Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych 2016/17
Print
1 kolejka: 21-08-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 0 : 1 TOP-54 Biała Podlaska
  21-08-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 3 : 0 Górnik Łęczna
  21-08-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 8 TKS Tomasovia
  21-08-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 7 : 0 MOSiR Lubartów
  21-08-2016 00:00 Wisła Puławy 1 : 5 Gaudium Zamość
  21-08-2016 00:00 Motor Lublin 7 : 0 Orlęta Łuków
  21-08-2016 00:00 BKS Lublin 1 : 2 Dubler Opole Lubelskie

2 kolejka 28-08-2016 00:00 TKS Tomasovia 18 : 0 Wisła Puławy
  28-08-2016 00:00 MOSiR Lubartów 0 : 5 Motor Lublin
  28-08-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 2 : 0 Niedźwiadek Chełm
  28-08-2016 00:00 Górnik Łęczna 1 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
  28-08-2016 00:00 Dubler Opole Lubelskie 7 : 1 OSiR Biłgoraj
  28-08-2016 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 2 : 1 Orlęta Łuków
  28-08-2016 00:00 Gaudium Zamość 0 : 6 BKS Lublin

3 kolejka 31-08-2016 00:00 BKS Lublin 7 : 1 TKS Tomasovia
  31-08-2016 00:00 Orlęta Łuków 0 : 2 MOSiR Lubartów
  31-08-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 4 : 3 Gaudium Zamość
  31-08-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 4 TOP-54 Biała Podlaska
  31-08-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 4 : 1 Dubler Opole Lubelskie
  31-08-2016 00:00 Wisła Puławy 4 : 4 Widok SP51 Lublin
  31-08-2016 00:00 Motor Lublin 8 : 1 Górnik Łęczna

4 kolejka 04-09-2016 00:00 Gaudium Zamość 0 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
  04-09-2016 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 6 : 0 MOSiR Lubartów
  04-09-2016 00:00 TKS Tomasovia 4 : 2 OSiR Biłgoraj
  04-09-2016 00:00 Górnik Łęczna 6 : 0 Orlęta Łuków
  04-09-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 0 : 3 BKS Lublin
  04-09-2016 00:00 Dubler Opole Lubelskie 1 : 0 Motor Lublin
  04-09-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 3 Wisła Puławy

5 kolejka 11-09-2016 00:00 Wisła Puławy 0 : 3 TOP-54 Biała Podlaska
  11-09-2016 00:00 Motor Lublin 3 : 0 Gaudium Zamość
  11-09-2016 00:00 BKS Lublin 9 : 0 Niedźwiadek Chełm
  11-09-2016 00:00 Orlęta Łuków 1 : 3 Dubler Opole Lubelskie
  11-09-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 1 : 1 Widok SP51 Lublin
  11-09-2016 00:00 MOSiR Lubartów 0 : 4 Górnik Łęczna
  11-09-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 0 TKS Tomasovia

6 kolejka 18-09-2016 00:00 Wisła Puławy 0 : 10 BKS Lublin
  18-09-2016 00:00 Dubler Opole Lubelskie 4 : 0 MOSiR Lubartów
  18-09-2016 00:00 Gaudium Zamość 1 : 0 Orlęta Łuków
  18-09-2016 00:00 TKS Tomasovia 0 : 2 Motor Lublin
  18-09-2016 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 0 : 0 Górnik Łęczna
  18-09-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 3 OSiR Biłgoraj
  20-09-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 2 Widok SP51 Lublin

7 kolejka 25-09-2016 00:00 Motor Lublin 3 : 0 Widok SP51 Lublin
  25-09-2016 00:00 BKS Lublin 5 : 1 TOP-54 Biała Podlaska
  25-09-2016 00:00 Orlęta Łuków 0 : 9 TKS Tomasovia
  25-09-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 1 : 0 Wisła Puławy
  25-09-2016 00:00 MOSiR Lubartów 0 : 2 Gaudium Zamość
  25-09-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 0 Niedźwiadek Chełm
  25-09-2016 00:00 Górnik Łęczna 0 : 2 Dubler Opole Lubelskie

