[the_ad_group id="53"]

Rozpoczęli spotkania kontrolne od zwycięstwa. Tomasovia – Pogoń „96” Łaszczówka 3:0

W środowe popołudnie pierwsze spotkanie kontrolne w ramach przygotowań do nowego sezonu rozegrali piłkarze Tomasovii. Podopieczni trenera Bohdana Bławackiego na bocznym boisku tomaszowskiego stadionu zmierzyli się z Pogonią „96” Łaszczówka, który to zespół występuje w zamojskiej klasie okręgowej. Mimo to mecz zapowiadał się ciekawie, bowiem w drużynie rywali nie brakuje piłkarzy, którzy występowali w naszym klubie w grupach młodzieżowych, czy też w pierwszej drużynie, więc nic dziwnego, że jak na mecz sparingowy na trybunach zjawiła się spora grupa widzów. Środowy pojedynek zakończył się pewną wygraną tomaszowian 3:0, choć gdyby nasi piłkarze byli skuteczniejsi to końcowy wynik byłby bardziej okazały. 

 

Podczas wczorajszego meczu wystąpiło kilku zawodników testowanych oraz klubowa młodzież, która na murawie pojawiła się w drugiej połowie, pokazując się z niezłej strony, o czym świadczy strzelony trzeci gol przez Tomasza Bodeńko. 

 

Tomasovia – Pogoń „96” Łaszczówka 3:0  ( 2:0 )

bramki:  Zawodnik testowany IV 5′, Białek 23′, Bodeńko 78′

 

Tomasovia: Bartoszyk – Zawodnik testowany I, Smoła, Zawodnik testowany II, Pleskacz – Krosman, Słotwiński, Zawodnik testowany III, Białek – Zawodnik testowany IV. Na zmiany wchodzili: Lis, Kłos, Bodeńko, Drożdziel, Tyrka.