[the_ad_group id="53"]

Sprawiedliwy remis w Lublinie. Motor Lublin CLJ – Tomasovia 3:3

W środę 27 lutego siódmy mecz kontrolny rozegrali piłkarze Tomasovii, którzy w Lublinie zmierzyli się z występującą w Centralnej Lidze Juniorów starszych drużyną Motoru. Gdy po 30 minutach podopieczni trenera Pawła Babiarza prowadzili 2:0, po golach zdobytych przez zawodnika testowanego II oraz Macieja Żeruchy wydawało się, że zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki. Jednak lublinianie zdołali jeszcze przed przerwą zdobyć gola kontaktowego , a na początku drugiej części doprowadzić do remisu z rzutu karnego.

Nasi piłkarze jeszcze raz zdołali wyjść na prowadzenie, gdy do siatki Motoru po rzucie rożnym trafił uderzeniem głową Miłosz Turewicz, ale i tym razem miejscowi zdołali doprowadzić do remisu. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 3:3. Następny mecz kontrolny tomaszowianie rozegrają w poniedziałek 4 marca z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Tomasovia: Krawczyk – Orzechowski, Szuta, Zawodnik testowany I, Łeń – Witkowski, Bubeła, Mruk, Żerucha – Zawodnik testowany II, Rataj oraz Waśkiewicz, Pleskacz, Turewicz, J.Szuta.