Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych 2016/17
Print
1 kolejka 17-08-2016 00:00 Orlęta Łuków 2 : 3 Victoria Parczew
  17-08-2016 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 2 : 0 Wisła Puławy
  17-08-2016 00:00 Chełmianka Chełm 1 : 4 FKS Hetman Zamość
  17-08-2016 00:00 TKS Tomasovia 3 : 3 Górnik Łęczna
  17-08-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 5 : 2 Lewart Lubartów

2 kolejka 20-08-2016 00:00 Wisła Puławy 4 : 1 Chełmianka Chełm
  20-08-2016 00:00 Lewart Lubartów 2 : 4 Orlęta Łuków
  20-08-2016 00:00 Janowianka Janów Lubelski 2 : 4 Orlęta Radzyń Podlaski
  20-08-2016 00:00 FKS Hetman Zamość 2 : 2 TKS Tomasovia
  21-08-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 5 : 3 Łada 1945 Biłgoraj

3 kolejka 27-08-2016 00:00 Orlęta Łuków 5 : 0 Janowianka Janów Lubelski
  27-08-2016 00:00 Chełmianka Chełm 4 : 2 Widok SP51 Lublin
  27-08-2016 00:00 Victoria Parczew 2 : 1 Lewart Lubartów
  27-08-2016 00:00 TKS Tomasovia 3 : 0 Wisła Puławy
  27-08-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 2 Górnik Łęczna

4 kolejka 03-09-2016 00:00 FKS Hetman Zamość 3 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
  03-09-2016 00:00 Janowianka Janów Lubelski 2 : 1 Victoria Parczew
  03-09-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 1 : 2 TKS Tomasovia
  03-09-2016 00:00 Górnik Łęczna 1 : 1 Orlęta Łuków
  03-09-2016 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 3 : 1 Chełmianka Chełm

5 kolejka: 10-09-2016 00:00 TKS Tomasovia 2 : 0 Łada 1945 Biłgoraj
  10-09-2016 00:00 Lewart Lubartów 1 : 0 Janowianka Janów Lubelski
  10-09-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1 Wisła Puławy
  10-09-2016 00:00 Orlęta Łuków 0 : 2 FKS Hetman Zamość
  10-09-2016 00:00 Victoria Parczew 1 : 5 Górnik Łęczna

6 kolejka 17-09-2016 00:00 FKS Hetman Zamość 8 : 1 Victoria Parczew
  17-09-2016 00:00 Wisła Puławy 6 : 2 Orlęta Łuków
  17-09-2016 00:00 Górnik Łęczna 2 : 0 Lewart Lubartów
  17-09-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 2 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
  17-09-2016 00:00 Chełmianka Chełm 3 : 2 TKS Tomasovia

7 kolejka 24-09-2016 00:00 Orlęta Łuków 3 : 1 Widok SP51 Lublin
  24-09-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1 Łada 1945 Biłgoraj
  24-09-2016 00:00 Janowianka Janów Lubelski 1 : 5 Górnik Łęczna
  24-09-2016 00:00 Lewart Lubartów 0 : 3 FKS Hetman Zamość
  24-09-2016 00:00 Victoria Parczew 0 : 1 Wisła Puławy

8 kolejka 01-10-2016 00:00 Chełmianka Chełm 2 : 6 Orlęta Radzyń Podlaski
  01-10-2016 00:00 FKS Hetman Zamość 7 : 0 Janowianka Janów Lubelski
  01-10-2016 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 2 : 4 Orlęta Łuków
  01-10-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 2 : 0 Victoria Parczew
  01-10-2016 00:00 Wisła Puławy 2 : 4 Lewart Lubartów

9 kolejka 08-10-2016 00:00 Lewart Lubartów 0 : 3 Widok SP51 Lublin
  08-10-2016 00:00 Victoria Parczew 2 : 2 Łada 1945 Biłgoraj
  08-10-2016 00:00 Orlęta Łuków 1 : 1 Chełmianka Chełm
  08-10-2016 00:00 Górnik Łęczna 2 : 1 FKS Hetman Zamość
  08-10-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 2 TKS Tomasovia
  08-10-2016 00:00 Janowianka Janów Lubelski 2 : 3 Wisła Puławy

