Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Końcowa tabela:

Lp Drużyna Mecze Punkty Zw Rm Po Bramki

 

1

 

Resovia Rzeszów

 

32

 

67

 

20

 

7

 

5

 

60:24

2 JKS Jarosław 32 58 17 7 8 42:22
3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 32 55 14 13 5 45:29
4 Izolator Boguchwała 32 53 16 5 11 62:44
5 Stal Kraśnik 32 52 16 4 12 56:40
6 Karpaty Krosno 32 52 15 7 10 54:38
7 Sokół Sieniawa 32 51 14 9 9 53:34
8 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 32 51 14 9 9 44:34
9 Chełmianka Chełm 32 50 15 5 12 48:36
10 Avia Świdnik 32 47 13 8 11 46:34
11 Lublinianka Lublin 32 42 12 6 14 42:43
12 Orzeł Przeworsk 32 40 13 1 18 36:61
13 Stal Sanok 32 38 10 8 14 28:41
14 Polonia Przemyśl 32 28 7 7 18 35:54
15 AMSPN Hetman Zamość 32 28 7 7 18 31:65
16 Podlasie Biała Podlaska 32 28 7 7 18 27:65
17 Omega Stary Zamość 32 18 4 6 22 18:63
 
 
 
Kadra:
 

Bramkarze: Łukasz Bartoszyk , Mateusz Bukała, Łukasz Wawrzusiszyn


Obrońcy: Mateusz Bojarczuk , Łukasz Chwała , Piotr Joniec , Radosław Łeń , Łukasz Sękowski , Michał Skiba


Pomocnicy: Adrian Chłoń , Patryk Droździel , Kamil Groborz , Sebastian Hajnas , Michał Kaniewski , Damian Karwacki , Kamil Konopa, Damian Misztal, Przemysław Orzechowski , Jan Oznański , Norbert Raczkiewicz , Tomasz Raczkiewicz, Patryk Słotwiński , Arkadiusz Smoła , Krzysztof Wrzosek , Bartłomiej Zieliński, Marcin Żurawski


Napastnicy: Tomasz Kłos, Waldemar Kozyra , Jacek Kusiak , Bartłomiej Sikora , Paweł Mazurkiewicz, Igor Paskiw

 
 
 
 
Terminarz III liga lubelsko-podkarpacka sezon  2013/14
 
 
Kolejka nr 1, data: 
    MECZ   WYNIK DATA
1 AMSPN Hetman Zamość - pauzuje w kolejce    
2 JKS Jarosław - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 0 2013-08-10 17:00
3 Sokół Sieniawa - Karpaty Krosno 0 : 1 2013-08-11 17:00
4 Omega Stary Zamość - Podlasie Biała Podlaska 0 : 2 2013-08-11 16:00
5 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Orzeł Przeworsk 1 : 3 2013-08-11 17:00
6 Stal Sanok - Lublinianka Lublin 0 : 2 2013-08-10 17:00
7 Resovia Rzeszów - Izolator Boguchwała 3 : 1 2013-08-10 17:00
8 Stal Kraśnik - Avia Świdnik 4 : 3 2013-08-11 17:00
9 Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl 2 : 0 2013-08-11 16:30
 
Kolejka nr 2, data:
    MECZ   WYNIK DATA
10 Polonia Przemyśl - pauzuje w kolejce    
11 Avia Świdnik - Chełmianka Chełm 1 : 3 2013-08-15 17:00
12 Izolator Boguchwała - Stal Kraśnik 2 : 1 2013-08-15 11:00
13 Lublinianka Lublin - Resovia Rzeszów 1 : 1 2013-08-15 16:00
14 Orzeł Przeworsk - Stal Sanok 0 : 2 2013-08-15 17:00
15 Podlasie Biała Podlaska - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2 : 5 2013-08-15 17:00
16 Karpaty Krosno - Omega Stary Zamość 4 : 0 2013-08-15 17:00
17 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Sokół Sieniawa 2 : 3 2013-08-15 17:00
18 AMSPN Hetman Zamość - JKS Jarosław 2 : 1 2013-08-15 17:00
 
