Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

16665292 1346052812106994 3409642827680959176 o

 

 

W minioną niedzielę we Frampolu rozegrano „Turniej Żaka Starszego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Frampola”. Dokładniej rzecz ujmując na parkiecie hali, wystąpili piłkarze z rocznika 2008 i młodsi, a wśród dwunastu drużyn nie zabrakło piłkarzy Tomasovii.

 

Nasi piłkarze trafili do grupy B, gdzie odnieśli trzy zwycięstwa z KS Drzewce, Wysoczanką Wysokie, Areną Krasnobród oraz zanotowali dwa rezultaty remisowe z Victorią Rybczewice i Gaudium Zamość. Mając w dorobku 11 pkt tomaszowianie wygrali swoją grupę wyprzedzając o jednego gola drużynę Gaudium. W pierwszym półfinale zmierzyły się Sygnał Lublin z Gaudium Zamość. Podczas regulaminowego czasu gry padł wynik remisowy 1:1 i do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne, gdzie w ich egzekwowaniu lepsi okazali się piłkarze Gaudium. Takich problemów nie było w drugim półfinale, w którym to piłkarze Tomasovii pokonali różnicą dwóch goli APN Nadrzecze. Tak samo było w meczu finałowym tyle tylko, że przeciwnikiem podopiecznych trenera Babiarza byli piłkarze Gaudium Zamość, z którym to zespołem w grupie „niebiesko-biali” zremisowali 1:1. Tym razem górą w meczu, jak i w całym turnieju byli tomaszowianie.

Gratulujemy naszej drużynie i sztabowi szkoleniowemu zwycięstwa w turnieju i poniżej prezentujemy komplet wyników.

 

Grupa A

 

Sygnał Lublin - Arena II Krasnobród 1-0

Roztocze Szczebrzeszyn - APN Nadrzecze 0-2

Gryf Gmina Zamość - Włókniarz Frampol 0-1

Sygnał Lublin - APN Nadrzecze 0-0

Arena II Krasnobród - Włókniarz Frampol 0-0

Roztocze Szczebrzeszyn - Gryf Gmina Zamość 1-0

Sygnał Lublin - Włókniarz Frampol 3-0

APN Nadrzecze - Gryf Gmina Zamość 0-0

Arena II Krasnobród - Roztocze Szczebrzeszyn 1-0

Sygnał Lublin - Gryf Gmina Zamość 2-1

Włókniarz Frampol - Roztocze Szczebrzeszyn 1-0

APN Nadrzecze - Arena II Krasnobród 1-0

Sygnał Lublin - Roztocze Szczebrzeszyn 2-0

Gryf Gmina Zamość - Arena II Krasnobród 0-0

Włókniarz Frampol - APN Nadrzecze 0-0

 

Tabela grupy A:

 

1. Sygnał Lublin

13 pkt.

8 – 1

2. APN Nadrzecze

9 pkt.

4 – 0

3. Włókniarz Frampol

7pkt.

2 – 3

4. Arena II Krasnobród

5 pkt.

1 – 2

5. Roztocze Szczebrzeszyn

3 pkt.

1 – 6

6. Gryf Gmina Zamość

2 pkt

1 – 4

 

Grupa B:

 

Tomasovia - Victoria Rybczewice 0-0

Gaudium Zamość - KS Drzewce 3-0

Arena Krasnobród - Wysoczanka Wysokie 0-0

Tomasovia - KS Drzewce 4-0 (Bramki: Kacper Bondyra, Maciej Szuta, Rafał Sierzyński, Dominik Chudy)

Victoria Rybczewice - Wysoczanka Wysokie 3-0

Gaudium Zamość - Arena Krasnobród 1-0

Tomasovia - Wysoczanka Wysokie 1-0 (Bramka: Bogusz Sierzyński)

KS Drzewce - Arena Krasnobród 0-2

Victoria Rybczewice - Gaudium Zamość 0-1

Tomasovia - Arena Krasnobród 1-0 (Bramka: Kacper Bondyra)

Wysoczanka Wysokie - Gaudium Zamość 0-0

KS Drzewce - Victoria Rybczewice 0-3

Tomasovia- Gaudium Zamość 1-1 (Bramka: Rafał Sierzyński)

Arena Krasnobród - Victoria Rybczewice 0-0

Wysoczanka Wysokie - KS Drzewce 1-0

 

Tabela grupy B:

 

1. Tomasovia

11 pkt.

7 – 1

2. Gaudium Zamość

11 pkt.

6 – 1

3. Victoria Rybczewice

8pkt.

6 – 1

4. Arena Krasnobród

5 pkt

2 – 2

5. Wysoczanka Wysokie

5 pkt.

1 – 4

6. KS Drzewce

0 pkt.

0 – 13

 

Półfinały:

 

Sygnał Lublin - Gaudium Zamość 1-1 (karne 1-3)

Tomasovia - APN Nadrzecze 2-0 (Bramki: Maciej Szuta, Kacper Bondyra)

 

Finał:

 

Tomasovia - Gaudium Zamość 2-0 (Bramki: Maciej Szuta, Bogusz Sierzyński)

 

16665292 1346052812106994 3409642827680959176 o

Tomasovia zagrała w składzie: Marcel Misiuda - Adrian Gardias, Zuzanna Gardias, Gabriel Gardias, Maciej Szuta, Kasper Jędrzejewski, Karol Iskierka, Dominik Chudy, Kacper Bondyra, Bogusz Sierzyński, Rafał Sierzyński, Błażej Piechnik, Bartosz Pitura. Trener: Paweł Babiarz

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Najbliższy mecz Liga: Tomaszów Lubelski

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 60 10 49
2 Górnik II Łęczna 49 24 47
3 FKS Hetman Zamość 49 17 45
4 TKS Tomasovia 50 22 42
5 Stal Kraśnik 51 28 41
6 Kryształ Werbkowice 30 22 35
7 Lewart Lubartów 29 25 32
8 Powiślak Końskowola 31 33 31
9 Włodawianka Włodawa 43 35 29
10 Łada 1945 Biłgoraj 29 36 29
11 Lublinianka Lublin 26 29 21
12 Kłos Chełm 18 35 19
13 Victoria Żmudź 25 35 18
14 Polesie Kock 36 51 18
15 Unia Hrubieszów 16 32 16
16 POM Iskra Piotrowice 19 41 15
17 Lutnia Piszczac 15 44 14
18 LKS Milanów 18 75 3

Poprzedni mecz: Liga

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Juniorzy Starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 TKS Tomasovia 32 11 29
2 FKS Hetman Zamość 40 15 25
3 Górnik Łęczna 31 12 24
4 Wisła Puławy 20 16 21
5 Widok SP51 Lublin 25 16 21
6 Orlęta Łuków 28 25 20
7 Orlęta Radzyń Podlaski 30 26 17
8 Chełmianka Chełm 25 37 13
9 Lewart Lubartów 22 29 12
10 Łada 1945 Biłgoraj 22 28 12
11 Victoria Parczew 14 38 7
12 Janowianka Janów Lubelski 8 44 3

Juniorzy młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 51 3 37
2 BKS Lublin 45 15 33
3 Górnik Łęczna 35 10 31
4 PN Motor Lublin 34 20 25
5 Avia Świdnik 26 23 24
6 Wisła Puławy 22 21 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 17 19 19
8 AMSPN Hetman 32 27 18
9 Widok SP51 Lublin 24 27 17
10 TOP-54 Biała Podlaska 15 29 13
11 Niedźwiadek Chełm 18 30 12
12 OSiR Biłgoraj 11 34 12
13 Stal Kraśnik 18 62 7
14 TKS Tomasovia 8 36 4

Trampkarze starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Dubler Opole Lubelskie 54 10 34
2 BKS Lublin 70 5 31
3 TOP-54 Biała Podlaska 31 13 31
4 Motor Lublin 59 5 29
5 Górnik Łęczna 30 16 28
6 Orlęta Radzyń Podlaski 34 13 28
7 TKS Tomasovia 59 25 24
8 OSiR Biłgoraj 21 49 19
9 Gaudium Zamość 22 30 17
10 Widok SP51 Lublin 17 26 12
11 Wisła Puławy 15 70 10
12 Orlęta Łuków 9 40 4
13 Niedźwiadek Chełm 1 73 3
14 MOSiR Lubartów 5 52 3

Trampkarze młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 TOP-54 Biała Podlaska 44 9 37
2 Motor Lublin 61 7 36
3 AMSPN Hetman 40 17 31
4 Górnik Łęczna 35 10 29
5 BKS Lublin 33 14 26
6 TKS Tomasovia 34 18 22
7 Orlęta Łuków 27 22 19
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 27 17
9 Lublinianka Lublin 18 34 15
10 Widok SP51 Lublin 14 25 13
11 Huragan Międzyrzec Podlaski 12 27 12
12 Orlik Lubartów 10 44 11
13 OSiR Biłgoraj 18 62 11
14 Gaudium Zamość 13 61 0

Młodzicy starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 62 3 37
2 BKS Lublin 64 15 37
3 TOP-54 Biała Podlaska 50 13 36
4 Avia Świdnik 33 16 34
5 AMSPN Hetman 41 21 28
6 TKS Tomasovia 45 17 28
7 Niedźwiadek Chełm 31 43 22
8 Lublinianka Lublin 25 25 18
9 Sygnał Lublin 18 39 14
10 Wisła Puławy 27 24 13
11 Widok SP51 Lublin 27 36 13
12 Górnik Łęczna 16 34 10
13 Orlęta Radzyń Podlaski 12 42 9
14 Huragan Międzyrzec Podlaski 6 64 7
15 Puławiak Puławy 4 69 7

Młodzicy młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Górnik Łęczna 65 15 38
2 Motor Lublin 40 11 35
3 AMSPN Hetman 30 10 35
4 Wisła Puławy 41 18 31
5 TKS Tomasovia 31 31 22
6 BKS Lublin 25 25 21
7 Niedźwiadek Chełm 27 25 21
8 Orlęta Radzyń Podlaski 28 31 18
9 Lublinianka Lublin 27 31 17
10 Puławiak Puławy 18 30 17
11 Avia Świdnik 22 30 15
12 TOP-54 Biała Podlaska 10 32 13
13 Jedynka Krasnystaw 19 40 11
14 Huragan Międzyrzec Podlaski 26 55 9
15 Widok SP51 Lublin 20 45 8

Wyszukiwarka