Strzelali bramki we mgle. Tomasovia – Kłos Chełm 3:0

W ramach XIII kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi piłkarze Tomasovii zagrali mecz przed własną publicznością, gdzie za rywali mieli 11 zespół rozgrywek Kłos Chełm. Wczorajszy pojedynek zakończył się pewnym i zasłużonym zwycięstwem podopiecznych trenera Pawła Babiarza 3:0, choć kibice tomaszowian musieli długo czekać na rozwiązanie worka z bramki, bo do 82 minuty. Najważniejsze jest jednak zwycięstwo i liczymy na to, że w pozostałych meczach rundy jesiennej nasi piłkarze sięgną po kolejne komplety punktów.

Najbliższa okazja nadarzy się w niedzielę 4 listopada, gdy do Tomaszowa Lubelskiego przyjadą rezerwy Górnika Łęczna. Będzie to ostatni mecz tomaszowian w rundzie jesiennej przed własną publicznością i przed długą przerwą zimową, więc tym bardziej zapraszamy już dzisiaj na ten mecz.

***

Tomasovia – Kłos Chełm  3:0  (  0:0  )

bramki: Rataj 82′, 90+2, Szuta 90′

Tomasovia: Waśkiewicz – Szuta (90+3 Witkowski), Bubeła, Turewicz, Łeń – Orzechowski, Smoła, Raczkiewicz (79′ Krosman), Baran (90+2 Dudziński), Nastałek (69′ Żerucha)- Kłos (60′ Rataj)

Żółte kartki: Kowalski (Kłos)

Sędzia: Arkadiusz Nestorowicz (główny), Artur Krasowski, Maciej Wieliczuk (asystenci) – OKS Biała Podlaska