Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych 2016/17
Print
1 kolejka 17-08-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 5 : 2 Lewart Lubartów
  17-08-2016 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 2 : 0 Wisła Puławy
  17-08-2016 00:00 Orlęta Łuków 2 : 3 Victoria Parczew
  17-08-2016 00:00 Chełmianka Chełm 1 : 4 FKS Hetman Zamość
  17-08-2016 00:00 TKS Tomasovia 3 : 3 Górnik Łęczna

2 kolejka 20-08-2016 00:00 FKS Hetman Zamość 2 : 2 TKS Tomasovia
  20-08-2016 00:00 Wisła Puławy 4 : 1 Chełmianka Chełm
  20-08-2016 00:00 Lewart Lubartów 2 : 4 Orlęta Łuków
  20-08-2016 00:00 Janowianka Janów Lubelski 2 : 4 Orlęta Radzyń Podlaski
  21-08-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 5 : 3 Łada 1945 Biłgoraj

3 kolejka 27-08-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 2 Górnik Łęczna
  27-08-2016 00:00 Orlęta Łuków 5 : 0 Janowianka Janów Lubelski
  27-08-2016 00:00 Chełmianka Chełm 4 : 2 Widok SP51 Lublin
  27-08-2016 00:00 Victoria Parczew 2 : 1 Lewart Lubartów
  27-08-2016 00:00 TKS Tomasovia 3 : 0 Wisła Puławy

4 kolejka 03-09-2016 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 3 : 1 Chełmianka Chełm
  03-09-2016 00:00 Górnik Łęczna 1 : 1 Orlęta Łuków
  03-09-2016 00:00 FKS Hetman Zamość 3 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
  03-09-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 1 : 2 TKS Tomasovia
  03-09-2016 00:00 Janowianka Janów Lubelski 2 : 1 Victoria Parczew

5 kolejka: 10-09-2016 00:00 Victoria Parczew 1 : 5 Górnik Łęczna
  10-09-2016 00:00 TKS Tomasovia 2 : 0 Łada 1945 Biłgoraj
  10-09-2016 00:00 Lewart Lubartów 1 : 0 Janowianka Janów Lubelski
  10-09-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1 Wisła Puławy
  10-09-2016 00:00 Orlęta Łuków 0 : 2 FKS Hetman Zamość

6 kolejka 17-09-2016 00:00 Chełmianka Chełm 3 : 2 TKS Tomasovia
  17-09-2016 00:00 FKS Hetman Zamość 8 : 1 Victoria Parczew
  17-09-2016 00:00 Wisła Puławy 6 : 2 Orlęta Łuków
  17-09-2016 00:00 Górnik Łęczna 2 : 0 Lewart Lubartów
  17-09-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 2 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski

7 kolejka 24-09-2016 00:00 Victoria Parczew 0 : 1 Wisła Puławy
  24-09-2016 00:00 Orlęta Łuków 3 : 1 Widok SP51 Lublin
  24-09-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1 Łada 1945 Biłgoraj
  24-09-2016 00:00 Janowianka Janów Lubelski 1 : 5 Górnik Łęczna
  24-09-2016 00:00 Lewart Lubartów 0 : 3 FKS Hetman Zamość

8 kolejka 01-10-2016 00:00 Wisła Puławy 2 : 4 Lewart Lubartów
  01-10-2016 00:00 Chełmianka Chełm 2 : 6 Orlęta Radzyń Podlaski
  01-10-2016 00:00 FKS Hetman Zamość 7 : 0 Janowianka Janów Lubelski
  01-10-2016 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 2 : 4 Orlęta Łuków
  01-10-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 2 : 0 Victoria Parczew

9 kolejka 08-10-2016 00:00 Janowianka Janów Lubelski 2 : 3 Wisła Puławy
  08-10-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 2 TKS Tomasovia
  08-10-2016 00:00 Lewart Lubartów 0 : 3 Widok SP51 Lublin
  08-10-2016 00:00 Victoria Parczew 2 : 2 Łada 1945 Biłgoraj
  08-10-2016 00:00 Górnik Łęczna 2 : 1 FKS Hetman Zamość
  08-10-2016 00:00 Orlęta Łuków 1 : 1 Chełmianka Chełm

