[the_ad_group id="53"]

Dominatorzy nie tylko na boisku. Rozstrzygnięto „XXI Plebiscyt Piłkarski Kroniki Tygodnia”

W czwartek 18 marca rozstrzygnięty został „XXI Piłkarski Plebiscyt Kroniki Tygodnia”. Tegoroczne rozstrzygnięcie plebiscytu z powodu Covid-19 miało zupełnie inny charakter niż w poprzednich latach nie było tradycyjnej gali, ale była za to transmisja on-line w internecie. Wspomniany plebiscyt cieszy się od lat dużą popularnością i jest chyba jedynym w naszym województwie, a może i Polsce i nie mówimy tego poprzez to, co się dzisiaj wydarzyło, ponieważ zdarzało się już w latach wcześniejszych, że wygrywali przedstawiciele Tomasovii, ale jest to chyba jeden z niewielu wiarygodnych plebiscytów piłkarskich i w ogóle. Pamiętać jednak trzeba, że jest to tylko zabawa, lecz zawsze jest miło gdy najlepsi są swoi. Tegoroczny plebiscyt można określić jednym zdaniem, jeśli chodzi o Tomasovię. Zdominowali rozgrywki ligowe, to i zdominowali plebiscyt piłkarski. 

 

Bardzo miło nam poinformować, że we wszystkich kategoriach „XXI Piłkarskiego Plebiscytu Kroniki Tygodnia” zwyciężyli przedstawiciele naszego klubu, czyli: Jakub Szuta, prezes Dionizy Hałasa, trener Paweł Babiarz, Damian Szuta, a w kategorii drużyna roku zwyciężyła oczywiście Tomasovia. Warto w tym miejscu wspomnieć, że swoje zwycięstwo w kategorii trener roku Paweł Babiarz zadedykował zmarłemu działaczowi, sponsorowi i największemu kibicowi Tomasovii Śp. Henrykowi Kawałce. W ogłoszeniu wyników udział wzięły m.in. osoby związane z Tomaszowem Lubelskim burmistrz pan Wojciech Żukowski, wicestarosta powiatu tomaszowskiego pan Jarosław Korzeń oraz  prezes Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej i dyrektor OSiR „Tomasovia” pan Stanisław Pryciuk. 

 

W tym miejscu serdecznie dziękujemy wszystkim sympatykom Tomasovii, choć nie tylko, bo domyślamy się, że były również głosy kibiców z innych miast, klubów  za wszystkie oddane głosy zarówno na kuponach, jak i za pomocą sms-ów. Wierzymy, że przez kolejny rok zespół Tomasovii będzie dawał tyle samo radości kibicom oby też w wyższej lidze, co przełoży się na kolejne nagrody podczas „XXII Piłkarskiego Plebiscytu Kroniki Tygodnia”.

 

Młodzieżowiec Roku 2020

 

1 Jakub Szuta (Tomasovia)

2 Michał Herda (Unia Hrubieszów)

Kacper Działo (Grom Różaniec)

 

Działacz Roku 2020

 

1 Dionizy Hałasa (Tomasovia)

2 Michał Mękal (Igros Krasnobród)

Tomasz Walentyn (Huczwa Tyszowce)

 

Drużyna Roku 2020:

 

1 Tomasovia

2 Igros Krasnobród

3 Gryf Gmina Zamość

 

Trener Roku 2020:

 

1 Paweł Babiarz (Tomasovia)

2 Jacek Paszkiewicz (Igros Krasnobród)

3 Piotr Gozdek (Korona Łaszczów)

 

Piłkarz Roku 2020

 

1 Damian Szuta (Tomasovia)

2 Szymon Ożóg (Igros Krasnobród)

3 Karol Misiarz (Roztocze Szczebrzeszyn)

 

foto: DELTAPIX / Youtube