8 kolejka 02-10-2016 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 1 : 1 Dubler Opole Lubelskie
  02-10-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 7 Motor Lublin
  02-10-2016 00:00 Gaudium Zamość 0 : 5 Górnik Łęczna
  02-10-2016 00:00 Wisła Puławy 1 : 6 Orlęta Radzyń Podlaski
  02-10-2016 00:00 TKS Tomasovia 4 : 1 MOSiR Lubartów
  02-10-2016 00:00 BKS Lublin 10 : 0 OSiR Biłgoraj
  02-10-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 2 : 2 Orlęta Łuków

9 kolejka 09-10-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 6 BKS Lublin
  09-10-2016 00:00 Górnik Łęczna 3 : 0 TKS Tomasovia
  09-10-2016 00:00 Motor Lublin 8 : 0 Wisła Puławy
  09-10-2016 00:00 Dubler Opole Lubelskie 4 : 0 Gaudium Zamość
  09-10-2016 00:00 Orlęta Łuków 4 : 0 Niedźwiadek Chełm
  09-10-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 1 : 4 TOP-54 Biała Podlaska
  09-10-2016 00:00 MOSiR Lubartów 0 : 3 Widok SP51 Lublin

10 kolejka 16-10-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 1 : 3 Orlęta Radzyń Podlaski
  16-10-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 0 : 1 Górnik Łęczna
  16-10-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 1 : 0 MOSiR Lubartów
  16-10-2016 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 3 : 2 Gaudium Zamość
  16-10-2016 00:00 Wisła Puławy 3 : 1 Orlęta Łuków
  16-10-2016 00:00 TKS Tomasovia 1 : 2 Dubler Opole Lubelskie
  16-10-2016 00:00 BKS Lublin 1 : 1 Motor Lublin

11 kolejka 23-10-2016 00:00 MOSiR Lubartów 2 : 3 Wisła Puławy
  23-10-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1 TOP-54 Biała Podlaska
  23-10-2016 00:00 Górnik Łęczna 4 : 0 Niedźwiadek Chełm
  23-10-2016 00:00 Motor Lublin 14 : 0 OSiR Biłgoraj
  23-10-2016 00:00 Dubler Opole Lubelskie 5 : 1 Widok SP51 Lublin
  23-10-2016 00:00 Orlęta Łuków 0 : 7 BKS Lublin
  23-10-2016 00:00 Gaudium Zamość 2 : 3 TKS Tomasovia

12 kolejka 30-10-2016 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 2 : 0 TKS Tomasovia
  30-10-2016 00:00 BKS Lublin 10 : 0 MOSiR Lubartów
  30-10-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 1 : 1 Gaudium Zamość
  30-10-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 3 : 0 Orlęta Łuków
  30-10-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 14 Dubler Opole Lubelskie
  30-10-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 0 Motor Lublin
  30-10-2016 00:00 Wisła Puławy 0 : 2 Górnik Łęczna

13 kolejka 06-11-2016 00:00 Orlęta Łuków 0 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
  06-11-2016 00:00 Gaudium Zamość 4 : 0 Niedźwiadek Chełm
  06-11-2016 00:00 MOSiR Lubartów 0 : 1 OSiR Biłgoraj
  06-11-2016 00:00 TKS Tomasovia 3 : 1 Widok SP51 Lublin
  06-11-2016 00:00 Górnik Łęczna 0 : 3 BKS Lublin
  06-11-2016 00:00 Motor Lublin 2 : 3 TOP-54 Biała Podlaska
  06-11-2016 00:00 Dubler Opole Lubelskie 8 : 0 Wisła Puławy

14 kolejka 26-03-2017 00:00 Górnik Łęczna 3 : 0 OSiR Biłgoraj
  26-03-2017 00:00 MOSiR Lubartów 0 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
  26-03-2017 00:00 Dubler Opole Lubelskie 0 : 3 BKS Lublin
  26-03-2017 00:00 TKS Tomasovia 8 : 0 Niedźwiadek Chełm
  26-03-2017 00:00 Orlęta Łuków 0 : 5 Motor Lublin
  26-03-2017 00:00 Gaudium Zamość 2 : 0 Wisła Puławy
  26-03-2017 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 0 : 0 Widok SP51 Lublin

