[the_ad_group id="53"]

Mecz na szczycie na remis. Tomasovia – Lublinianka Lublin 0:0

W  niedzielę 26 maja doszło w Tomaszowie Lubelskim do bardzo ciekawego meczu w ramach XXVII kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi, w którym zajmujący 3 miejsce piłkarze Tomasovii podejmowali wicelidera Lubliniankę Lublin. Niestety tomaszowscy kibice nie obejrzeli bramek, ani też wielkiego widowiska w wykonaniu obu drużyn, jakby wskazywały zajmowane w tabeli pozycje. W całym meczu okazji bramkowych było jak na lekarstwo, choć nieco bliżej zwycięstwa byli tomaszowianie, którzy trafili (Damian Szuta) w poprzeczkę po rzucie rożnym, ale mecz zakończył się, zaledwie bezbramkowym remisem, który satysfakcjonuje bardziej gości, ponieważ utrzymali oni 4 punkty przewagi nad naszym zespołem. 

 

Po wczorajszym remisie piłkarze Tomasovii spadli w tabeli o jedną lokatę na 4 miejsce. Najbliższy mecz ligowy nasza drużyna rozegra 1 czerwca w Rożdżałowie, gdzie o godz. 17:30 rywalem będzie Kłos Chełm. 

 

Tomasovia – Lublinianka Lublin 0:0

 

Tomasovia: Krawczyk – Orzechowski, D. Szuta, Zozulia, Łeń – Żerucha, Bubeła, Smoła, Witkowski (80 Piątkowski), Pleskacz (65 Towbin)  – J. Szuta.

 

Żółte kartki: D.Szuta, Waśkiewicz – Koś, Rejmak

 

Sędzia: Mateusz Kwiatek (główny), Krzysztof Rękas, Przemysław Kołtun (asystenci) – OKS Chełm

 

Widzów: 300