Lekcja futbolu dla rywali. Brat Siennica Nadolna – Tomasovia 1:8.

Ostatni mecz kontrolny mają za sobą piłkarze Tomasovii, którzy w sobotę rano zmierzyli się w  Siennicy Nadolnej z miejscowym zespołem Brat, który w poprzednim sezonie 2017/18 zajął 2 miejsce w chełmskiej klasie okręgowej. Spotkanie zakończyło się bardzo wysokim zwycięstwem podopiecznych trenera Pawła Babiarza 8:1. Łupem bramkowym w tym meczu podzielili się Bartosz Iwanicki w 5 i 31 minucie, Damian Rataj 28 i 35 minuta, Tomasz Klos 18 minuta, Damian Szuta 35 minuta, Przemyslaw Orzechowski 63 minuta, Patryk Krosman 66 minuta.

Już w najbliższą środę piłkarze Tomasovii rozegrają u siebie pierwszy mecz ligowy o gdz. 17:00 z Huczwą Tyszowce. Serdecznie zapraszamy na ten mecz już dziś.

Tomasovia: Waśkiewicz – Szuta, Smoła. Turewicz, Łeń – Krosman, Żerucha, Iwanicki, Orzechowski – Kłos,Rataj. Na zmiany wchodzili: Krawczyk, Baran, Dudziński, Raczkiewicz, Nastałek, Mruk.