[the_ad_group id="53"]

Garbarnia Kraków pierwszym rywalem Tomasovii o CLJ

Jak już informowaliśmy juniorzy starsi Tomasovii pod wodzą Pawła Babiarza, po raz kolejny staną do walki o Centralną Ligę Juniorów. Tomaszowianie aby dostać się do CLJ będą musieli pokonać dwóch rywali. Pierwszym przeciwnikiem „niebiesko-białych” będzie Garbarnia Kraków , która tak jak nasz zespół zapewniła sobie tytuł mistrzowski Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek.

 

Pierwszy mecz zostanie rozegrany w stolicy Małopolski, czyli w Krakowie 16 czerwca o godz. 15:00, natomiast rewanż w Tomaszowie Lubelskim zostanie rozegrany cztery dni później 20 czerwca o godz. 17:00.

 

Jeżeli piłkarze Tomasovii okażą się lepsi w dwumeczu z Garbarnią Kraków to kolejnym rywalem, będzie zwycięzca meczu z pary Świętokrzyski ZPN – Kujawsko-Pomorski ZPN, czyli Juventa Starachowice lub Elana Toruń. Te mecze zostaną rozegrane 25 i 29 czerwca o godz. 17:00.

 

A my już jutro zapraszamy wszystkich kibiców na stadion Tomasovii godz. 16:00, gdzie juniorzy starsi zagrają ostatni mecz ligowy z TOP54 Biała Podlaska.