15 kolejka 02-04-2017 00:00 Motor Lublin 6 : 1 MOSiR Lubartów
  02-04-2017 00:00 Wisła Puławy 2 : 3 TKS Tomasovia
  02-04-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 0 Górnik Łęczna
  02-04-2017 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 2 Widok SP51 Lublin
  02-04-2017 00:00 OSiR Biłgoraj 0 : 3 Dubler Opole Lubelskie
  02-04-2017 00:00 Orlęta Łuków 1 : 2 TOP-54 Biała Podlaska
  02-04-2017 00:00 BKS Lublin 7 : 1 Gaudium Zamość

16 kolejka 09-04-2017 00:00 TKS Tomasovia 1 : 0 BKS Lublin
  09-04-2017 00:00 MOSiR Lubartów 1 : 2 Orlęta Łuków
  09-04-2017 00:00 Gaudium Zamość 2 : 3 OSiR Biłgoraj
  09-04-2017 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 14 : 0 Niedźwiadek Chełm
  09-04-2017 00:00 Dubler Opole Lubelskie 1 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
  09-04-2017 00:00 Widok SP51 Lublin 2 : 1 Wisła Puławy
  09-04-2017 00:00 Górnik Łęczna 0 : 2 Motor Lublin

17 kolejka 13-04-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 4 : 0 Gaudium Zamość
  13-04-2017 00:00 MOSiR Lubartów 0 : 0 TOP-54 Biała Podlaska
  13-04-2017 00:00 OSiR Biłgoraj 1 : 2 TKS Tomasovia
  13-04-2017 00:00 Orlęta Łuków 0 : 2 Górnik Łęczna
  13-04-2017 00:00 BKS Lublin 4 : 0 Widok SP51 Lublin
  13-04-2017 00:00 Motor Lublin 1 : 0 Dubler Opole Lubelskie
  13-04-2017 00:00 Wisła Puławy 2 : 1 Niedźwiadek Chełm

18 kolejka 23-04-2017 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 4 : 1 Wisła Puławy
  23-04-2017 00:00 Gaudium Zamość 0 : 5 Motor Lublin
  23-04-2017 00:00 Niedźwiadek Chełm 1 : 4 BKS Lublin
  23-04-2017 00:00 Dubler Opole Lubelskie 2 : 2 Orlęta Łuków
  23-04-2017 00:00 Widok SP51 Lublin 1 : 2 OSiR Biłgoraj
  23-04-2017 00:00 Górnik Łęczna 7 : 0 MOSiR Lubartów
  23-04-2017 00:00 TKS Tomasovia 0 : 3 Orlęta Radzyń Podlaski

19 kolejka 30-04-2017 00:00 MOSiR Lubartów 0 : 7 Dubler Opole Lubelskie
  30-04-2017 00:00 OSiR Biłgoraj 3 : 2 Niedźwiadek Chełm
  30-04-2017 00:00 Orlęta Łuków 2 : 0 Gaudium Zamość
  30-04-2017 00:00 BKS Lublin - : - Wisła Puławy
  30-04-2017 00:00 Motor Lublin 5 : 0 TKS Tomasovia
  30-04-2017 00:00 Górnik Łęczna 1 : 2 TOP-54 Biała Podlaska
  30-04-2017 00:00 Widok SP51 Lublin 0 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski

20 kolejka 07-05-2017 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 3 Orlęta Łuków
  07-05-2017 00:00 Dubler Opole Lubelskie 3 : 3 Górnik Łęczna
  07-05-2017 00:00 Widok SP51 Lublin 1 : 4 Motor Lublin
  07-05-2017 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 1 : 4 BKS Lublin
  07-05-2017 00:00 TKS Tomasovia 5 : 1 Orlęta Łuków
  07-05-2017 00:00 Wisła Puławy 6 : 0 OSiR Biłgoraj
  07-05-2017 00:00 Gaudium Zamość 6 : 1 MOSiR Lubartów

21 kolejka 14-05-2017 00:00 Orlęta Łuków 4 : 3 Widok SP51 Lublin
  14-05-2017 00:00 Dubler Opole Lubelskie 2 : 1 TOP-54 Biała Podlaska
  14-05-2017 00:00 Motor Lublin 10 : 0 Niedźwiadek Chełm
  14-05-2017 00:00 Górnik Łęczna 6 : 0 Gaudium Zamość
  14-05-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 6 : 0 Wisła Puławy
  14-05-2017 00:00 MOSiR Lubartów 0 : 11 TKS Tomasovia
  14-05-2017 00:00 OSiR Biłgoraj 0 : 4 BKS Lublin

