[the_ad_group id="53"]

Drugie miejsce Oldbojów Tomasovii w Werbkowicach

W minioną sobotę rozegrany został w Werbkowicach „IV Memoriał Mieczysława Brzozowskiego”, w którym to turnieju rywalizowali oldboje. Wspomniane zawody na stałe wpisały się w kalendarz imprez podczas okresu zimowego i cieszy się sporym zainteresowaniem.

 

Podczas sobotniego turnieju udział wzięło tylko 5 drużyn, ponieważ niestety nie dojechała drużyna z Włodzimierza Wołyńskiego. Wśród zespołów biorących udział w turnieju nie zabrakło oldbojów Tomasovii, którzy na swoim koncie zanotowali dwa remisy oraz dwa zwycięstwa w tym z triumfatorem zawodów Hetmanem Zamość. Tomaszowianie od samego początku biorą udział we wspomnianym na początku memoriale i w dotychczasowej historii dwukrotnie kończyli rywalizację na podium, a dokładniej na 3 miejscu podczas I i II memoriału. Tym razem Jarosław Korzeń wraz ze swymi kolegami zajęli drugie miejsce.

 

Poniżej prezentujemy komplet wyników z udziałem oldbojów Tomasovii.

 

Tomasovia – Raiders Hrubieszów 1:1

Tomasovia – Clepadria Kraków 2:2

Kryształ Werbkowice – Tomasovia 0:3

Hetman Zamość – Tomasovia 1:2

 

Końcowa klasyfikacja:

 

1. Hetman Zamość

2. Tomasovia

3. Raiders Hrubieszów

4. Clepadria Kraków

5. Kryształ Werbkowice

 

 

Tomasovia wystąpiła w składzie: Marcin Żurawski, Zenon Maksymiak, Stanisław Anioł, Jarosław Legeżyński, Janusz Świderek, Piotr Orzechowski, Ireneusz Baran, Jarosław Korzeń.