Drapsa (15. Krosman 65′)

 

Żółte kartki: Smoła – Orysz. Martyn

 

Sędzia: Kacper Pańko (główny), Radomir Winiarski i Szymon Kłoczek (asystenci) – OKS Zamość

 

Widzów: 150