[the_ad_group id="53"]

O klasę lepsi. MKS Ryki – Tomasovia 1:3

W środę rozegrana została czwarta kolejka spotkań o mistrzostwo IV ligi. Piłkarze Tomasovii wystąpili dziś w Rykach, gdzie o ligowe punkty zmierzyli się z 14 zespołem w tabeli miejscowym zespołem MKS. Spotkanie zakończyło się wygraną Tomasovii 3:1.

Pierwszy gol we wczorajszym meczu padł w 20 minucie. Z  rzutu rożnego futbolówkę w pole karne wrzucił Ireneusz Baran, a Arkadiusz Smoła z najbliższej odległości dopełnił tylko formalności. Swoje chwile radości mieli również kibice z Ryk, gdy wyrównał Kamil Leonarcik, lecz dalej w tym meczu bramki zdobywali już  tylko tomaszowianie. Najpierw na 2:1 gola zdobył Tomasz Kłos w 35 minucie, a po przerwie Paweł Przybysz zdobył samobójczego gola, który jak się potem okazało ustalił końcowy rezultat.

MKS Ryki – Tomasovia  1:3  (1:2)

bramki: Leonarcik 25′ – Smoła 20′, Kłos 35′, Przybysz 55′ (samobójcza)

Tomasovia: Waśkiewicz – Szuta, Smoła, Turewicz, Łeń – Orzechowski (60′ Nastałek) , Krosman (86′ Iwanicki), Bubeła, Raczkiewicz (80′ Dudziński), Baran (68′ Towbin) – Kłos (65′ Mruk)

Żółte kartki: Łukasik – Szuta

Sędzia: Piotr Kawiński (główny), Konrad Rękas, Kamil Marzec (asystenci) – OKS Chełm