[the_ad_group id="53"]

Festiwal żółtych i czerwonych kartek. Start 1944 Krasnystaw – Tomasovia 2:0

Spotkanie wyjazdowe w niedzielne popołudnie rozegrali w niedzielne popołudnie piłkarze IV -ligowej Tomasovii. W ramach 11 kolejki tomaszowianie udali się do Krasnegostawu, by o ligowe punkty walczyć z miejscowym Startem 1944. Dla kibiców obu drużyn ten mecz zapowiadał się bardzo ciekawie i emocjonująco, ponieważ spotkały się dwie czołowe drużyny. Jednak jak się okazało z dużej chmury mały deszcz, ponieważ mecz swoim poziomem nie zachwycił, ale co gorsza, nasi piłkarze ponieśli porażkę 0:2. Wczorajszy pojedynek miał niecodzienny przebieg, ponieważ arbiter pokazał w sumie 12 żółtych kartek oraz 5 czerwonych. Jednak zawiedzeni będą ci, którzy spodziewają się, że będziemy pomstowali na poczynania sędziego, bowiem w większości sytuacji arbiter podejmował prawidłowe decyzje i na pewno nie to było przyczyną porażki. Głównym problemem Tomasovii nie byli rywale, którzy nie rozegrali jakiegoś wielkiego spotkania, ale niestety, to co pokazali, wystarczyło na naszą drużynę. A ta zawiodła całkowicie, rozgrywając chyba najsłabszy mecz w obecnym sezonie. Można zastanawiać się, co by było, gdyby w 81 min rzut karny wykorzystał Patryk Słotwiński, dodać należy  że „niebiesko-biali” od tego momentu grali z przewagą dwóch zawodników (11 na 9), ale niestety o tym się już nie przekonamy. Nie pozostaje nic innego, jak tylko wyciągnąć odpowiednie wnioski z tej porażki i sięgnąć po zwycięstwo w kolejnym meczu. 

 

Start 1944 Krasnystaw – Tomasovia 2:0 ( 1:0 )

bramki: Skiba 11′, Ciechan 46′

 

Tomasovia: 99. Krawczyk – 19. Popko (3. Piatnoczka 50′), 4. Błajda, 10. Smoła, 5. Avdieiev – 8. Wojtowicz, 14. Ostrowskyi (17. Żerucha 68′), 15. Krosman (11.Drapsa 25′), 6. Słotwiński, 9. Orzechowski – 18. Szuta

 

Żółte kartki: Saj, Ciechan, Kożuchowski, Lando – Krosman, Orzechowski, Słotwiński, Błajda

 

Czerwone kartki: Antonio Aliba Lando 66′ (za dwie żółte), Piotr Kożuchowski 80′ (za dwie żółte), Jakub Czarnecki 85′ (bezpośrednia) – Przemysław Orzechowski 85′ (za dwie żółte), Patryk Słotwiński 90′ (za dwie żółte)

 

Sędzia: Sylwester Wuczko (główny), Jakub Bancerz i Rafał Czubiel (asystenci) – KS Lublin

 

Widzów: 300