Kolejka nr 3, data:
    MECZ   WYNIK DATA
19 JKS Jarosław - pauzuje w kolejce    
20 Sokół Sieniawa - AMSPN Hetman Zamość 1 : 1 2013-08-18 17:00
21 Omega Stary Zamość - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 7 2013-08-18 16:00
22 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Karpaty Krosno 3 : 0 2013-08-18 17:00
23 Stal Sanok - Podlasie Biała Podlaska 1 : 1 2013-08-18 17:00
24 Resovia Rzeszów - Orzeł Przeworsk 2 : 0 2013-08-18 16:00
25 Stal Kraśnik - Lublinianka Lublin 0 : 3 2013-08-18 17:00
26 Chełmianka Chełm - Izolator Boguchwała 1 : 4 2013-08-18 16:30
27 Polonia Przemyśl - Avia Świdnik 1 : 0 2013-08-18 17:00
 
Kolejka nr 4, data:
    MECZ   WYNIK DATA
28 Avia Świdnik - pauzuje w kolejce    
29 Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 7 : 1 2013-08-25 11:00
30 Lublinianka Lublin - Chełmianka Chełm 2 : 2 2013-08-24 16:00
31 Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 0 : 1 2013-08-25 17:00
32 Podlasie Biała Podlaska - Resovia Rzeszów 0 : 1 2013-08-24 17:00
33 Karpaty Krosno - Stal Sanok 0 : 0 2013-08-24 17:00
34 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0 : 2 2013-08-25 17:00
35 AMSPN Hetman Zamość - Omega Stary Zamość 3 : 1 2013-08-24 17:00
36 JKS Jarosław - Sokół Sieniawa 1 : 0 2013-08-24 17:00
 
Kolejka nr 5, data:
    MECZ   WYNIK DATA
37 Sokół Sieniawa - pauzuje w kolejce    
38 Omega Stary Zamość - JKS Jarosław 0 : 1 2013-09-01 16:00
39 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - AMSPN Hetman Zamość 0 : 0 2013-09-01 17:00
40 Stal Sanok - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 0 2013-08-31 17:00
41 Resovia Rzeszów - Karpaty Krosno 1 : 1 2013-08-31 17:00
42 Stal Kraśnik - Podlasie Biała Podlaska 1 : 0 2013-09-01 16:00
43 Chełmianka Chełm - Orzeł Przeworsk 1 : 4 2013-08-31 17:00
44 Polonia Przemyśl - Lublinianka Lublin 1 : 3 2013-08-31 17:00
45 Avia Świdnik - Izolator Boguchwała 3 : 1 2013-08-31 17:00
 
Kolejka nr 6, data:
    MECZ   WYNIK DATA
46 Izolator Boguchwała - pauzuje w kolejce    
47 Lublinianka Lublin - Avia Świdnik 0 : 1 2013-09-04 16:00
48 Orzeł Przeworsk - Polonia Przemyśl 3 : 1 2013-09-04 17:00
49 Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm 0 : 1 2013-09-04 17:00
50 Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 0 : 2 2013-09-04 17:00
51 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Resovia Rzeszów 2 : 2 2013-09-04 17:00
52 AMSPN Hetman Zamość - Stal Sanok 1 : 1 2013-09-04 17:00
53 JKS Jarosław - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2 : 0 2013-09-04 17:00
54 Sokół Sieniawa - Omega Stary Zamość 1 : 0 2013-09-04 16:00
 
Kolejka nr 7, data:
    MECZ   WYNIK DATA
55 Omega Stary Zamość - pauzuje w kolejce    
56 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Sokół Sieniawa 1 : 1 2013-09-08 16:00
57 Stal Sanok - JKS Jarosław 0 : 2 2013-09-07 17:00
58 Resovia Rzeszów - AMSPN Hetman Zamość 5 : 0 2013-09-07 16:00
59 Stal Kraśnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 3 2013-09-08 16:00
60 Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 2 : 3 2013-11-13 13:00
61 Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 7 : 0 2013-09-07 17:00
62 Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 3 : 0 2013-09-07 16:00
63 Izolator Boguchwała - Lublinianka Lublin 4 : 1 2013-09-07 16:00
 