10 kolejka 15-10-2016 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 1 : 5 Lewart Lubartów
  15-10-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 4 : 0 Janowianka Janów Lubelski
  15-10-2016 00:00 TKS Tomasovia 4 : 0 Orlęta Łuków
  15-10-2016 00:00 Wisła Puławy 0 : 0 Górnik Łęczna
  15-10-2016 00:00 Chełmianka Chełm 5 : 1 Victoria Parczew

11 kolejka 22-10-2016 00:00 Lewart Lubartów 4 : 1 Chełmianka Chełm
  22-10-2016 00:00 FKS Hetman Zamość 1 : 2 Wisła Puławy
  22-10-2016 00:00 Victoria Parczew 0 : 5 TKS Tomasovia
  22-10-2016 00:00 Górnik Łęczna 1 : 2 Widok SP51 Lublin
  22-10-2016 00:00 Janowianka Janów Lubelski 1 : 7 Łada 1945 Biłgoraj

12 kolejka 29-10-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 3 : 1 FKS Hetman Zamość
  29-10-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 4 Orlęta Łuków
  29-10-2016 00:00 TKS Tomasovia 2 : 0 Lewart Lubartów
  29-10-2016 00:00 Chełmianka Chełm 4 : 0 Janowianka Janów Lubelski
  29-10-2016 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 0 : 3 Górnik Łęczna

13 kolejka 05-11-2016 00:00 Górnik Łęczna 6 : 0 Chełmianka Chełm
  05-11-2016 00:00 FKS Hetman Zamość 4 : 1 Łada 1945 Biłgoraj
  05-11-2016 00:00 Wisła Puławy 1 : 0 Widok SP51 Lublin
  05-11-2016 00:00 Janowianka Janów Lubelski 0 : 3 TKS Tomasovia
  05-11-2016 00:00 Victoria Parczew 2 : 3 Orlęta Radzyń Podlaski

14 kolejka 26-03-2017 00:00 Lewart Lubartów - : - Orlęta Radzyń Podlaski
  26-03-2017 00:00 Wisła Puławy - : - Łada 1945 Biłgoraj
  26-03-2017 00:00 Victoria Parczew - : - Orlęta Łuków
  26-03-2017 00:00 FKS Hetman Zamość - : - Chełmianka Chełm
  26-03-2017 00:00 Górnik Łęczna - : - TKS Tomasovia

15 kolejka 02-04-2017 00:00 TKS Tomasovia - : - FKS Hetman Zamość
  02-04-2017 00:00 Chełmianka Chełm - : - Wisła Puławy
  02-04-2017 00:00 Orlęta Łuków - : - Lewart Lubartów
  02-04-2017 00:00 Łada 1945 Biłgoraj - : - Widok SP51 Lublin
  02-04-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski - : - Janowianka Janów Lubelski

16 kolejka 09-04-2017 00:00 Wisła Puławy - : - TKS Tomasovia
  09-04-2017 00:00 Górnik Łęczna - : - Orlęta Radzyń Podlaski
  09-04-2017 00:00 Janowianka Janów Lubelski - : - Orlęta Łuków
  09-04-2017 00:00 Widok SP51 Lublin - : - Chełmianka Chełm
  09-04-2017 00:00 Lewart Lubartów - : - Victoria Parczew

17 kolejka 13-04-2017 00:00 Chełmianka Chełm - : - Łada 1945 Biłgoraj
  13-04-2017 00:00 Victoria Parczew - : - Janowianka Janów Lubelski
  13-04-2017 00:00 Orlęta Łuków - : - Górnik Łęczna
  13-04-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski - : - FKS Hetman Zamość
  13-04-2017 00:00 TKS Tomasovia - : - Widok SP51 Lublin

18 kolejka 23-04-2017 00:00 Górnik Łęczna - : - Victoria Parczew
  23-04-2017 00:00 Łada 1945 Biłgoraj - : - TKS Tomasovia
  23-04-2017 00:00 Janowianka Janów Lubelski - : - Lewart Lubartów
  23-04-2017 00:00 Wisła Puławy - : - Orlęta Radzyń Podlaski
  23-04-2017 00:00 FKS Hetman Zamość - : - Orlęta Łuków