10 kolejka 15-10-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 4 : 0 Janowianka Janów Lubelski
  15-10-2016 00:00 TKS Tomasovia 4 : 0 Orlęta Łuków
  15-10-2016 00:00 Wisła Puławy 0 : 0 Górnik Łęczna
  15-10-2016 00:00 Chełmianka Chełm 5 : 1 Victoria Parczew
  15-10-2016 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 1 : 5 Lewart Lubartów

11 kolejka 22-10-2016 00:00 FKS Hetman Zamość 1 : 2 Wisła Puławy
  22-10-2016 00:00 Victoria Parczew 0 : 5 TKS Tomasovia
  22-10-2016 00:00 Górnik Łęczna 1 : 2 Widok SP51 Lublin
  22-10-2016 00:00 Janowianka Janów Lubelski 1 : 7 Łada 1945 Biłgoraj
  22-10-2016 00:00 Lewart Lubartów 4 : 1 Chełmianka Chełm

12 kolejka 29-10-2016 00:00 TKS Tomasovia 2 : 0 Lewart Lubartów
  29-10-2016 00:00 Chełmianka Chełm 4 : 0 Janowianka Janów Lubelski
  29-10-2016 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 0 : 3 Górnik Łęczna
  29-10-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 4 Orlęta Łuków
  29-10-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 3 : 1 FKS Hetman Zamość

13 kolejka 05-11-2016 00:00 FKS Hetman Zamość 4 : 1 Łada 1945 Biłgoraj
  05-11-2016 00:00 Wisła Puławy 1 : 0 Widok SP51 Lublin
  05-11-2016 00:00 Victoria Parczew 2 : 3 Orlęta Radzyń Podlaski
  05-11-2016 00:00 Janowianka Janów Lubelski 0 : 3 TKS Tomasovia
  05-11-2016 00:00 Górnik Łęczna 6 : 0 Chełmianka Chełm

14 kolejka 26-03-2017 00:00 Wisła Puławy 0 : 0 Łada 1945 Biłgoraj
  26-03-2017 00:00 Victoria Parczew 1 : 2 Orlęta Łuków
  26-03-2017 00:00 FKS Hetman Zamość 4 : 2 Chełmianka Chełm
  26-03-2017 00:00 Górnik Łęczna 1 : 2 TKS Tomasovia
  26-03-2017 00:00 Lewart Lubartów 3 : 4 Orlęta Radzyń Podlaski

15 kolejka 02-04-2017 00:00 Chełmianka Chełm 1 : 2 Wisła Puławy
  02-04-2017 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 2 : 0 Widok SP51 Lublin
  02-04-2017 00:00 Orlęta Łuków 7 : 0 Lewart Lubartów
  02-04-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 4 : 0 Janowianka Janów Lubelski
  02-04-2017 00:00 TKS Tomasovia 4 : 2 FKS Hetman Zamość

16 kolejka 09-04-2017 00:00 Górnik Łęczna 1 : 4 Orlęta Radzyń Podlaski
  09-04-2017 00:00 Janowianka Janów Lubelski 1 : 1 Orlęta Łuków
  09-04-2017 00:00 Widok SP51 Lublin 5 : 1 Chełmianka Chełm
  09-04-2017 00:00 Lewart Lubartów 2 : 0 Victoria Parczew
  09-04-2017 00:00 Wisła Puławy 0 : 3 TKS Tomasovia

17 kolejka 13-04-2017 00:00 Orlęta Łuków 3 : 2 Górnik Łęczna
  13-04-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski - : - FKS Hetman Zamość
  13-04-2017 00:00 TKS Tomasovia 0 : 0 Widok SP51 Lublin
  13-04-2017 00:00 Victoria Parczew 2 : 0 Janowianka Janów Lubelski
  13-04-2017 00:00 Chełmianka Chełm 3 : 1 Łada 1945 Biłgoraj

18 kolejka 23-04-2017 00:00 Łada 1945 Biłgoraj 2 : 2 TKS Tomasovia
  23-04-2017 00:00 Janowianka Janów Lubelski 1 : 2 Lewart Lubartów
  23-04-2017 00:00 Wisła Puławy - : - Orlęta Radzyń Podlaski
  23-04-2017 00:00 FKS Hetman Zamość - : - Orlęta Łuków
  23-04-2017 00:00 Górnik Łęczna - : - Victoria Parczew

19 kolejka 30-04-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski - : - Widok SP51 Lublin
  30-04-2017 00:00 Lewart Lubartów - : - Górnik Łęczna
  30-04-2017 00:00 TKS Tomasovia - : - Chełmianka Chełm
  30-04-2017 00:00 Victoria Parczew - : - FKS Hetman Zamość
  30-04-2017 00:00 Orlęta Łuków - : - Wisła Puławy

20 kolejka 07-05-2017 00:00 Wisła Puławy - : - Victoria Parczew
  07-05-2017 00:00 FKS Hetman Zamość - : - Lewart Lubartów
  07-05-2017 00:00 Łada 1945 Biłgoraj - : - Orlęta Radzyń Podlaski
  07-05-2017 00:00 Górnik Łęczna - : - Janowianka Janów Lubelski
  07-05-2017 00:00 Widok SP51 Lublin - : - Orlęta Łuków

21 kolejka 14-05-2017 00:00 Lewart Lubartów - : - Wisła Puławy
  14-05-2017 00:00 Victoria Parczew - : - Widok SP51 Lublin
  14-05-2017 00:00 Orlęta Łuków - : - Łada 1945 Biłgoraj
  14-05-2017 00:00 Janowianka Janów Lubelski - : - FKS Hetman Zamość
  14-05-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski - : - Chełmianka Chełm

22 kolejka 21-05-2017 00:00 TKS Tomasovia - : - Orlęta Radzyń Podlaski
  21-05-2017 00:00 Wisła Puławy - : - Janowianka Janów Lubelski
  21-05-2017 00:00 Chełmianka Chełm - : - Orlęta Łuków
  21-05-2017 00:00 FKS Hetman Zamość - : - Górnik Łęczna
  21-05-2017 00:00 Łada 1945 Biłgoraj - : - Victoria Parczew
  21-05-2017 00:00 Widok SP51 Lublin - : - Lewart Lubartów

23 kolejka 28-05-2017 00:00 Lewart Lubartów - : - Łada 1945 Biłgoraj
  28-05-2017 00:00 Victoria Parczew - : - Chełmianka Chełm
  28-05-2017 00:00 Górnik Łęczna - : - Wisła Puławy
  28-05-2017 00:00 Orlęta Łuków - : - TKS Tomasovia
  28-05-2017 00:00 Janowianka Janów Lubelski - : - Widok SP51 Lublin

24 kolejka 31-05-2017 00:00 Chełmianka Chełm - : - Lewart Lubartów
  31-05-2017 00:00 Łada 1945 Biłgoraj - : - Janowianka Janów Lubelski
  31-05-2017 00:00 Widok SP51 Lublin - : - Górnik Łęczna
  31-05-2017 00:00 TKS Tomasovia - : - Victoria Parczew
  31-05-2017 00:00 Wisła Puławy - : - FKS Hetman Zamość

25 kolejka 03-06-2017 00:00 FKS Hetman Zamość - : - Widok SP51 Lublin
  03-06-2017 00:00 Orlęta Łuków - : - Orlęta Radzyń Podlaski
  03-06-2017 00:00 Górnik Łęczna - : - Łada 1945 Biłgoraj
  03-06-2017 00:00 Janowianka Janów Lubelski - : - Chełmianka Chełm
  03-06-2017 00:00 Lewart Lubartów - : - TKS Tomasovia

26 kolejka 11-06-2017 00:00 Łada 1945 Biłgoraj - : - FKS Hetman Zamość
  11-06-2017 00:00 Widok SP51 Lublin - : - Wisła Puławy
  11-06-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski - : - Victoria Parczew
  11-06-2017 00:00 TKS Tomasovia - : - Janowianka Janów Lubelski
  11-06-2017 00:00 Chełmianka Chełm - : - Górnik Łęczna

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 69 13 63
2 Górnik II Łęczna 61 27 59
3 FKS Hetman Zamość 58 21 52
4 TKS Tomasovia 61 25 50
5 Stal Kraśnik 57 30 49
6 Kryształ Werbkowice 40 24 44
7 Lewart Lubartów 38 28 40
8 Włodawianka Włodawa 47 44 32
9 Łada 1945 Biłgoraj 32 42 32
10 Powiślak Końskowola 32 40 31
11 Kłos Chełm 23 38 28
12 Lublinianka Lublin 36 34 26
13 Polesie Kock 46 60 23
14 Unia Hrubieszów 21 37 23
15 Victoria Żmudź 29 48 21
16 POM Iskra Piotrowice 26 53 19
17 Lutnia Piszczac 16 49 15
18 LKS Milanów 18 97 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Juniorzy Starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 TKS Tomasovia 41 15 37
2 Orlęta Łuków 39 28 27
3 Widok SP51 Lublin 30 19 25
4 FKS Hetman Zamość 42 19 25
5 Górnik Łęczna 34 19 24
6 Wisła Puławy 22 20 24
7 Orlęta Radzyń Podlaski 38 27 23
8 Lewart Lubartów 26 37 18
9 Łada 1945 Biłgoraj 27 33 16
10 Chełmianka Chełm 30 45 16
11 Victoria Parczew 16 40 10
12 Janowianka Janów Lubelski 10 53 4

Juniorzy młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 BKS Lublin 59 18 42
2 Motor Lublin 51 3 37
3 Górnik Łęczna 35 10 31
4 PN Motor Lublin 40 25 28
5 Avia Świdnik 32 29 28
6 Wisła Puławy 25 27 25
7 AMSPN Hetman 42 34 24
8 Orlęta Radzyń Podlaski 24 25 22
9 Widok SP51 Lublin 27 34 21
10 TOP-54 Biała Podlaska 18 32 16
11 Niedźwiadek Chełm 20 37 16
12 TKS Tomasovia 23 38 16
13 OSiR Biłgoraj 12 43 15
14 Stal Kraśnik 22 75 7

Trampkarze starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 TOP-54 Biała Podlaska 47 14 38
2 Motor Lublin 68 6 38
3 Orlęta Radzyń Podlaski 42 14 37
4 Dubler Opole Lubelskie 58 13 37
5 BKS Lublin 81 7 37
6 TKS Tomasovia 65 28 33
7 Górnik Łęczna 32 19 31
8 OSiR Biłgoraj 25 56 22
9 Widok SP51 Lublin 21 31 18
10 Gaudium Zamość 25 45 17
11 Wisła Puławy 20 76 13
12 Orlęta Łuków 12 45 7
13 MOSiR Lubartów 7 60 4
14 Niedźwiadek Chełm 2 91 3

Trampkarze młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 TOP-54 Biała Podlaska 51 11 43
2 Motor Lublin 68 9 43
3 AMSPN Hetman 51 17 40
4 BKS Lublin 42 15 33
5 Górnik Łęczna 43 16 33
6 TKS Tomasovia 41 20 29
7 Orlęta Łuków 37 26 25
8 Lublinianka Lublin 26 38 21
9 Orlęta Radzyń Podlaski 23 34 20
10 Huragan Międzyrzec Podlaski 13 37 15
11 OSiR Biłgoraj 24 72 14
12 Widok SP51 Lublin 14 34 13
13 Orlik Lubartów 10 56 11
14 Gaudium Zamość 16 74 0

Młodzicy starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 59 2 46
2 BKS Lublin 66 20 40
3 TOP-54 Biała Podlaska 51 15 39
4 AMSPN Hetman 46 22 37
5 Avia Świdnik 32 20 37
6 TKS Tomasovia 45 17 34
7 Lublinianka Lublin 38 30 24
8 Niedźwiadek Chełm 28 63 19
9 Sygnał Lublin 20 43 15
10 Wisła Puławy 24 31 13
11 Górnik Łęczna 23 41 12
12 Widok SP51 Lublin 25 41 10
13 Orlęta Radzyń Podlaski 12 50 10
14 Huragan Międzyrzec Podlaski 6 80 4

Młodzicy młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Górnik Łęczna 76 18 44
2 Motor Lublin 51 11 44
3 AMSPN Hetman 35 19 39
4 Wisła Puławy 50 24 38
5 Niedźwiadek Chełm 32 28 28
6 TKS Tomasovia 39 35 27
7 BKS Lublin 29 30 25
8 Orlęta Radzyń Podlaski 35 41 22
9 Lublinianka Lublin 33 44 18
10 Avia Świdnik 27 34 18
11 TOP-54 Biała Podlaska 12 35 15
12 Jedynka Krasnystaw 23 45 14
13 Huragan Międzyrzec Podlaski 28 68 10
14 Widok SP51 Lublin 20 47 8

Wyszukiwarka