Kolejka nr 8, data:
    MECZ   WYNIK DATA
64 Lublinianka Lublin - pauzuje w kolejce    
65 Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 1 : 0 2013-09-14 16:00
66 Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 1 : 1 2013-09-14 16:00
67 Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl 2 : 0 2013-09-14 16:00
68 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Chełmianka Chełm 0 : 1 2013-09-15 16:00
69 AMSPN Hetman Zamość - Stal Kraśnik 4 : 2 2013-09-14 16:00
70 JKS Jarosław - Resovia Rzeszów 1 : 0 2013-09-15 16:00
71 Sokół Sieniawa - Stal Sanok 2 : 0 2013-09-15 16:00
72 Omega Stary Zamość - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0 : 1 2013-09-15 16:00
 
Kolejka nr 9, data:
    MECZ   WYNIK DATA
73 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - pauzuje w kolejce    
74 Stal Sanok - Omega Stary Zamość 2 : 0 2013-09-18 16:00
75 Resovia Rzeszów - Sokół Sieniawa 3 : 1 2013-09-18 16:00
76 Stal Kraśnik - JKS Jarosław 0 : 1 2013-09-18 16:00
77 Chełmianka Chełm - AMSPN Hetman Zamość 2 : 0 2013-09-18 16:00
78 Polonia Przemyśl - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 2 2013-09-18 16:00
79 Avia Świdnik - Karpaty Krosno 1 : 1 2013-09-18 16:00
80 Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska 4 : 1 2013-09-18 16:00
81 Lublinianka Lublin - Orzeł Przeworsk 0 : 1 2013-09-18 16:00
 
Kolejka nr 10, data:
    MECZ   WYNIK DATA
82 Orzeł Przeworsk - pauzuje w kolejce    
83 Podlasie Biała Podlaska - Lublinianka Lublin 2 : 0 2013-09-21 16:00
84 Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 1 : 3 2013-09-21 16:00
85 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik 2 : 1 2013-09-22 16:00
86 AMSPN Hetman Zamość - Polonia Przemyśl 2 : 2 2013-09-22 16:00
87 JKS Jarosław - Chełmianka Chełm 1 : 0 2013-09-21 16:00
88 Sokół Sieniawa - Stal Kraśnik 4 : 0 2013-09-22 15:00
89 Omega Stary Zamość - Resovia Rzeszów 0 : 4 2013-09-22 16:00
90 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Stal Sanok 3 : 2 2013-09-22 16:00
 
Kolejka nr 11, data:
    MECZ   WYNIK DATA
91 Stal Sanok - pauzuje w kolejce    
92 Resovia Rzeszów - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0 : 0 2013-09-28 15:00
93 Stal Kraśnik - Omega Stary Zamość 3 : 2 2013-09-29 15:00
94 Chełmianka Chełm - Sokół Sieniawa 2 : 0 2013-09-29 15:00
95 Polonia Przemyśl - JKS Jarosław 0 : 0 2013-09-28 16:00
96 Avia Świdnik - AMSPN Hetman Zamość 6 : 0 2013-09-28 15:00
97 Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 0 2013-09-28 16:00
98 Lublinianka Lublin - Karpaty Krosno 2 : 1 2013-09-29 12:00
99 Orzeł Przeworsk - Podlasie Biała Podlaska 0 : 1 2013-09-29 16:00
 
Kolejka nr 12, data:
    MECZ   WYNIK DATA
100 Podlasie Biała Podlaska - pauzuje w kolejce    
101 Karpaty Krosno - Orzeł Przeworsk 4 : 1 2013-10-05 15:00
102 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Lublinianka Lublin 1 : 0 2013-10-06 15:00
103 AMSPN Hetman Zamość - Izolator Boguchwała 2 : 1 2013-10-05 15:00
104 JKS Jarosław - Avia Świdnik 0 : 0 2013-10-05 15:00
105 Sokół Sieniawa - Polonia Przemyśl 0 : 1 2013-10-06 15:00
106 Omega Stary Zamość - Chełmianka Chełm 0 : 0 2013-10-06 15:00
107 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Stal Kraśnik 0 : 1 2013-10-06 15:00
108 Stal Sanok - Resovia Rzeszów 0 : 1 2013-10-06 15:00
 