19 kolejka 30-04-2017 00:00 Orlęta Łuków - : - Wisła Puławy
  30-04-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski - : - Widok SP51 Lublin
  30-04-2017 00:00 Lewart Lubartów - : - Górnik Łęczna
  30-04-2017 00:00 TKS Tomasovia - : - Chełmianka Chełm
  30-04-2017 00:00 Victoria Parczew - : - FKS Hetman Zamość

20 kolejka 07-05-2017 00:00 Widok SP51 Lublin - : - Orlęta Łuków
  07-05-2017 00:00 Wisła Puławy - : - Victoria Parczew
  07-05-2017 00:00 FKS Hetman Zamość - : - Lewart Lubartów
  07-05-2017 00:00 Łada 1945 Biłgoraj - : - Orlęta Radzyń Podlaski
  07-05-2017 00:00 Górnik Łęczna - : - Janowianka Janów Lubelski

21 kolejka 14-05-2017 00:00 Janowianka Janów Lubelski - : - FKS Hetman Zamość
  14-05-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski - : - Chełmianka Chełm
  14-05-2017 00:00 Lewart Lubartów - : - Wisła Puławy
  14-05-2017 00:00 Victoria Parczew - : - Widok SP51 Lublin
  14-05-2017 00:00 Orlęta Łuków - : - Łada 1945 Biłgoraj

22 kolejka 21-05-2017 00:00 Widok SP51 Lublin - : - Lewart Lubartów
  21-05-2017 00:00 TKS Tomasovia - : - Orlęta Radzyń Podlaski
  21-05-2017 00:00 Wisła Puławy - : - Janowianka Janów Lubelski
  21-05-2017 00:00 Chełmianka Chełm - : - Orlęta Łuków
  21-05-2017 00:00 FKS Hetman Zamość - : - Górnik Łęczna
  21-05-2017 00:00 Łada 1945 Biłgoraj - : - Victoria Parczew

23 kolejka 28-05-2017 00:00 Janowianka Janów Lubelski - : - Widok SP51 Lublin
  28-05-2017 00:00 Lewart Lubartów - : - Łada 1945 Biłgoraj
  28-05-2017 00:00 Victoria Parczew - : - Chełmianka Chełm
  28-05-2017 00:00 Orlęta Łuków - : - TKS Tomasovia
  28-05-2017 00:00 Górnik Łęczna - : - Wisła Puławy

24 kolejka 31-05-2017 00:00 TKS Tomasovia - : - Victoria Parczew
  31-05-2017 00:00 Wisła Puławy - : - FKS Hetman Zamość
  31-05-2017 00:00 Chełmianka Chełm - : - Lewart Lubartów
  31-05-2017 00:00 Łada 1945 Biłgoraj - : - Janowianka Janów Lubelski
  31-05-2017 00:00 Widok SP51 Lublin - : - Górnik Łęczna

25 kolejka 03-06-2017 00:00 Lewart Lubartów - : - TKS Tomasovia
  03-06-2017 00:00 FKS Hetman Zamość - : - Widok SP51 Lublin
  03-06-2017 00:00 Orlęta Łuków - : - Orlęta Radzyń Podlaski
  03-06-2017 00:00 Górnik Łęczna - : - Łada 1945 Biłgoraj
  03-06-2017 00:00 Janowianka Janów Lubelski - : - Chełmianka Chełm

26 kolejka 11-06-2017 00:00 Chełmianka Chełm - : - Górnik Łęczna
  11-06-2017 00:00 Łada 1945 Biłgoraj - : - FKS Hetman Zamość
  11-06-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski - : - Victoria Parczew
  11-06-2017 00:00 Widok SP51 Lublin - : - Wisła Puławy
  11-06-2017 00:00 TKS Tomasovia - : - Janowianka Janów Lubelski

