Pożyteczny sprawdzian mimo porażki.

Dzisiaj w Świdniku kolejne spotkanie kontrolne rozegrali piłkarze Tomasovii, którzy za rywali mieli miejscową Avię. Po pierwszej połowie podopieczni trenera Marka Sadowskiego mieli powody do zadowolenia, ponieważ po golach zawodnika testowanego oraz dwóch trafieniach Marcina Żurawskiego w tym jedno z rzutu karnego. W drugiej części trafiali już tylko gospodarze, którzy decydującego gola zdobyli w 90 minucie, gdy po rzucie rożnym piłkę w bramce Piotra Waśkiewicza umieścił nowy nabytek świdniczan Piotr Prędota. W składzie rywali cały mecz rozegrał znany z gry w Tomasovii Sebastian Głaz.

Następne spotkanie kontrolne Tomasovia rozegra w najbliższą sobotę o godz. 11:00. Rywalem naszych piłkarzy będzie w Zamościu miejscowy Hetman.

Avia Świdnik – Tomasovia  4:3 (2:3)

bramki: zawodnik II, Żurawski x2 (jedna z rzutu karnego)

Skład:Waśkiewicz – Szuta Karwan Smoła Kłos  – Skiba Karólak Żurawski Towbin , Zawodnik Testowany I –  Zawodnik Testowany II . Na zmiany wchodzili: Piatnoczka, Baran, Krosman, Żerucha, Mruk, Łeń, Staszczak, Orzechowski.