Teraz już tylko liga. Chełmianka Chełm – Tomasovia

W sobotę 31 lipca ostatnie spotkanie kontrolne rozegrali piłkarze Tomasovii, którzy w Chełmie zmierzyli się z miejscową Chełmianką. Ostatni raz oba zespoły spotkały się ze sobą w półfinale wojewódzkiego Pucharu Polski, gdzie w Tomaszowie Lubelskim lepsi okazali się rywale, wygrywając 2:1. Tym razem od początku meczu spotkanie miało bardziej wyrównany przebieg i zakończyło się rezultatem remisowym 1:1. Wynik w tym meczu otworzył pięć minut po przerwie Paweł Myśliwiecki, a do remisu w 83 minucie doprowadził Patryk Dorosz. Już w najbliższą sobotę 7 sierpnia piłkarze Tomasovii rozegrają pierwszy mecz ligowy z Cracovią II Kraków godz. 15:00.

Chełmianka Chełm – Tomasovia  1:1 (0:0)

bramki: Myśliwiecki 50′ – Dorosz 83′

Tomasovia: Bartoszyk – Pleskacz, Zozulia, Chodziutko, Zawodnik testowany I – Chochlinski, Kycko, Skiba, Orzechowski, D.Szuta  – Dorosz. Na zmiany wchodzili: Krawczyk, Wójtowicz, Lasota, A. Żurawski, M. Żurawski, J. Szuta, Zawodnik testowany II