[the_ad_group id="53"]

Lider okręgówki skuteczniejszy od Tomasovii

Kolejne spotkanie kontrolne mają za sobą piłkarze Tomasovii, którzy w czwartkowe popołudnie na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Majdanie Starym zmierzyli się z Ładą 1945 Biłgoraj, czyli z aktualnym liderem zamojskiej klasy okręgowej, który zapewne będzie w następnym sezonie występował na boiskach IV-ligi. W pierwszej połowie nieco więcej z gry mieli tomaszowianie, którzy stworzyli sobie kilka okazji do zdobycia goli, lecz nie po raz pierwszy po stronie „niebiesko-białych” zawiodła skuteczność. Za ten brak skuteczności nasi piłkarze zostali ukarani w 30 min, gdy gola zdobył dobrze znany z gry w Tomasovii Patryk Dorosz. 

 

Po przerwie w obu zespołach trenerzy dokonali kilku zmian. W naszym zespole na boisku pojawiło się kilku piłkarzy z rocznika 2006 a nawet 2007, którzy się pokazali z niezłej strony. Jednak piłka nożna polega na zdobywaniu goli, a tego zdobyli ponownie rywale i co ciekawe znów za sprawą byłych graczy naszego klubu. W 88 min Michał Skiba dośrodkował futbolówkę  z rzutu wolnego w pole karne tomaszowian wprost na głowę Damiana Chmury, a ten w charakterystyczny dla siebie sposób  podwyższył prowadzenie.

 

Nie mają czasu na odpoczynek piłkarze Tomasovii, ponieważ już jutro w samo południe zagrają oni następny mecz sparingowy w Zamościu, a rywalem będzie Gryf Gmina Zamość. 

 

Łada 1945 Biłgoraj – Tomasovia 2:0 ( 1:0 )

bramki: Dorosz 30′, Chmura 88′

 

Tomasovia: Zawodnik testowany I – Zawodnik testowany II, Piatnoczka, Popko, Avdieiev – Orzechowski, Smoła, Ostrovskyi, Żerucha, Wojtowicz – Zawodnik testowany III. Na zmiany wchodzili: Bartoszyk, Krawczyk, K. Błajda, Zawodnik testowany IV, Kłos, Dziura, Habura, Bodeńko.