Tylko remis, czyli tradycji stało się zadość. Tomasovia – Kryształ Werbkowice 1:1

W niedzielne popołudnie piłkarze Tomasovii rozegrali spotkanie ligowe na własnym boisku z Kryształem Werbkowice. Mecz zakończył się rezultatem remisowym 1:1. Pierwsi gola zdobyli goście, gdy w 15 minucie Andrzej Zuchowski przelobował Karola Krawczyka, natomiast do remisu doprowadził w 83 minucie Arkadiusz Smoła, który wykorzystał rzut karny podyktowany za dotknięcie piłki ręką przez Vadima Alokhina. To był trzeci mecz ligowy pomiędzy obiema drużynami w Tomaszowie Lubelskim i po raz trzeci padł rezultat remisowy, tyle tylko, że dwa wcześniejsze spotkania kończyły się rezultatami 2:2.

Po jedenastu kolejkach spotkań  Tomasovia zajmuje w ligowej tabeli 7 pozycję. Najbliższy mecz rozegra na wyjeździe w sobotę  20 października z Lublinianką w Lublinie.

***

Tomasovia – Kryształ Werbkowice  1 :1  ( 0 :1 )

bramki: Zuchowski 15′ – Smoła 83′ (karny)

Tomasovia: Krawczyk – Szuta, Smoła, Turewicz, Łeń (74′ Mruk) – Orzechowski, Raczkiewicz (74′ Krosman), Bubeła, Rataj, Baran – Nastałek (66′ Kłos)

Żółte kartki: Raczkiewicz, Szuta, Mruk – Nieradko,Śmiałko, Jabłoński

Sędzia: Michał Mikulski  (główny), Michał Pastusiak, Piotr Kachniarz (asystenci)- KS Lublin