[the_ad_group id="53"]

Grad goli w ostatnim meczu kontrolnym. Tomasovia – Pogoń „96” Łaszczówka 10:1

W sobotnie popołudnie ostatnie spotkanie kontrolne przed rozgrywkami ligowymi rozegrali piłkarze Tomasovii.  Tomaszowianie pierwotnie mieli się zmierzyć z Gryfem Gmina Zamość, ale przeciwnicy w tygodniu poprzedzającym mecz poinformowali o swojej rezygnacji. Nasz klub stanął przed niełatwym zadaniem, ponieważ praktycznie inne kluby miały już zaplanowane swoje mecze kontrolne, by znaleźć nowego sparingpartnera. Pomocną dłoń wyciągnęła Pogoń „96” Łaszczówka, która wyraziła zgodę na rozegranie po raz drugi tego lata meczu kontrolnego. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem naszego zespołu, choć trzeba przyznać, że tego dnia rywale musieli sobie radzić bez kilku podstawowych zawodników, a na domiar złego w 20 min boisko musiał opuścić ich golkiper Bartłomiej Szewc, który po jednym ze zderzeń nie był w stanie kontynuować gry i dla którego cała sytuacja zakończyła się wizytą w tomaszowskim szpitalu. W tej sytuacji w bramce gości stanął Łukasz Bartoszyk, a w naszym zespole Karol Krawczyk.  Mimo wielu zdobytych goli przez piłkarzy Tomasovii najładniejsze trafienie zaliczyli goście za sprawą Marcina Żurawskiego, który fantastycznym uderzeniem z woleja z ponad 20 metrów nie dał najmniejszych szans na skuteczną interwencję Karolowi Krawczykowi. 

 

Już za tydzień w sobotę 12 sierpnia o godz. 17:00  Tomasovia zagra pierwszy ligowy mecz na własnym boisku z Ładą 1945 Biłgoraj. 

 

Tomasovia – Pogoń „96” Łaszczówka 10:1 ( 7:0 )

bramki: Białek (dwie), Zawodnik testowany III (dwie), Szuta (dwie), Orzechowski, Tyrka, Dziura, Bodeńko

 

Tomasovia:  Bartoszyk – Zawodnik testowany I, Błajda, Zawodnik testowany II, Pleskacz – Orzechowski, Krosman, Słotwiński, Szuta, Białek – Zawodnik testowany III. Na zmiany wchodzili: Kłos, Kurzępa, Gardecki, Dziura, Tyrka, Droździel, Mieszczakowski, Dźwierzyński, Bodeńko.