[the_ad_group id="53"]

Nieskuteczni tomaszowianie. Chełmianka Chełm – Tomasovia 1:0

W sobotę 27 czerwca mecz kontrolny rozegrali piłkarze Tomasovii, którzy w Chełmie zmierzyli się z miejscową Chełmianką. Podopieczni trenera Pawła Babiarza, którzy wystąpili bez kilku piłkarzy m.in. bez braci Damiana i Jakuba Szutów, Patryka Dorosza, Piotra Waśkiewicza, czy Michała Skiby rozegrali dobre zawody. Na murawie w Chełmie tak naprawdę nie było widać, która drużyna gra w III i IV lidze. Niestety, mimo że tomaszowianie stworzyli sobie kilka dogodnych okazji do zdobycia goli, to miejscowi zdążyli wykorzystać jedną ze swoich sytuacji i to podopieczni Jana Konojackiego odnieśli minimalne zwycięstwo, choć z przebiegu meczu najsprawiedliwszy byłby remis.

 

Początek tygodnia zapowiada się bardzo pracowicie dla piłkarzy Tomasovii. Już we wtorek 29 czerwca zmierzą się oni z Igrosem w Krasnobrodzie o godz. 18:00, natomiast dzień później również po południu zagrają w Starym Zamościu z Omegą.  

 

Chełmianka Chełm – Tomasovia 1:0 (0:0 )

bramki: Więcaszek 72′

 

Tomasovia:Bartoszyk – Pleskacz, Chmura, Zozulia, Zawodnik testowany – Krosman, Smoła, Towbin, Baran, Żurawski – Iwanicki. Na zmiany wchodzili: Krawczyk, Błajda, Witkowski, Materrazzo, Wojtowicz, Olenkiewicz.