[the_ad_group id="53"]

Skuteczniejsi od rywali. Kryształ Werbkowice – Tomasovia 1:3

Drugie ligowe zwycięstwo odnieśli w niedzielę 18 sierpnia piłkarze Tomasovii, którzy w Werbkowicach zmierzyli się z Kryształem. Obie drużyny nie tak dawno zmierzyły się w Zamościu w meczu kontrolnym, gdzie górą byli tomaszowianie, wygrywając gładko 3:0. W 86 minucie wydawało się, że wynik tamtego meczu zostanie powtórzony, jednak w doliczonym czasie gry arbiter podyktował rzut karny przeciwko naszej drużynie zamieniony przez miejscowych na gola. Trzeba jednak szczerze przyznać, że wygrana naszej drużynie nie przyszła łatwo i gdyby nie sportowe szczęście szczególnie w pierwszej połowie  i fenomenalne interwencje w bramce Piotra Waśkiewicza, którego można nazwać śmiało „ojcem sukcesu” mecz mógłby zakończyć się mniej korzystnym dla Tomasovii rezultatem.

Następny mecz piłkarze Tomasovii rozegrają w niedzielę 25 sierpnia o godz. 17:00, kiedy to na własnym boisku podejmą beniaminka Granit Bychawa. Już dziś zapraszamy na ten mecz.

Kryształ Werbkowice – Tomasovia 1:3 ( 0:1)

bramki: Nieradko 90+4 ( z karnego) – Gęborys 6′, Towbin 52′, J.Szuta 86′

Tomasovia: Waśkiewicz – Pleskacz, D.Szuta, Smoła, Łeń – Towbin (85′ Krosman), Turewicz, Żerucha (75′ J.Szuta), Gęborys (62′ Baran), Stożek (90+ Piatnoczka) – Rataj (89′ Witkowski)

Żółte kartki: Luterek – Rataj, D.Szuta, Pleskacz

Sędzia: Łukasz Woliński (główny), Marek Mirosław, Natalia Kuziel – KS Lublin

Widzów: 200 (w tym około 20-osobowa grupa z Tomaszowa Lubelskiego)