[the_ad_group id="53"]

Nie dali rywalom szans. Tomasovia – Granit Bychawa 3:0

W niedzielne popołudnie mecz ligowy rozegrali piłkarze Tomasovii.  W ramach 8 kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi lubelskiej tomaszowianie na własnym boisku podejmowali Granit Bychawa. Rywale po 7 rozegranych kolejkach zajmowali w ligowej tabeli 5 miejsce, mając zaledwie 3 punkty straty do tomaszowian. Gdy dodamy fakt, że przeciwnicy w pierwszych kolejkach stracili tylko 6 goli, to należało się spodziewać ciekawego i trudnego meczu w drodze po kolejne zwycięstwo. Drużyna z Bychawy do Tomaszowa Lubelskiego przyjechała w mocno okrojonym 13 osobowym składzie, co zapewne miało wpływ na poczynania podopiecznych trenera Marcina Popławskiego. Jednak taką sytuację trzeba jeszcze umieć wykorzystać, a to się w pełni udało tomaszowianom, którzy pokonali Granit 3:0. 

 

Teraz przed naszym zespołem seria 4 spotkań na wyjeździe, trzy w lidze i jeden pucharowy. Ten ostatni zostanie rozegrany już w najbliższą środę o godz. 15:00 w Zawadzie, gdzie w 1/2 Zamojskiego Pucharu Polski tomaszowianie zagrają z Gryfem Gmina Zamość. 

 

Tomasovia – Granit Bychawa 3:0 ( 1:0 )

bramki: Avdieiev 26′, 71′, Błajda 69′

 

Tomasovia: 99. Krawczyk – 3. Piatnoczka, 2. Popko, 4. Błajda, 5. Avdieiev – 8. Wojtowicz (13. Wawrzusiszyn 75′), 14. Ostrovskiy, 6. Słotwiński (7. Towbin 72′), 10. Smoła, 18. Szuta – 11. Drapsa (9. Orzechowski 64′)

 

Żółte kartki: Piwnicki

 

Sędzia: Bartosz Barda (główny), Bartosz Kapłon i Konrad Węgrzyn (asystenci) – OKS Zamość

 

Widzów: 300