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 55 10 46
2 FKS Hetman Zamość 49 17 45
3 Górnik II Łęczna 44 22 44
4 TKS Tomasovia 50 22 42
5 Stal Kraśnik 49 23 41
6 Kryształ Werbkowice 28 22 32
7 Lewart Lubartów 29 25 32
8 Powiślak Końskowola 31 33 31
9 Włodawianka Włodawa 43 35 29
10 Łada 1945 Biłgoraj 29 36 29
11 Lublinianka Lublin 26 29 21
12 Kłos Chełm 18 35 19
13 Victoria Żmudź 24 34 17
14 Polesie Kock 35 50 17
15 Unia Hrubieszów 16 27 16
16 POM Iskra Piotrowice 19 39 15
17 Lutnia Piszczac 13 44 11
18 LKS Milanów 18 73 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Juniorzy Starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 TKS Tomasovia 30 10 26
2 Górnik Łęczna 30 10 24
3 FKS Hetman Zamość 36 13 22
4 Widok SP51 Lublin 25 16 21
5 Wisła Puławy 20 16 20
6 Orlęta Łuków 26 24 17
7 Orlęta Radzyń Podlaski 26 23 14
8 Chełmianka Chełm 23 33 13
9 Lewart Lubartów 19 25 12
10 Łada 1945 Biłgoraj 22 28 11
11 Victoria Parczew 13 36 7
12 Janowianka Janów Lubelski 8 44 3

Juniorzy młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 51 3 37
2 Górnik Łęczna 35 10 31
3 BKS Lublin 42 15 30
4 Avia Świdnik 24 21 23
5 PN Motor Lublin 31 20 22
6 Wisła Puławy 22 20 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 17 19 19
8 AMSPN Hetman 31 25 18
9 Widok SP51 Lublin 24 24 17
10 TOP-54 Biała Podlaska 15 26 13
11 Niedźwiadek Chełm 16 29 9
12 OSiR Biłgoraj 10 34 9
13 Stal Kraśnik 16 60 6
14 TKS Tomasovia 8 36 4

Trampkarze starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Dubler Opole Lubelskie 54 10 34
2 BKS Lublin 70 5 31
3 TOP-54 Biała Podlaska 31 13 30
4 Motor Lublin 59 5 29
5 Górnik Łęczna 27 16 25
6 Orlęta Radzyń Podlaski 32 13 25
7 TKS Tomasovia 51 25 21
8 OSiR Biłgoraj 21 46 19
9 Gaudium Zamość 20 30 14
10 Widok SP51 Lublin 17 26 11
11 Wisła Puławy 15 68 10
12 Orlęta Łuków 9 40 4
13 Niedźwiadek Chełm 1 65 3
14 MOSiR Lubartów 5 50 3

Trampkarze młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 61 7 36
2 TOP-54 Biała Podlaska 43 9 34
3 AMSPN Hetman 37 15 28
4 BKS Lublin 33 13 26
5 Górnik Łęczna 26 8 26
6 TKS Tomasovia 32 15 22
7 Orlęta Łuków 27 22 19
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 27 16
9 Widok SP51 Lublin 14 24 13
10 Lublinianka Lublin 17 34 12
11 OSiR Biłgoraj 16 53 11
12 Orlik Lubartów 10 44 10
13 Huragan Międzyrzec Podlaski 11 27 9
14 Gaudium Zamość 13 60 0

Młodzicy starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 62 3 37
2 BKS Lublin 53 15 34
3 Avia Świdnik 32 15 33
4 TOP-54 Biała Podlaska 46 11 33
5 TKS Tomasovia 43 15 27
6 AMSPN Hetman 38 21 25
7 Niedźwiadek Chełm 29 41 21
8 Lublinianka Lublin 25 25 18
9 Sygnał Lublin 18 28 14
10 Wisła Puławy 27 24 13
11 Widok SP51 Lublin 27 36 13
12 Górnik Łęczna 14 30 10
13 Orlęta Radzyń Podlaski 11 41 8
14 Huragan Międzyrzec Podlaski 6 61 7
15 Puławiak Puławy 4 69 7

Młodzicy młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Górnik Łęczna 59 14 35
2 Motor Lublin 40 11 35
3 AMSPN Hetman 25 10 32
4 Wisła Puławy 41 18 31
5 Niedźwiadek Chełm 26 23 21
6 TKS Tomasovia 29 30 19
7 BKS Lublin 21 22 18
8 Orlęta Radzyń Podlaski 26 29 17
9 Lublinianka Lublin 27 31 17
10 Puławiak Puławy 18 30 17
11 Avia Świdnik 20 28 14
12 TOP-54 Biała Podlaska 9 26 13
13 Jedynka Krasnystaw 16 36 11
14 Huragan Międzyrzec Podlaski 26 50 9
15 Widok SP51 Lublin 20 45 8

Wyszukiwarka