Kolejka nr 13, data:
    MECZ   WYNIK DATA
109 Resovia Rzeszów - pauzuje w kolejce    
110 Stal Kraśnik - Stal Sanok 6 : 0 2013-10-13 15:00
111 Chełmianka Chełm - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0 : 2 2013-10-13 15:00
112 Polonia Przemyśl - Omega Stary Zamość 2 : 0 2013-10-12 16:00
113 Avia Świdnik - Sokół Sieniawa 0 : 1 2013-10-12 14:00
114 Izolator Boguchwała - JKS Jarosław 0 : 2 2013-10-13 11:00
115 Lublinianka Lublin - AMSPN Hetman Zamość 0 : 1 2013-10-13 12:00
116 Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 : 1 2013-10-12 15:00
117 Podlasie Biała Podlaska - Karpaty Krosno 1 : 0 2013-10-12 15:00
 
Kolejka nr 14, data:
    MECZ   WYNIK DATA
118 Karpaty Krosno - pauzuje w kolejce    
119 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1 : 0 2013-10-20 15:00
120 AMSPN Hetman Zamość - Orzeł Przeworsk 1 : 3 2013-10-19 15:00
121 JKS Jarosław - Lublinianka Lublin 0 : 0 2013-10-19 15:00
122 Sokół Sieniawa - Izolator Boguchwała 1 : 1 2013-10-20 14:00
123 Omega Stary Zamość - Avia Świdnik 1 : 1 2013-10-20 15:00
124 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Polonia Przemyśl 1 : 0 2013-10-20 14:00
125 Stal Sanok - Chełmianka Chełm 0 : 5 2013-10-19 15:00
126 Resovia Rzeszów - Stal Kraśnik 1 : 1 2013-10-19 14:00
 
Kolejka nr 15, data:
    MECZ   WYNIK DATA
127 Stal Kraśnik - pauzuje w kolejce    
128 Chełmianka Chełm - Resovia Rzeszów 1 : 1 2013-10-27 14:00
129 Polonia Przemyśl - Stal Sanok 0 : 2 2013-10-26 14:00
130 Avia Świdnik - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 4 : 1 2013-10-26 13:00
131 Izolator Boguchwała - Omega Stary Zamość 3 : 2 2013-10-27 11:00
132 Lublinianka Lublin - Sokół Sieniawa 2 : 2 2013-10-27 12:00
133 Orzeł Przeworsk - JKS Jarosław 1 : 0 2013-10-26 14:00
134 Podlasie Biała Podlaska - AMSPN Hetman Zamość 1 : 1 2013-10-26 14:00
135 Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 0 2013-10-26 14:00
 
Kolejka nr 16, data:
    MECZ   WYNIK DATA
136 Tomasovia Tomaszów Lubelski - pauzuje w kolejce    
137 AMSPN Hetman Zamość - Karpaty Krosno 0 : 3 2013-11-03 13:00
138 JKS Jarosław - Podlasie Biała Podlaska 4 : 2 2013-11-02 13:00
139 Sokół Sieniawa - Orzeł Przeworsk 5 : 1 2013-11-03 13:00
140 Omega Stary Zamość - Lublinianka Lublin 0 : 3 2013-11-03 13:00
141 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Izolator Boguchwała 3 : 1 2013-11-03 14:00
142 Stal Sanok - Avia Świdnik 1 : 2 2013-11-02 14:00
143 Resovia Rzeszów - Polonia Przemyśl 3 : 1 2013-11-03 13:00
144 Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2 : 0 2013-11-03 12:00
 
Kolejka nr 17, data:
    MECZ   WYNIK DATA
145 Chełmianka Chełm - pauzuje w kolejce    
146 Polonia Przemyśl - Stal Kraśnik 2 : 4 2013-11-09 13:00
147 Avia Świdnik - Resovia Rzeszów 1 : 4 2013-11-09 13:00
148 Izolator Boguchwała - Stal Sanok 3 : 0 2013-11-10 11:00
149 Lublinianka Lublin - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 1 : 3 2013-11-09 11:00
150 Orzeł Przeworsk - Omega Stary Zamość 2 : 0 2013-11-09 13:00
151 Podlasie Biała Podlaska - Sokół Sieniawa 0 : 2 2013-11-09 13:00
152 Karpaty Krosno - JKS Jarosław 1 : 2 2013-11-09 13:00
153 Tomasovia Tomaszów Lubelski - AMSPN Hetman Zamość 1 : 0 2013-11-10 13:00
 
Kolejka nr 18, data:
    MECZ   WYNIK DATA
1 AMSPN Hetman Zamość - pauzuje w kolejce    
2 Tomasovia Tomaszów Lubelski - JKS Jarosław 1 : 1 2013-11-17 13:00
3 Karpaty Krosno - Sokół Sieniawa 1 : 3 2013-11-17 12:00
4 Podlasie Biała Podlaska - Omega Stary Zamość 2 : 1 2013-11-16 13:00
5 Orzeł Przeworsk - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0 : 1 2013-11-17 13:00
6 Lublinianka Lublin - Stal Sanok 1 : 2 2013-11-17 12:00
7 Izolator Boguchwała - Resovia Rzeszów 3 : 2 2013-11-17 11:00
8 Avia Świdnik - Stal Kraśnik 1 : 0 2013-11-16 11:00
9 Polonia Przemyśl - Chełmianka Chełm 2 : 0 2013-11-17 13:00
 
Kolejka nr 19, data:
    MECZ   WYNIK DATA
10 Polonia Przemyśl - pauzuje w kolejce    
11 Chełmianka Chełm - Avia Świdnik 0 : 2 2014-03-23 14:00
12 Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 3 : 1 2014-03-23 11:00
13 Resovia Rzeszów - Lublinianka Lublin 2 : 2 2014-03-22 11:00
14 Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 4 : 0 2014-03-22 14:00
15 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Podlasie Biała Podlaska 2 : 0 2014-03-23 14:00
16 Omega Stary Zamość - Karpaty Krosno 0 : 4 2014-03-22 14:00
17 Sokół Sieniawa - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 2 2014-03-23 13:00
18 JKS Jarosław - AMSPN Hetman Zamość 4 : 0 2014-03-22 15:00
 
Kolejka nr 20, data:
    MECZ   WYNIK DATA
19 JKS Jarosław - pauzuje w kolejce    
20 AMSPN Hetman Zamość - Sokół Sieniawa 1 : 3 2014-03-29 16:00
21 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Omega Stary Zamość 2 : 0 2014-04-02 16:00
22 Karpaty Krosno - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 1 : 1 2014-03-29 15:00
23 Podlasie Biała Podlaska - Stal Sanok 0 : 0 2014-03-29 15:00
24 Orzeł Przeworsk - Resovia Rzeszów 1 : 4 2014-03-29 14:00
25 Lublinianka Lublin - Stal Kraśnik 0 : 3 2014-03-29 12:00
26 Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 0 : 2 2014-03-30 11:00
27 Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 2 : 1 2014-03-29 14:00
 
Kolejka nr 21, data:
    MECZ   WYNIK DATA
28 Avia Świdnik - pauzuje w kolejce    
29 Polonia Przemyśl - Izolator Boguchwała 0 : 1 2014-04-05 14:00
30 Chełmianka Chełm - Lublinianka Lublin 0 : 1 2014-04-06 16:00
31 Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 3 : 0 2014-04-06 11:00
32 Resovia Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska 4 : 0 2014-04-05 16:00
33 Stal Sanok - Karpaty Krosno 0 : 2 2014-04-05 15:00
34 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 1 2014-04-06 15:00
35 Omega Stary Zamość - AMSPN Hetman Zamość 3 : 2 2014-04-05 16:00
36 Sokół Sieniawa - JKS Jarosław 1 : 1 2014-04-06 14:00
 
Kolejka nr 22, data:
    MECZ   WYNIK DATA
37 Sokół Sieniawa - pauzuje w kolejce    
38 JKS Jarosław - Omega Stary Zamość 1 : 0 2014-04-12 16:00
39 AMSPN Hetman Zamość - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0 : 1 2014-04-12 16:00
40 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 2 : 0 2014-04-13 16:00
41 Karpaty Krosno - Resovia Rzeszów 2 : 1 2014-04-12 16:00
42 Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 0 : 5 2014-04-12 15:00
43 Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 0 : 3 2014-04-12 15:00
44 Lublinianka Lublin - Polonia Przemyśl 0 : 1 2014-04-12 12:00
45 Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 3 : 1 2014-04-13 11:00
 
Kolejka nr 23, data:
    MECZ   WYNIK DATA
46 Izolator Boguchwała - pauzuje w kolejce    
47 Avia Świdnik - Lublinianka Lublin 0 : 1 2014-04-16 16:00
48 Polonia Przemyśl - Orzeł Przeworsk 6 : 1 2014-04-16 16:00
49 Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska 5 : 1 2014-04-16 16:00
50 Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 0 : 1 2014-04-16 15:30
51 Resovia Rzeszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 0 2014-04-16 16:30
52 Stal Sanok - AMSPN Hetman Zamość 1 : 0 2014-04-16 16:00
53 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - JKS Jarosław 1 : 0 2014-04-16 16:00
54 Omega Stary Zamość - Sokół Sieniawa 0 : 0 2014-04-16 16:00
 
Kolejka nr 24, data:
    MECZ   WYNIK DATA
55 Omega Stary Zamość - pauzuje w kolejce    
56 Sokół Sieniawa - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2 : 1 2014-04-19 13:00
57 JKS Jarosław - Stal Sanok 2 : 0 2014-04-19 14:00
58 AMSPN Hetman Zamość - Resovia Rzeszów 1 : 0 2014-04-19 14:00
59 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Kraśnik 1 : 1 2014-04-19 11:00
60 Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 2 : 0 2014-04-19 13:00
61 Podlasie Biała Podlaska - Polonia Przemyśl 1 : 1 2014-04-19 14:00
62 Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 0 : 1 2014-04-19 13:00
63 Lublinianka Lublin - Izolator Boguchwała 1 : 2 2014-04-19 12:00
 
Kolejka nr 25, data:
    MECZ   WYNIK DATA
64 Lublinianka Lublin - pauzuje w kolejce    
65 Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 1 : 3 2014-04-26 11:00
66 Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 4 : 0 2014-04-26 16:00
67 Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1 : 1 2014-04-27 14:00
68 Chełmianka Chełm - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 0 2014-04-27 16:30
69 Stal Kraśnik - AMSPN Hetman Zamość 1 : 2 2014-04-27 15:00
70 Resovia Rzeszów - JKS Jarosław 1 : 0 2014-04-26 17:00
71 Stal Sanok - Sokół Sieniawa 1 : 1 2014-04-26 16:00
72 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Omega Stary Zamość 5 : 0 2014-04-27 16:00
 
Kolejka nr 26, data:
    MECZ   WYNIK DATA
73 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - pauzuje w kolejce    
74 Omega Stary Zamość - Stal Sanok 0 : 0 2014-05-01 16:00
75 Sokół Sieniawa - Resovia Rzeszów 1 : 2 2014-05-01 16:00
76 JKS Jarosław - Stal Kraśnik 1 : 0 2014-05-01 17:00
77 AMSPN Hetman Zamość - Chełmianka Chełm 0 : 2 2014-05-01 17:00
78 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Polonia Przemyśl 1 : 1 2014-05-01 17:00
79 Karpaty Krosno - Avia Świdnik 0 : 2 2014-05-01 17:00
80 Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała 2 : 1 2014-05-01 17:00
81 Orzeł Przeworsk - Lublinianka Lublin 0 : 2 2014-05-01 17:00
 
Kolejka nr 27, data:
    MECZ   WYNIK DATA
82 Orzeł Przeworsk - pauzuje w kolejce    
83 Lublinianka Lublin - Podlasie Biała Podlaska 2 : 0 2014-05-04 12:00
84 Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 1 : 0 2014-05-04 11:00
85 Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 1 2014-05-04 12:00
86 Polonia Przemyśl - AMSPN Hetman Zamość 2 : 2 2014-05-04 16:00
87 Chełmianka Chełm - JKS Jarosław 1 : 0 2014-05-04 16:30
88 Stal Kraśnik - Sokół Sieniawa 3 : 2 2014-05-04 17:00
89 Resovia Rzeszów - Omega Stary Zamość 1 : 2 2014-05-04 14:30
90 Stal Sanok - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2 : 0 2014-05-04 16:00
 
Kolejka nr 28, data:
    MECZ   WYNIK DATA
91 Stal Sanok - pauzuje w kolejce    
92 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Resovia Rzeszów 0 : 2 2014-05-11 16:00
93 Omega Stary Zamość - Stal Kraśnik 0 : 1 2014-05-09 17:30
94 Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm 3 : 1 2014-05-11 17:00
95 JKS Jarosław - Polonia Przemyśl 1 : 0 2014-05-10 17:00
96 AMSPN Hetman Zamość - Avia Świdnik 1 : 1 2014-05-10 17:00
97 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Izolator Boguchwała 2 : 2 2014-05-11 17:00
98 Karpaty Krosno - Lublinianka Lublin 2 : 1 2014-05-10 16:00
99 Podlasie Biała Podlaska - Orzeł Przeworsk 1 : 2 2014-05-10 17:00
 
Kolejka nr 29, data:
    MECZ   WYNIK DATA
100 Podlasie Biała Podlaska - pauzuje w kolejce    
101 Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 1 : 5 2014-05-14 17:00
102 Lublinianka Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 3 2014-05-14 17:30
103 Izolator Boguchwała - AMSPN Hetman Zamość 3 : 0 2014-05-14 16:00
104 Avia Świdnik - JKS Jarosław 1 : 0 2014-05-14 17:00
105 Polonia Przemyśl - Sokół Sieniawa 0 : 4 2014-05-14 17:00
106 Chełmianka Chełm - Omega Stary Zamość 4 : 0 2014-05-14 17:00
107 Stal Kraśnik - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 1 : 1 2014-05-14 17:00
108 Resovia Rzeszów - Stal Sanok 1 : 0 2014-05-14 17:00
 
Kolejka nr 30, data:
    MECZ   WYNIK DATA
109 Resovia Rzeszów - pauzuje w kolejce    
110 Stal Sanok - Stal Kraśnik 1 : 0 2014-05-17 17:00
111 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Chełmianka Chełm 2 : 4 2014-05-18 16:00
112 Omega Stary Zamość - Polonia Przemyśl 2 : 0 2014-05-28 17:00
113 Sokół Sieniawa - Avia Świdnik 3 : 1 2014-05-28 17:00
114 JKS Jarosław - Izolator Boguchwała 1 : 4 2014-05-17 17:00
115 AMSPN Hetman Zamość - Lublinianka Lublin 1 : 3 2014-05-20 17:30
116 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orzeł Przeworsk 1 : 1 2014-05-18 17:00
117 Karpaty Krosno - Podlasie Biała Podlaska 4 : 0 2014-05-17 17:00
 
Kolejka nr 31, data:
    MECZ   WYNIK DATA
118 Karpaty Krosno - pauzuje w kolejce    
119 Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 2 2014-05-24 17:00
120 Orzeł Przeworsk - AMSPN Hetman Zamość 3 : 1 2014-05-24 17:00
121 Lublinianka Lublin - JKS Jarosław 3 : 2 2014-05-24 12:00
122 Izolator Boguchwała - Sokół Sieniawa 1 : 1 2014-05-25 11:00
123 Avia Świdnik - Omega Stary Zamość 0 : 0 2014-05-24 11:00
124 Polonia Przemyśl - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 0 : 0 2014-05-24 17:00
125 Chełmianka Chełm - Stal Sanok 2 : 1 2014-05-25 16:30
126 Stal Kraśnik - Resovia Rzeszów 1 : 2 2014-05-25 17:00
 
Kolejka nr 32, data:
    MECZ   WYNIK DATA
127 Stal Kraśnik - pauzuje w kolejce    
128 Resovia Rzeszów - Chełmianka Chełm 1 : 0 2014-05-31 18:00
129 Stal Sanok - Polonia Przemyśl 2 : 0 2014-05-31 17:00
130 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Avia Świdnik 1 : 1 2014-06-01 17:00
131 Omega Stary Zamość - Izolator Boguchwała 1 : 1 2014-05-31 16:00
132 Sokół Sieniawa - Lublinianka Lublin 4 : 2 2014-05-31 17:00
133 JKS Jarosław - Orzeł Przeworsk 3 : 0 2014-05-31 17:00
134 AMSPN Hetman Zamość - Podlasie Biała Podlaska 1 : 4 2014-05-31 17:00
135 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 3 : 3 2014-06-01 17:00
 
