[the_ad_group id="53"]

Niewykorzystane okazje się zemściły. Tomasovia – Victoria Żmudź 1:1

W ramach VII kolejki piłkarze Tomasovii rozegrali spotkanie ligowe na własnym boisku, gdzie podejmowali Victorię Żmudź. Obie drużyny do tej pory trzykrotnie spotykały się na stadionie w Tomaszowie Lubelskim i dwukrotnie był remis a raz wygrali tomaszowianie. Wczorajszy czwarty pojedynek zakończył się kolejnym remisem 1:1, choć z przebiegu gry goście na ten punkt nie zasłużyli, ponieważ podopieczni trenera Pawła Babiarza stworzyli wystarczająco dużo okazji bramkowych, by odprawić rywali z kwitkiem. Niestety w piłce nożnej jest tak, że niewykorzystane okazje lubią się mścić, o czym boleśnie przekonali się wczoraj nasi piłkarze, tracąc gola w trzeciej z doliczonych minut. 

 

Po 7 kolejce piłkarze Tomasovii zajmują nadal 2 pozycję w tabeli tracąc do prowadzącego Lewartu Lubartów 3 punkty. Następny mecz ligowy tomaszowianie rozegrają również na własnym boisku w niedzielę 22 września o godz. 16:00 z Unią Hrubieszów. 

 


 

Tomasovia – Victoria Żmudź 1:1 ( 0:0 )

bramki: Rataj 83′ – Furta 90+3′

 

Tomasovia: Krawczyk – D.Szuta, Smoła, Chmura, Zozulia – Łeń (56′ Żurawski), Gęborys (76′ Turewicz), Stożek (88′ Towbin), Żerucha (64′ Caine), Pleskacz – Rataj

 

Żółte kartki: Pleskacz,Smoła, D.Szuta – Sobiech

 

Czerwona kartka: Erwin Sobiech (90+4′ za drugą żółtą)

 

Sędzia: Mikołaj Rowiński (główny), Piotr Boryca, Marek Klępka (asystenci) – KS Lublin

 

Widzów: 300