[the_ad_group id="53"]

Sięgnęli dna tabeli. Podhale Nowy Targ – Tomasovia 4:1

Spotkanie w ramach XV kolejki spotkań o mistrzostwo III ligi gr. 4 rozegrali w sobotę piłkarze Tomasovii. Tomaszowianie w Nowym Targu zmierzyli się z miejscowym Podhalem, który to zespół zaliczany jest do ekip mogących wywalczyć promocję do II ligi. Mecz rozpoczął się znakomicie dla podopiecznych Pawła Babiarza, ponieważ już w 3 min po kornerze wykonywanym przez Michała Skibę futbolówkę głową do bramki gospodarzy skierował Damian Chmura. Były to jednak miłe złego początki, bowiem kolejne gole zdobywali już tylko miejscowi, choć nie brakowało przy nich kontrowersji sędziowskich, jak przy rzucie karnym w 6 min, czy przy golu na 3:1 gdzie wydaje się że zawodnik Podhala mógł być na ofsajdzie, czy wreszcie sytuacja z czerwoną kartką dla Oleksandra Zozuli. W sumie można powiedzieć po wczorajszym pojedynku, że wynik brzmi gorzej niż gra, ale nie zmienia to faktu, że nasz zespół poniósł 9 porażkę w sezonie i wylądował przez to na samym dnie ligowej tabeli, czyli na miejscu 18. 

 

Następny mecz ligowy tomaszowianie rozegrają 7 listopada na własnym boisku z Chełmianką Chełm i będzie to ostatni mecz w tym roku przed własną publicznością. 

 

Podhale Nowy Targ – Tomasovia  4:1 (2:1)

bramki: Nowak 6′ (karny), Płatek 30′, Janos 69′, Lepiarz  77′ – Chmura 3′

 

Tomasovia: 99. Krawczyk – 19. Turek, 5. Chmura, 4. Błajda, 13. Zozulia – 16. Pleskacz (17. Baran 67′), 11. Skiba (6. Słotwiński 77′), 15. Kycko (7. J.Szuta), 14. Orzechowski (8. Anioł 86′), 18. D. Szuta – 9. Dorosz (10. A.Żurawski 86′)

 

Żółte kartki: Rędzio – Chmura

 

Czerwona kartka: Oleksandr Zozulia 80′ (bezpośrednia)

 

Sędzia: Patryk Świerczek (główny), Sławek Pudło , Krystian Chrabąszcz (asystenci) –  Małopolski Związek Piłki Nożnej