22 kolejka 21-05-2017 00:00 TOP-54 Biała Podlaska - : - OSiR Biłgoraj
  21-05-2017 00:00 Widok SP51 Lublin 7 : 0 MOSiR Lubartów
  21-05-2017 00:00 BKS Lublin 0 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
  21-05-2017 00:00 TKS Tomasovia 1 : 2 Górnik Łęczna
  21-05-2017 00:00 Wisła Puławy 2 : 8 Motor Lublin
  21-05-2017 00:00 Gaudium Zamość 0 : 6 Dubler Opole Lubelskie
  21-05-2017 00:00 Niedźwiadek Chełm 1 : 3 Orlęta Łuków

23 kolejka 28-05-2017 00:00 Dubler Opole Lubelskie - : - TKS Tomasovia
  28-05-2017 00:00 Motor Lublin - : - BKS Lublin
  28-05-2017 00:00 Górnik Łęczna - : - Widok SP51 Lublin
  28-05-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski - : - OSiR Biłgoraj
  28-05-2017 00:00 MOSiR Lubartów - : - Niedźwiadek Chełm
  28-05-2017 00:00 Gaudium Zamość - : - TOP-54 Biała Podlaska
  28-05-2017 00:00 Orlęta Łuków - : - Wisła Puławy

24 kolejka 31-05-2017 00:00 BKS Lublin - : - Orlęta Łuków
  31-05-2017 00:00 TKS Tomasovia - : - Gaudium Zamość
  31-05-2017 00:00 Wisła Puławy - : - MOSiR Lubartów
  31-05-2017 00:00 TOP-54 Biała Podlaska - : - Orlęta Radzyń Podlaski
  31-05-2017 00:00 Niedźwiadek Chełm - : - Górnik Łęczna
  31-05-2017 00:00 OSiR Biłgoraj - : - Motor Lublin
  31-05-2017 00:00 Widok SP51 Lublin - : - Dubler Opole Lubelskie

25 kolejka 03-06-2017 00:00 Górnik Łęczna - : - Wisła Puławy
  03-06-2017 00:00 TKS Tomasovia - : - TOP-54 Biała Podlaska
  03-06-2017 00:00 MOSiR Lubartów - : - BKS Lublin
  03-06-2017 00:00 Gaudium Zamość - : - Widok SP51 Lublin
  03-06-2017 00:00 Orlęta Łuków - : - OSiR Biłgoraj
  03-06-2017 00:00 Dubler Opole Lubelskie - : - Niedźwiadek Chełm
  03-06-2017 00:00 Motor Lublin - : - Orlęta Radzyń Podlaski

26 kolejka 11-06-2017 00:00 TOP-54 Biała Podlaska - : - Motor Lublin
  11-06-2017 00:00 Wisła Puławy - : - Dubler Opole Lubelskie
  11-06-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski - : - Orlęta Łuków
  11-06-2017 00:00 Niedźwiadek Chełm - : - Gaudium Zamość
  11-06-2017 00:00 Widok SP51 Lublin - : - TKS Tomasovia
  11-06-2017 00:00 OSiR Biłgoraj - : - MOSiR Lubartów
  11-06-2017 00:00 BKS Lublin - : - Górnik Łęczna

Image and video hosting by TinyPic

Plan przygotowań

6 lipca - Pierwszy trening

9 lipca - Turniej Pucharu Lata - Narol

15 lipca - Unia Hrubieszów 3:2

19 lipca - Hetman Zamość 5:4

22 lipca - Kryształ Werbkowice 3:3

29 lipca - Omega Stary Zamość

2 sierpnia - Stal Rzeszów

5 sierpnia - Avia Świdnik

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Zmiany kadrowe

  Przychodzą

 

 

 

Odchodzą

 

Patryk Rojek

Krzysztof Zawiślak

Paweł Staszczak

Arkadiusz Smoła

Przemysław Orzechowski

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka