Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

III liga 2014/2015, grupa: lubelsko-podkarpacka
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Stal Rzeszów 34 73 21 10 3 84-29 12 4 1 54-12 9 6 2 30-17            
2.  Karpaty Krosno 34 72 22 6 6 57-28 12 3 2 32-10 10 3 4 25-18            
3.  Resovia 34 70 20 10 4 55-21 12 5 0 34-9 8 5 4 21-12            
4.  Motor Lublin 34 70 21 7 6 78-33 12 4 1 47-20 9 3 5 31-13            
5.  Orlęta Radzyń Podlaski 34 54 14 12 8 49-33 10 4 3 28-13 4 8 5 21-20            
6.  Sokół Sieniawa 34 50 14 8 12 48-40 9 4 4 30-18 5 4 8 18-22            
7.  Chełmianka Chełm 34 49 12 13 9 41-31 8 3 6 29-20 4 10 3 12-11            
8.  Wólczanka Wólka Pełkińska 34 48 13 9 12 67-70 8 5 4 34-30 5 4 8 33-40            
9.  Izolator Boguchwała 34 47 13 8 13 49-37 8 3 6 31-17 5 5 7 18-20            
10.  Avia Świdnik 34 44 11 11 12 46-44 6 6 5 25-21 5 5 7 21-23            
11.  JKS 1909 Jarosław 34 40 11 7 16 36-50 5 7 5 21-21 6 0 11 15-29            
12.  Orzeł Przeworsk 34 40 9 13 12 35-45 4 7 6 14-19 5 6 6 21-26            
13.  Lublinianka Lublin 34 36 8 12 14 38-45 6 3 8 20-17 2 9 6 18-28            
14.  Tomasovia 34 34 7 13 14 30-48 5 8 4 17-14 2 5 10 13-34            
15.  Stal Kraśnik 34 33 10 3 21 40-53 7 2 8 27-19 3 1 13 13-34            
16.  Podlasie Biała Podlaska 34 30 7 9 18 32-69 3 6 8 20-29 4 3 10 12-40            
17.  Hetman Żółkiewka 34 28 7 7 20 38-79 4 4 9 16-27 3 3 11 22-52            
18.  Wisłoka Dębica 34 18 4 6 24 19-87 1 4 12 8-39 3 2 12 11-48            

 

Kadra zespołu: 

Bramkarze: Łukasz Bartoszyk , Michał Bartoszyk, Krystian Żuk, Piotr Wojtowicz


Obrońcy: Mateusz Bojarczuk, Łukasz Chwała Piotr Joniec , Radosław Łeń , Michał Skiba , Marcin Żurawski


Pomocnicy: Ireneusz Baran , Bartłomiej Byś , Sebastian Hajnas, Rafał Huzar, Damian Karwacki, Kamil Konopa , Damian Misztal , Przemysław Orzechowski, Igor Paskiw, Tomasz Pisarczyk, Norbert Raczkiewicz, Patryk Słotwiński,, Arkadiusz Smoła


Napastnicy: Kamil Groborz , Tomasz Kłos, Waldemar Kozyra , Jan Oznański, Damian Szuta

 

Wyniki Tomasovii:

 

 

I kolejka

Stal Kraśnik - Tomasovia

3:1
II kolejka

Tomasovia - Hetman Żółkiewka

6:3
III kolejka

Tomasovia - Podlasie Biała Podlaska

0:2
IV kolejka

Tomasovia - Orzeł Przeworsk

1:1
V kolejka

Stal Rzeszów - Tomasovia

5:0
VI kolejka Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski 0:0
VII kolejka Wisłoka Dębica - Tomasovia 0:1
VIII kolejka Tomasovia - Sokół Sieniawa
0:0
IX kolejka Lublinianka Lublin - Tomasovia 2:1
X kolejka Tomasovia - Karpaty Krosno 0:1
XI kolejka JKS 1909 Jarosław - Tomasovia 2:0
XII kolejka Avia Świdnik - Tomasovia 2:2
XIII kolejka Tomasovia - Resovia Rzeszów
0:1
XIV kolejka Chełmianka Chełm - Tomasovia 1:1
XV kolejka Tomasovia - Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
XVI kolejka Izolator Boguchwała - Tomasovia 0:0
XVII kolejka Tomasovia - Motor Lublin
2:1
XVIII kolejka Tomasovia - Stal Kraśnik 1:0
XIX kolejka Hetman Żółkiewka - Tomasovia 1:2
XX kolejka Podlasie Biała Podlaska -Tomasovia 1:0
XXI kolejka Orzeł Przeworsk - Tomasovia 1:0
XXII kolejka Tomasovia - Stal Rzeszów 0:0
XXIII kolejka Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia 1:0
XXIV kolejka Tomasovia - Wisłoka Dębica 3:0
XXV kolejka Sokół Sieniawa - Tomasovia 4:0
XXVI kolejka Tomasovia - Lublinianka Lublin 2:2
XXVII kolejka Karpaty Krosno - Tomasovia
0:0
XXVIII kolejka Tomasovia - JKS 1909 Jarosław
2:0
XXIX kolejka Tomasovia - Avia Świdnik
0:3

XXX kolejka

XXXI kolejka

XXXII kolejka

XXXIII kolejka

XXXIV kolejka

Resovia Rzeszów - Tomasovia

Tomasovia - Chełmianka Chełm

Wólcznka Wólka Pełkińska - Tomasovia

Tomasovia - Izolator Boguchwała

Motor Lublin - Tomasovia

1:1

0:0

6:1

0:0

4:3

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii:  6 - Patryk Słotwiński 5 - Marcin Żurawski 3 - Kamil Groborz, Michał Skiba 2 - Ireneusz Baran, Igor Paskiw, Norbert Raczkiewicz 1 - Bartłomiej Byś, Piotr Joniec, Damian Karwacki, Waldemar Kozyra, Przemysław Orzechowski, Arkadiusz Smoła, Damian Szuta

 

Trenerzy, którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2014/15 : Tomasz Orłowski (od 8 sierpnia 2013), Jan Złomańczuk (od 24 września 2014)

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 55 10 46
2 FKS Hetman Zamość 48 15 45
3 Górnik II Łęczna 44 22 44
4 Stal Kraśnik 49 23 41
5 TKS Tomasovia 48 21 39
6 Kryształ Werbkowice 28 22 32
7 Lewart Lubartów 29 23 32
8 Powiślak Końskowola 31 33 30
9 Włodawianka Włodawa 43 35 28
10 Łada 1945 Biłgoraj 27 36 26
11 Lublinianka Lublin 26 29 20
12 Kłos Chełm 18 35 18
13 Victoria Żmudź 24 34 17
14 Polesie Kock 35 50 17
15 Unia Hrubieszów 16 27 16
16 POM Iskra Piotrowice 19 39 15
17 Lutnia Piszczac 13 44 11
18 LKS Milanów 18 73 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Juniorzy Starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 TKS Tomasovia 30 10 26
2 Górnik Łęczna 30 10 24
3 FKS Hetman Zamość 36 13 22
4 Widok SP51 Lublin 25 16 21
5 Wisła Puławy 20 16 20
6 Orlęta Łuków 26 24 17
7 Orlęta Radzyń Podlaski 26 23 14
8 Chełmianka Chełm 23 33 13
9 Lewart Lubartów 19 25 12
10 Łada 1945 Biłgoraj 22 28 11
11 Victoria Parczew 13 36 7
12 Janowianka Janów Lubelski 8 44 3

Juniorzy młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 51 3 37
2 Górnik Łęczna 35 10 31
3 BKS Lublin 42 15 30
4 Avia Świdnik 24 21 23
5 PN Motor Lublin 31 20 22
6 Wisła Puławy 22 20 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 17 19 19
8 AMSPN Hetman 31 25 18
9 Widok SP51 Lublin 24 24 17
10 TOP-54 Biała Podlaska 15 26 13
11 Niedźwiadek Chełm 16 29 9
12 OSiR Biłgoraj 10 34 9
13 Stal Kraśnik 16 60 6
14 TKS Tomasovia 8 36 4

Trampkarze starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Dubler Opole Lubelskie 54 10 34
2 BKS Lublin 70 5 31
3 TOP-54 Biała Podlaska 31 13 30
4 Motor Lublin 59 5 29
5 Górnik Łęczna 27 16 25
6 Orlęta Radzyń Podlaski 32 13 25
7 TKS Tomasovia 51 25 21
8 OSiR Biłgoraj 21 46 19
9 Gaudium Zamość 20 30 14
10 Widok SP51 Lublin 17 26 11
11 Wisła Puławy 15 68 10
12 Orlęta Łuków 9 40 4
13 Niedźwiadek Chełm 1 65 3
14 MOSiR Lubartów 5 50 3

Trampkarze młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 61 7 36
2 TOP-54 Biała Podlaska 43 9 34
3 AMSPN Hetman 37 15 28
4 BKS Lublin 33 13 26
5 Górnik Łęczna 26 8 26
6 TKS Tomasovia 32 15 22
7 Orlęta Łuków 27 22 19
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 27 16
9 Widok SP51 Lublin 14 24 13
10 Lublinianka Lublin 17 34 12
11 OSiR Biłgoraj 16 53 11
12 Orlik Lubartów 10 44 10
13 Huragan Międzyrzec Podlaski 11 27 9
14 Gaudium Zamość 13 60 0

Młodzicy starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 62 3 37
2 BKS Lublin 53 15 34
3 Avia Świdnik 32 15 33
4 TOP-54 Biała Podlaska 46 11 33
5 TKS Tomasovia 43 15 27
6 AMSPN Hetman 38 21 25
7 Niedźwiadek Chełm 29 41 21
8 Lublinianka Lublin 25 25 18
9 Sygnał Lublin 18 28 14
10 Wisła Puławy 27 24 13
11 Widok SP51 Lublin 27 36 13
12 Górnik Łęczna 14 30 10
13 Orlęta Radzyń Podlaski 11 41 8
14 Huragan Międzyrzec Podlaski 6 61 7
15 Puławiak Puławy 4 69 7

Młodzicy młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Górnik Łęczna 59 14 35
2 Motor Lublin 40 11 35
3 AMSPN Hetman 25 10 32
4 Wisła Puławy 41 18 31
5 Niedźwiadek Chełm 26 23 21
6 TKS Tomasovia 29 30 19
7 BKS Lublin 21 22 18
8 Orlęta Radzyń Podlaski 26 29 17
9 Lublinianka Lublin 27 31 17
10 Puławiak Puławy 18 30 17
11 Avia Świdnik 20 28 14
12 TOP-54 Biała Podlaska 9 26 13
13 Jedynka Krasnystaw 16 36 11
14 Huragan Międzyrzec Podlaski 26 50 9
15 Widok SP51 Lublin 20 45 8

Wyszukiwarka