[the_ad_group id="53"]

Stracili gola w końcówce meczu. ŁKS Łagów – Tomasovia 1:0

W ramach XVII kolejki o mistrzostwo III ligi grupa 4 piłkarze Tomasovii w niedzielę 14 listopada rozegrali mecz wyjazdowy, który zarazem był ostatnim w ramach rundy jesiennej.Tomaszowianie udali się do Łagowa, gdzie o ligowe punkty walczyli z miejscowym ŁKS. Pierwsza połowa miała wyrównany przebieg i na pewno nie była zbyt atrakcyjna dla nielicznej miejscowej publiczności. Druga część to już zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy stworzyli sobie kilka znakomitych okazji, ale nie potrafili ich wykorzystać. Defensywa „niebiesko-białych” pękła w 84 min, gdy w polu karnym bez opieki pozostał Damian Urban, który precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce.

 

To był ostatni mecz w ramach rundy jesiennej, ale to nie koniec jesiennego grania w tym roku, ponieważ w najbliższy weekend kluby III ligi rozegrają kolejkę awansem z wiosny. Piłkarze Tomasovii zagrają w sobotę o godz. 15:00 na wyjeździe z Cracovią II Kraków.

 

ŁKS Łagów – Tomasovia 1:0 (0:0 )

bramki: Urban 84′

 

Tomasovia: 99. Krawczyk – 16. Pleskacz (10. Kurzępa 89′), 4. Błajda, 5. Chmura, 13. Zozulia – 11. Skiba, 6. Słotwiński (2. Turek 84′), 15. Kycko (17. Lis 89′), 9. Dorosz, 18. D.Szuta – 7. J. Szuta (8. A. Żurawski 66′)

 

Żółte kartki: Cichocki, Stelmach, Wilk- Dorosz 

 

Sędzia: Tomasz Tatarzyński (główny), Mariusz Kucia i Jan Moskal (asystenci) – Małopolski Związek Piłki Nożnej

 

Widzów:100