Kolejka nr 33, data:
    MECZ   WYNIK DATA
136 Tomasovia Tomaszów Lubelski - pauzuje w kolejce    
137 Karpaty Krosno - AMSPN Hetman Zamość 3 : 1 2014-06-04 17:30
138 Podlasie Biała Podlaska - JKS Jarosław 2 : 2 2014-06-04 17:00
139 Orzeł Przeworsk - Sokół Sieniawa 1 : 0 2014-06-04 17:30
140 Lublinianka Lublin - Omega Stary Zamość 1 : 0 2014-06-04 17:30
141 Izolator Boguchwała - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 2 : 0 2014-06-04 17:30
142 Avia Świdnik - Stal Sanok 1 : 1 2014-06-04 17:30
143 Polonia Przemyśl - Resovia Rzeszów 0 : 2 2014-06-04 17:30
144 Chełmianka Chełm - Stal Kraśnik 1 : 1 2014-06-04 17:30
 
Kolejka nr 34, data:
    MECZ   WYNIK DATA
145 Chełmianka Chełm - pauzuje w kolejce    
146 Stal Kraśnik - Polonia Przemyśl 3 : 1 2014-06-07 17:00
147 Resovia Rzeszów - Avia Świdnik 1 : 0 2014-06-07 17:00
148 Stal Sanok - Izolator Boguchwała 2 : 1 2014-06-07 17:00
149 Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Lublinianka Lublin 1 : 1 2014-06-07 17:00
150 Omega Stary Zamość - Orzeł Przeworsk 2 : 0 2014-06-07 17:00
151 Sokół Sieniawa - Podlasie Biała Podlaska 0 : 0 2014-06-07 17:00
152 JKS Jarosław - Karpaty Krosno 5 : 1 2014-06-07 17:00
153 AMSPN Hetman Zamość - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 1 2014-06-07 17:00

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii w sezonie 2013/14:

7 - Marcin Żurawski, 6 - Jacek Kusiak, 4 - Adrian Chłoń, Kamil Groborz, 3 - Łukasz Chwała, Waldemar Kozyra, Łukasz Sękowski, 2 - Michał Kaniewski, Damian Karwacki, Ihor Paśkiw, Patryk Słotwiński, Arkadiusz Smoła, 1 - Tomasz Kłos, Michał Skiba, Krzysztof Wrzosek

 

Trenerzy, którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2013/14:  Jarosław Zając (od lipca 2013), Tomasz Orłowski (od sierpnia 2013)

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 55 10 46
2 FKS Hetman Zamość 46 14 41
3 Stal Kraśnik 46 18 38
4 Górnik II Łęczna 40 22 38
5 TKS Tomasovia 47 19 36
6 Kryształ Werbkowice 25 21 29
7 Lewart Lubartów 22 19 28
8 Włodawianka Włodawa 33 30 24
9 Powiślak Końskowola 28 32 24
10 Łada 1945 Biłgoraj 20 35 20
11 Lublinianka Lublin 23 25 19
12 Kłos Chełm 16 31 18
13 Victoria Żmudź 23 32 17
14 Unia Hrubieszów 16 25 15
15 Polesie Kock 33 50 14
16 POM Iskra Piotrowice 17 34 14
17 Lutnia Piszczac 12 40 11
18 LKS Milanów 17 62 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Plan przygotowań

12 stycznia - Wznowienie treningów

 

Mecze kontrolne:

 

28 stycznia - Victoria Żmudź 6:0

1 luty - Polonia Przemyśl 0:2

4 luty - Kłos Chełm 3:1

8 luty - Unia Hrubieszów 2:0

11 luty - JKS 1909 Jarosław 2:3

18 luty - Kryształ Werbkowice 2:0

23 luty - Lewart Lubartów 0:1

4 marca - Stal Kraśnik

 

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka