Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych 2016/17
Print
1 kolejka 17-08-2016 00:00 TKS Tomasovia 0 : 2 Górnik Łęczna
  17-08-2016 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 0 : 1 PN Motor Lublin
  17-08-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 1 : 0 BKS Lublin
  17-08-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 5 Motor Lublin
  17-08-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 1 : 1 Wisła Puławy
  17-08-2016 00:00 Avia Świdnik 3 : 0 Stal Kraśnik
  17-08-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 4 : 2 AMSPN Hetman

2 kolejka 21-08-2016 00:00 AMSPN Hetman 0 : 0 TKS Tomasovia
  21-08-2016 00:00 BKS Lublin 5 : 1 PN Motor Lublin
  21-08-2016 00:00 Górnik Łęczna 2 : 0 Avia Świdnik
  21-08-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 2 : 2 OSiR Biłgoraj
  21-08-2016 00:00 Stal Kraśnik 0 : 3 Orlęta Radzyń Podlaski
  21-08-2016 00:00 Wisła Puławy 2 : 1 Niedźwiadek Chełm
  21-08-2016 00:00 Motor Lublin 4 : 0 TOP-54 Biała Podlaska

3 kolejka 28-08-2016 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 5 : 1 Stal Kraśnik
  28-08-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 1 : 1 Widok SP51 Lublin
  28-08-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 0 Górnik Łęczna
  28-08-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 1 : 5 BKS Lublin
  28-08-2016 00:00 Avia Świdnik 1 : 1 AMSPN Hetman
  28-08-2016 00:00 PN Motor Lublin 0 : 4 Motor Lublin
  28-08-2016 00:00 TKS Tomasovia 1 : 2 Wisła Puławy

4 kolejka 04-09-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 0 : 0 Niedźwiadek Chełm
  04-09-2016 00:00 Górnik Łęczna 1 : 0 TOP-54 Biała Podlaska
  04-09-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 6 : 0 TKS Tomasovia
  04-09-2016 00:00 Stal Kraśnik 0 : 5 PN Motor Lublin
  04-09-2016 00:00 Wisła Puławy 4 : 1 Avia Świdnik
  04-09-2016 00:00 BKS Lublin 0 : 2 Motor Lublin
  04-09-2016 00:00 AMSPN Hetman 3 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski

5 kolejka 11-09-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1 Wisła Puławy
  11-09-2016 00:00 Motor Lublin 9 : 1 Stal Kraśnik
  11-09-2016 00:00 Avia Świdnik 1 : 0 Widok SP51 Lublin
  11-09-2016 00:00 PN Motor Lublin 3 : 0 Górnik Łęczna
  11-09-2016 00:00 TKS Tomasovia 2 : 0 OSiR Biłgoraj
  11-09-2016 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 1 : 0 AMSPN Hetman
  11-09-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 1 BKS Lublin

6 kolejka 11-09-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 3 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
  11-09-2016 00:00 BKS Lublin 6 : 1 Stal Kraśnik
  11-09-2016 00:00 Wisła Puławy 2 : 1 TOP-54 Biała Podlaska
  11-09-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 3 : 2 TKS Tomasovia
  11-09-2016 00:00 AMSPN Hetman 6 : 1 PN Motor Lublin
  11-09-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 1 : 2 Avia Świdnik
  11-09-2016 00:00 Górnik Łęczna 1 : 1 Motor Lublin

7 kolejka 25-09-2016 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 2 : 4 Widok SP51 Lublin
  25-09-2016 00:00 Stal Kraśnik 2 : 6 Górnik Łęczna
  25-09-2016 00:00 Avia Świdnik 3 : 2 Niedźwiadek Chełm
  25-09-2016 00:00 TKS Tomasovia 0 : 7 BKS Lublin
  25-09-2016 00:00 Motor Lublin 3 : 0 AMSPN Hetman
  25-09-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 1 OSiR Biłgoraj
  25-09-2016 00:00 PN Motor Lublin 4 : 1 Wisła Puławy

8 kolejka 02-10-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 1 : 3 TOP-54 Biała Podlaska
  02-10-2016 00:00 BKS Lublin 1 : 4 Górnik Łęczna
  02-10-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 0 : 3 PN Motor Lublin
  02-10-2016 00:00 TKS Tomasovia 1 : 6 Avia Świdnik
  02-10-2016 00:00 Wisła Puławy 0 : 5 Motor Lublin
  02-10-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
  02-10-2016 00:00 AMSPN Hetman 9 : 2 Stal Kraśnik

9 kolejka 09-10-2016 00:00 Stal Kraśnik 0 : 3 Wisła Puławy
  09-10-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 0 TKS Tomasovia
  09-10-2016 00:00 Motor Lublin 2 : 0 Widok SP51 Lublin
  09-10-2016 00:00 Avia Świdnik 1 : 3 BKS Lublin
  09-10-2016 00:00 PN Motor Lublin 7 : 0 OSiR Biłgoraj
  09-10-2016 00:00 Górnik Łęczna 7 : 0 AMSPN Hetman
  09-10-2016 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 2 : 2 Niedźwiadek Chełm

10 kolejka 16-10-2016 00:00 Avia Świdnik 2 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
  16-10-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 6 : 4 Stal Kraśnik
  16-10-2016 00:00 Wisła Puławy 0 : 4 Górnik Łęczna
  16-10-2016 00:00 TKS Tomasovia 0 : 1 TOP-54 Biała Podlaska
  16-10-2016 00:00 BKS Lublin 4 : 2 AMSPN Hetman
  16-10-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 5 PN Motor Lublin
  16-10-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 0 : 6 Motor Lublin

11 kolejka 23-10-2016 00:00 Stal Kraśnik 0 : 2 OSiR Biłgoraj
  23-10-2016 00:00 Motor Lublin 2 : 0 Niedźwiadek Chełm
  23-10-2016 00:00 AMSPN Hetman 1 : 1 Wisła Puławy
  23-10-2016 00:00 PN Motor Lublin 2 : 1 TKS Tomasovia
  23-10-2016 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 0 : 2 Avia Świdnik
  23-10-2016 00:00 Górnik Łęczna 1 : 0 Widok SP51 Lublin
  23-10-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 3 BKS Lublin

12 kolejka 30-10-2016 00:00 OSiR Biłgoraj 0 : 2 Górnik Łęczna
  30-10-2016 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 4 : 0 TOP-54 Biała Podlaska
  30-10-2016 00:00 Niedźwiadek Chełm 2 : 3 Stal Kraśnik
  30-10-2016 00:00 BKS Lublin 3 : 1 Wisła Puławy
  30-10-2016 00:00 Avia Świdnik 2 : 2 PN Motor Lublin
  30-10-2016 00:00 Widok SP51 Lublin 0 : 3 AMSPN Hetman
  30-10-2016 00:00 TKS Tomasovia 0 : 3 Motor Lublin

13 kolejka 06-11-2016 00:00 AMSPN Hetman 4 : 1 OSiR Biłgoraj
  06-11-2016 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 0 : 4 BKS Lublin
  06-11-2016 00:00 PN Motor Lublin 1 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
  06-11-2016 00:00 Górnik Łęczna 5 : 1 Niedźwiadek Chełm
  06-11-2016 00:00 Stal Kraśnik 2 : 1 TKS Tomasovia
  06-11-2016 00:00 Wisła Puławy 5 : 1 Widok SP51 Lublin
  06-11-2016 00:00 Motor Lublin 5 : 0 Avia Świdnik

14 kolejka 26-03-2017 00:00 BKS Lublin 3 : 0 Widok SP51 Lublin
  26-03-2017 00:00 PN Motor Lublin 3 : 0 TOP-54 Biała Podlaska
  26-03-2017 00:00 Wisła Puławy 0 : 1 OSiR Biłgoraj
  26-03-2017 00:00 AMSPN Hetman 1 : 2 Niedźwiadek Chełm
  26-03-2017 00:00 Stal Kraśnik 2 : 2 Avia Świdnik

15 kolejka 02-04-2017 00:00 Niedźwiadek Chełm 0 : 1 Wisła Puławy
  02-04-2017 00:00 PN Motor Lublin 2 : 3 BKS Lublin
  02-04-2017 00:00 OSiR Biłgoraj 1 : 0 Widok SP51 Lublin
  02-04-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 7 : 1 Stal Kraśnik
  02-04-2017 00:00 TKS Tomasovia 3 : 1 AMSPN Hetman

16 kolejka 09-04-2017 00:00 Wisła Puławy 0 : 4 TKS Tomasovia
  09-04-2017 00:00 AMSPN Hetman 2 : 3 Avia Świdnik
  09-04-2017 00:00 BKS Lublin 5 : 0 OSiR Biłgoraj
  09-04-2017 00:00 Stal Kraśnik 1 : 2 TOP-54 Biała Podlaska
  09-04-2017 00:00 Widok SP51 Lublin 0 : 0 Niedźwiadek Chełm

17 kolejka 13-04-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 5 AMSPN Hetman
  13-04-2017 00:00 Avia Świdnik 2 : 2 Wisła Puławy
  13-04-2017 00:00 TKS Tomasovia 5 : 1 Widok SP51 Lublin
  13-04-2017 00:00 PN Motor Lublin 4 : 2 Stal Kraśnik
  13-04-2017 00:00 Niedźwiadek Chełm 1 : 0 OSiR Biłgoraj

18 kolejka 23-04-2017 00:00 AMSPN Hetman 2 : 1 TOP-54 Biała Podlaska
  23-04-2017 00:00 BKS Lublin 6 : 1 Niedźwiadek Chełm
  23-04-2017 00:00 OSiR Biłgoraj 0 : 3 TKS Tomasovia
  23-04-2017 00:00 Widok SP51 Lublin 2 : 1 Avia Świdnik
  23-04-2017 00:00 Wisła Puławy 2 : 4 Orlęta Radzyń Podlaski

19 kolejka 30-04-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 1 Widok SP51 Lublin
  30-04-2017 00:00 Stal Kraśnik 2 : 8 BKS Lublin
  30-04-2017 00:00 Avia Świdnik 2 : 0 OSiR Biłgoraj
  30-04-2017 00:00 PN Motor Lublin 4 : 2 AMSPN Hetman
  30-04-2017 00:00 TKS Tomasovia 3 : 2 Niedźwiadek Chełm
  30-04-2017 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 1 : 2 Wisła Puławy

20 kolejka 07-05-2017 00:00 Niedźwiadek Chełm 2 : 1 Avia Świdnik
  07-05-2017 00:00 OSiR Biłgoraj 1 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
  07-05-2017 00:00 Widok SP51 Lublin 1 : 2 TOP-54 Biała Podlaska
  07-05-2017 00:00 BKS Lublin 4 : 2 TKS Tomasovia
  07-05-2017 00:00 Wisła Puławy 2 : 4 PN Motor Lublin

21 kolejka 14-05-2017 00:00 Stal Kraśnik 0 : 6 AMSPN Hetman
  14-05-2017 00:00 Avia Świdnik 1 : 1 TKS Tomasovia
  14-05-2017 00:00 PN Motor Lublin - : - Widok SP51 Lublin
  14-05-2017 00:00 TOP-54 Biała Podlaska 1 : 1 OSiR Biłgoraj
  14-05-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 1 Niedźwiadek Chełm

22 kolejka 21-05-2017 00:00 OSiR Biłgoraj 0 : 1 PN Motor Lublin
  21-05-2017 00:00 BKS Lublin 4 : 0 Avia Świdnik
  21-05-2017 00:00 Wisła Puławy 5 : 1 Stal Kraśnik
  21-05-2017 00:00 TKS Tomasovia 1 : 3 Orlęta Radzyń Podlaski
  21-05-2017 00:00 Niedźwiadek Chełm 1 : 0 TOP-54 Biała Podlaska

23 kolejka 28-05-2017 00:00 PN Motor Lublin - : - Niedźwiadek Chełm
  28-05-2017 00:00 TOP-54 Biała Podlaska - : - TKS Tomasovia
  28-05-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski - : - Avia Świdnik
  28-05-2017 00:00 AMSPN Hetman - : - BKS Lublin
  28-05-2017 00:00 Stal Kraśnik - : - Widok SP51 Lublin

24 kolejka 31-05-2017 00:00 Avia Świdnik - : - TOP-54 Biała Podlaska
  31-05-2017 00:00 TKS Tomasovia - : - PN Motor Lublin
  31-05-2017 00:00 OSiR Biłgoraj - : - Stal Kraśnik
  31-05-2017 00:00 BKS Lublin - : - Orlęta Radzyń Podlaski
  31-05-2017 00:00 Wisła Puławy - : - AMSPN Hetman

25 kolejka 03-06-2017 00:00 Wisła Puławy - : - BKS Lublin
  03-06-2017 00:00 TOP-54 Biała Podlaska - : - Orlęta Radzyń Podlaski
  03-06-2017 00:00 AMSPN Hetman - : - Widok SP51 Lublin
  03-06-2017 00:00 Stal Kraśnik - : - Niedźwiadek Chełm
  03-06-2017 00:00 PN Motor Lublin - : - Avia Świdnik

26 kolejka 11-06-2017 00:00 OSiR Biłgoraj - : - AMSPN Hetman
  11-06-2017 00:00 BKS Lublin - : - TOP-54 Biała Podlaska
  11-06-2017 00:00 Widok SP51 Lublin - : - Wisła Puławy
  11-06-2017 00:00 Orlęta Radzyń Podlaski - : - PN Motor Lublin
  11-06-2017 00:00 TKS Tomasovia - : - Stal Kraśnik

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 87 14 76
2 Górnik II Łęczna 72 34 68
3 FKS Hetman Zamość 79 25 65
4 TKS Tomasovia 71 30 58
5 Stal Kraśnik 67 35 56
6 Kryształ Werbkowice 47 27 54
7 Lewart Lubartów 49 39 47
8 Łada 1945 Biłgoraj 39 50 39
9 Kłos Chełm 37 44 36
10 Włodawianka Włodawa 48 58 36
11 Powiślak Końskowola 38 52 35
12 Lublinianka Lublin 42 41 32
13 Victoria Żmudź 39 54 30
14 Unia Hrubieszów 32 44 29
15 POM Iskra Piotrowice 37 66 28
16 Polesie Kock 51 70 25
17 Lutnia Piszczac 21 62 18
18 LKS Milanów 18 129 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Juniorzy Starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 TKS Tomasovia 50 16 43
2 Widok SP51 Lublin 50 20 37
3 Wisła Puławy 35 26 34
4 FKS Hetman Zamość 59 29 34
5 Orlęta Łuków 43 39 30
6 Górnik Łęczna 46 22 30
7 Orlęta Radzyń Podlaski 48 48 25
8 Lewart Lubartów 32 50 22
9 Chełmianka Chełm 34 49 22
10 Łada 1945 Biłgoraj 33 39 20
11 Victoria Parczew 21 61 12
12 Janowianka Janów Lubelski 12 64 4

Juniorzy młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 BKS Lublin 75 22 51
2 PN Motor Lublin 53 30 40
3 Motor Lublin 51 3 37
4 Orlęta Radzyń Podlaski 37 31 35
5 Avia Świdnik 36 36 32
6 Górnik Łęczna 35 10 31
7 Wisła Puławy 37 41 31
8 AMSPN Hetman 50 38 27
9 Widok SP51 Lublin 29 37 22
10 Niedźwiadek Chełm 26 44 22
11 TOP-54 Biała Podlaska 22 37 20
12 TKS Tomasovia 30 48 20
13 OSiR Biłgoraj 14 49 16
14 Stal Kraśnik 25 94 7

Trampkarze starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 BKS Lublin 104 10 53
2 Motor Lublin 101 10 53
3 Orlęta Radzyń Podlaski 53 14 49
4 Dubler Opole Lubelskie 78 22 48
5 TOP-54 Biała Podlaska 55 22 44
6 Górnik Łęczna 51 25 41
7 TKS Tomasovia 82 34 39
8 OSiR Biłgoraj 30 69 28
9 Widok SP51 Lublin 33 43 21
10 Orlęta Łuków 27 68 20
11 Gaudium Zamość 31 65 19
12 Wisła Puławy 29 94 16
13 MOSiR Lubartów 8 98 4
14 Niedźwiadek Chełm 6 114 3

Trampkarze młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 95 10 55
2 AMSPN Hetman 65 25 52
3 TOP-54 Biała Podlaska 57 12 49
4 Górnik Łęczna 60 17 45
5 BKS Lublin 51 20 40
6 Orlęta Łuków 53 31 35
7 TKS Tomasovia 49 24 35
8 Lublinianka Lublin 30 44 25
9 Orlęta Radzyń Podlaski 31 45 25
10 Widok SP51 Lublin 17 49 18
11 Huragan Międzyrzec Podlaski 13 48 16
12 OSiR Biłgoraj 27 84 15
13 Orlik Lubartów 12 68 13
14 Gaudium Zamość 19 102 1

Młodzicy starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 84 2 62
2 TOP-54 Biała Podlaska 56 21 49
3 BKS Lublin 74 21 49
4 TKS Tomasovia 62 19 47
5 AMSPN Hetman 50 24 44
6 Avia Świdnik 43 35 40
7 Lublinianka Lublin 52 38 36
8 Wisła Puławy 29 31 22
9 Niedźwiadek Chełm 28 72 20
10 Górnik Łęczna 27 47 16
11 Sygnał Lublin 24 62 15
12 Widok SP51 Lublin 30 56 13
13 Orlęta Radzyń Podlaski 19 65 13
14 Huragan Międzyrzec Podlaski 6 91 5

Młodzicy młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 65 17 59
2 Górnik Łęczna 84 20 53
3 Wisła Puławy 65 32 48
4 AMSPN Hetman 41 23 45
5 TKS Tomasovia 49 44 36
6 Niedźwiadek Chełm 35 33 34
7 BKS Lublin 34 31 31
8 Orlęta Radzyń Podlaski 43 50 31
9 Jedynka Krasnystaw 31 48 26
10 Lublinianka Lublin 37 52 22
11 Avia Świdnik 32 48 21
12 TOP-54 Biała Podlaska 15 46 18
13 Widok SP51 Lublin 21 52 12
14 Huragan Międzyrzec Podlaski 32 77 11

Wyszukiwarka