[the_ad_group id="53"]

Sokół Sieniawa lepszy o jednego gola od Tomasovii

Pierwszy mecz kontrolny mają za sobą piłkarze Tomasovii, którzy w Sieniawie zmierzyli się z miejscowym Sokołem.  Oba zespoły przystąpiły do wczorajszego pojedynku pod wodzą nowych trenerów, jak wiadomo nasz zespół, prowadzi od lipca Paweł Babiarz, natomiast gospodarzy dobrze znany na Podkarpaciu Szymon Szydełko.

Więcej powodów do radości po końcowym gwizdku arbitrów miał szkoleniowiec miejscowych, ponieważ jego drużyna wygrała 2:1, choć trzeba podkreślić, że tomaszowianie nie przestraszyli się wyżej notowanego rywala i jak na pierwszy mecz kontrolny pokazali się na tle III ligowca całkiem z dobrej strony. Jedynego gola dla podopiecznych trenera Pawła Babiarza zdobył w 68 minucie Kacper Nastałek. Podczas wczorajszego meczu szkoleniowiec naszego zespołu testował 4 zawodników, ale tradycyjnie żadnych nazwisk nie będziemy ujawniać.

 

Kolejny mecz kontrolny tomaszowianie zagrają w sobotę 14 lipca o godz. 11:00 w Jarosławiu z JKS 1909.

 

 

Sokół Sieniawa – Tomasovia 2:1 (1:0)

bramka: Nastałek 68′

Tomasovia:Waśkiewicz (46′ Krawczyk) – Szuta, Smoła, Krosman, Łeń – Baran (46′ Dudziński), Stożek (60′ zawodnik testowany IV), Żerucha (46′ Towbin), Orzechowski (46′ zawodnik testowany III) – zawodnik testowany I (35′ Iwanicki), zawodnik testowany II (46′ Nastałek).