[the_ad_group id="53"]

Skuteczność powróciła. Gryf Gmina Zamość – Tomasovia 1:4

W sobotnie południe spotkanie kontrolne przedostatnie w ramach przygotowań do rozgrywek wiosennych rozegrali piłkarze Tomasovii, którzy na boisku ze sztuczną nawierzchnią zmierzyli się z ligowym rywalem Gryfem Gmina Zamość.  Po ostatniej porażce z Ładą 1945 Biłgoraj było wyraźnie widać po naszych piłkarzach sportową złość, co przyczyniło się wyraźnie na poczynania „niebiesko-białych” podczas dzisiejszego pojedynku. 

Tomaszowianie rozegrali dzisiaj bardzo dobre zawody, podczas których stworzyli sobie masę okazji do zdobycia goli, z czego wykorzystali część. Trzeba jednak przyznać rywalom, że i oni mieli kilka okazji, ponieważ obie drużyny postawiły na futbol ofensywny, dzięki czemu garstka zmarzniętych sympatyków obu drużyn nie mogła się nudzić. W pierwszej połowie padł jeden gol, kiedy to w 36 min skutecznie sprzed pola karnego przymierzył Patryk Słotwiński. Podczas drugiej połowy nasi piłkarze potrzebowali, zaledwie 6 minut na rozstrzygnięcie meczu, ponieważ pomiędzy 67 a 73 minutą zdobyli trzy gole. Podopiecznym Sebastiana Luterka udało się zdobyć gola honorowego w 78 min, którego zdobył Kamil Woźniak. 

 

Gryf Gmina Zamość – Tomasovia  1:4 ( 0:1 )

bramki: ? 78′ – Słotwiński 36′, 73′, Orzechowski 67′, Smoła 69′

 

Tomasovia: Bartoszyk – M.Błajda, Piatnoczka, K.Błajda, Avdieiev – Orzechowski, Popko, Słotwiński, Ostrovskyi, Wojtowicz – Smoła Na zmiany wchodzili: Krawczyk, Żerucha, Kłos, Bodeńko i trzech zawodników testowanych.