[the_ad_group id="53"]

Kryzys spotkań wyjazdowych trwa. Huczwa Tyszowce – Tomasovia 2:1

Wczoraj na stadionie sportowym w Tyszowcach doszło do derbowego pojedynku pomiędzy miejscową Huczwą i Tomasovią. Mecz został rozegrany awansem w ramach pierwszej wiosennej kolejki. Spotkanie nie stało na jakimś wielkim poziomie, ale mimo to zgromadzeni widzowie obejrzeli 3 gole. Niestety więcej zdobyli ich gospodarze, którzy byli bardziej zdeterminowani, by sięgnąć po trzy punkty. Natomiast podopieczni trenera Pawła Babiarza, po raz kolejny udowodnili, że na wyjazdach są zupełnie inną drużyną niż w meczach u siebie. Jedynym plusem wczorajszego meczu dla kibiców naszego zespołu jest na pewno debiut 15 -letniego Bartłomieja Pleskacza, który mimo porażki swojej drużyny swój występ może uznać za udany.

 

Piłkarze Tomasovii zimę spędzą na 7 miejscu. Ostatnio tak nisko po rundzie jesiennej  w IV lidze byli w roku 2006, gdy w sezonie 2006/07 zajmowali 8 miejsce.

 

Huczwa Tyszowce – Tomasovia   2:1  (1:1)

bramki: Materna 25′, Ziółkowski 85′ – Waśkiewicz 45′ (rzut karny)

 

Tomasovia:  Waśkiewicz – Szuta, Bubeła, Turewicz, Łeń – Orzechowski, Raczkiewicz, Żerucha (65′ Baran), Dudziński (46′ Pleskacz), Rataj (83′ Towbin) – Kłos (54′ Nastałek)

 

Żółte kartki: Anioł, Denkiewicz – Szuta, Raczkiewicz

 

Sędzia: Arkadiusz Wróbel – Biała Podlaska

 

Widzów: 250