[the_ad_group id="53"]

Spadkowicz z Zamościa słabszy od tomaszowian. Hetman – Tomasovia 0:3

Pierwsze spotkanie kontrolne mają za sobą piłkarze Tomasovii, którzy przygotowują się do rozgrywek w III lidze. Podopieczni trenera Pawła Babiarza w Zamościu zmierzyli się ze spadkowiczem z tej klasy rozgrywkowej miejscowym Hetmanem. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem, choć z przebiegu meczu zdecydowanie za niskim tomaszowian. 

 

Na boisku za Rotundą zgromadziła się spora liczba widzów, lecz jeśli ktoś spodziewał się dużych  emocji to po zakończeniu meczu musiał być mocno zawiedziony. Spotkanie miało jednostronny przebieg i od początku meczu warunki na boisku dyktowali piłkarze Tomasovii, którzy zmarnowali wiele niezłych sytuacji do zdobycia goli, a do tego miejscowym dopisywało również szczęście, ponieważ raz ich ratował słupek i raz poprzeczka. Podczas wczorajszego meczu trener Paweł Babiarz miał do dyspozycji pięciu zawodników testowanych oraz Macieja Orzechowskiego, który powrócił do naszego klubu po wypożyczeniu do Górnika Zabrze. 

 

Już w najbliższą sobotę nasz zespół czeka znacznie poważniejszy sprawdzian z Avią w Świdniku, a już jutro piłkarze Tomasovii udadzą się na obóz do Frampola, na którym będą przybywać do 24 lipca. 

 

Hetman Zamość – Tomasovia  0:3  ( 0:2 )

bramki: Zawodnik testowany II 23′, Chodziutko 41′, Kycko 59′ (rzut karny)

 

Tomasovia: Krawczyk – Pleskacz, Zozulia, Chodziutko, Zawodnik testowany I – Zawodnik testowany II, Orzechowski, Skiba, Smoła, D.Szuta – Zawodnik testowany III. Na zmiany wchodzili: Bartoszyk, Baran, Anioł, Chmura, Kycko, Matterazzo, Dorosz, Lasota, A. Żurawski, Łazar, Zawodnik testowany IV, Zawodnik testowany V