[the_ad_group id="53"]

Grad goli i kolejne trzy punkty. Tomasovia – Start 1944 Krasnystaw 6:1

W ramach XXIII kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi lubelskiej piłkarze Tomasovii zagrali w środę 1 maja mecz ligowy przed własną publicznością, gdzie za rywali mieli Start 1944 Krasnystaw. Faworytem i to zdecydowanym byli „niebiesko-biali”, którzy z każdym kolejnym wiosennym meczem wyraźnie się rozkręcają i trzeba powiedzieć, że nasi piłkarze nie zawiedli. Podopieczni trenera Pawła Babiarza rozgromili drużynę z Krasnegostawu 6:1.

 

Mimo okazałego zwycięstwa piłkarze Tomasovii nadal zajmują w ligowej tabeli 5 miejce. Najbliższy mecz nasz zespół rozegra w niedzielę 5 maja o godz. 16:00 z Włodawianką Włodawa.

 

Warto również nadmienić, że podczas wczorajszego meczu była prowadzona zbiórka pieniędzy przez siatkarki Tomasovii na rzecz trenera siatkówki Jerzego Senejko. Ogólnie zebrano kwotę 1500 zl za co wszystkim, którzy dorzucili coś od siebie dziękujemy i nadal prosimy o wpłacanie pieniędzy poprzez serwis Zrzutka.pl – Kliknij Tutaj. 

 

Tomasovia – Start 1944 Krasnystaw  6:1  ( 4 :1  )

bramki: Smoła 11′, Baran 13′, Poplavka 13′,38′, Żerucha 52′, J.Szuta 90+2′ – Mietlicki 21′

 

Tomasovia: Waśkiewicz – Orzechowski, Szuta, Zozulia, Łeń – Baran (69′ Witkowski), Smoła,  Mruk (75′ Turewicz), Żerucha (56′ J.Szuta), Poplavka (79′ Bubeła) – Rataj (56′ Raczkiewicz)

 

Żółte kartki: Smoła, Orzechowski – Mietlicki, Wójtowicz, Bielak, Drapsa

 

Sędzia: Piotr Jamrowski (główny),  (Biała Podlaska)

 

Widzów: 300