[the_ad_group id="53"]

Spotkanie piłkarzy Tomasovii rocznik 2003 z władzami miasta oraz klubu

UM 014

 

W piątkowe popołudnie w Urzędzie Miasta miało miejsce miłe spotkanie, gdzie pan burmistrz Wojciech Żukowski spotkał się z piłkarzami Tomasovii z rocznika 2003.Oczywiście pan burmistrz to nie jedyna osoba, która uczestniczyła w spotkaniu, ponieważ udział również wzięli prezes Dionizy Hałasa, a także wiceprezes Lubelskiego ZPN i zarazem dyrektor OSiR Stanisław Pryciuk.

 

Cel spotkania dotyczył jeszcze poprzedniego sezonu 2014/15, kiedy to podopieczni trenera Bartosza Stefanika wygrali Ligę Wojewódzką Młodzików Młodszych. Zazwyczaj takie spotkania organizowane są bezpośrednio po sezonie lub tuż przed kolejnym, ale jak na wstępie wspomnieli organizatorzy trudno było dobrać wcześniej odpowiedni termin, który pasowałby wszystkim stąd taki termin, a nie inny.

 

Podczas uroczystości głos zabrali burmistrz Tomaszowa Wojciech Żukowski oraz wiceprezes LZPN i dyrektor OSiR Stanisław Pryciuk. Obaj panowie w swoich przemówieniach serdecznie pogratulowali naszym młodym piłkarzom odniesionego sukcesu, bo jak wspomniał burmistrz wcale nie jest łatwo wygrać rozgrywki na szczeblu wojewódzkim, a to udało się Tomasovii. Oczywiście, w tym miejscu nie mogło zabraknąć podziękowań dla rodziców naszych piłkarzy bardzo zaangażowanych w życie drużyny, bez których na pewno nie udałoby się odnieść takiego sukcesu. Głos w imieniu swojej drużyny zabrał nie kto inny jak szkoleniowiec zespołu Bartosz Stefanik, który podziękował swoim graczom, a także wszystkim osobom, bez których takiego wyniku nie udałoby się osiągnąć.

 

UM 034

 

Po przemówieniach przyszedł czas na wręczenie nagród naszym piłkarzom w postaci pamiątkowych medali od Lubelskiego ZPN, a także pamiątkowych koszulek i dyplomów. Każdy z wyczytywanych przez szkoleniowca piłkarzy podchodził na środek sali, gdzie z rąk burmistrza miasta, prezesa klubu i wiceprezesa LZPN oraz dyrektora OSiR odbierali przygotowane dla nich nagrody. Jednak organizatorzy nie tylko nagrodzili zespół Tomasovii z rocznika 2003, ale również ich starszych kolegów. Za godne reprezentowanie naszego klubu w drużynach juniorskich nagrodzeni zostali piłkarze z rocznika 1996 Kamil KonopaMarcin Nowak, Rafał Huzar oraz Wojciech Kudlicki, choć tym dwóm ostatnim inne obowiązki uniemożliwiły niestety udział we wspomnianym spotkaniu. Nie mniej spotkanie przyniosło swój cel, gdzie został doceniony sukces naszych młodych piłkarzy, którzy z uśmiechem opuszczali mury Urzędu Miasta, by udać się na kolejny trening.

 

UM 067

 

My również jeszcze raz gratulujemy naszej drużynie i przypominamy wszystkich, którzy wywalczyli Mistrzostwo Ligi Wojewódzkiej Młodzików Młodszych oraz prezentujemy galerię zdjęć z wczorajszego spotkania, która znajduje się TUTAJ!

 

Kadra, która wywalczyła Mistrzostwo LWM Młodsych w sezonie 2014/15: Michał Rybaczyński i Szymon Malec oraz Michał Chromiec, Maciej Dmitroca, Marcel Jędrzejewski, Oskar Kapturkiewicz, Jakub Kozak, Patryk Kraszewski, Tobiasz Kudelski, Mateusz Kurzępa, Kacper Ligęza, Kacper Łukasik, Marcin Nazarowicz, Wiktor Obuchowicz, Bartłomiej Pleskacz, Aleksander Śrótwa, Patryk Wereszczak, Oskar Wicijewski, Michał Wróbel, Adrian Żurawski, Tomasz Zwolak. Trener: Bartosz Stefanik. Kierownik drużyny: Łukasz Majewski.

 

UM 084