Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Końcowa tabela:

 III liga 2012/2013, grupa: lubelsko-podkarpacka
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Stal Mielec 30 73 23 4 3 62-14 12 1 2 34-8 11 3 1 28-6            
2.  Tomasovia 30 69 21 6 3 58-20 11 3 1 30-7 10 3 2 28-13            
3.  Izolator Boguchwała 30 61 18 7 5 63-34 9 4 2 33-16 9 3 3 30-18            
4.  Avia Świdnik 30 58 17 7 6 62-28 10 2 3 37-18 7 5 3 25-10            
5.  Stal Sanok 30 49 14 7 9 49-43 8 5 2 35-17 6 2 7 14-26            
6.  Lublinianka Wieniawa Lublin 30 47 14 5 11 38-32 8 2 5 18-14 6 3 6 20-18            
7.  Polonia Przemyśl 30 43 12 7 11 52-41 8 4 3 33-15 4 3 8 19-26            
8.  Karpaty Krosno 30 37 8 13 9 41-37 3 9 3 22-19 5 4 6 19-18            
9.  Stal Kraśnik 30 34 10 4 16 45-84 6 2 7 25-37 4 2 9 20-47            
10.  Orlęta Radzyń Podlaski 30 34 10 4 16 32-37 5 2 8 17-19 5 2 8 15-18            
11.  Podlasie Biała Podlaska 30 33 8 9 13 26-36 2 4 9 5-14 6 5 4 21-22            
12.  Chełmianka Chełm 30 33 10 3 17 34-45 6 0 9 16-24 4 3 8 18-21            
13.  Orzeł Przeworsk 30 30 8 6 16 37-49 3 2 10 13-24 5 4 6 24-25            
14.  Czarni 1910 Jasło 30 27 8 3 19 37-50 4 1 10 17-29 4 2 9 20-21            
15.  Orlęta Łuków 30 19 5 4 21 24-74 3 3 9 18-33 2 1 12 6-41            
16.  Unia Nowa Sarzyna 30 27 8 3 19 26-62 4 2 9 12-27 4 1 10 14-35            
 
 

 

Kadra:

 

Bramkarze: Łukasz Bartoszyk, Kacper Berbecki , Sebastian Nadzikiewicz, Piotr Waśkiewicz


Obrońcy: Mateusz Bojarczuk, Łukasz Chwała , Wasyl Czoba , Piotr Joniec , Patryk Nowosad, Łukasz Sękowski , Michał Skiba, Paweł Zatorski


Pomocnicy: Ireneusz Baran , Sebastian Głaz , Pawło Hordijczuk , Damian Karwacki, Wojciech Kudlicki, Daniel Nowosad, Tomasz Raczkiewicz, Norbert Raczkiewicz , Patryk Słotwiński, Arkadiusz Smoła, Marcin Żurawski


Napastnicy: Patryk Droździel, Tomasz Kłos, Waldemar Kozyra , Paweł Mazurkiewicz, Jurij Mychalczuk , Igor Paskiw , Bartłomiej Sikora, Mychajło Sikorśkyj, Przemysław Wawryca

 

 

Wyniki Tomasovii:

I kolejka

Czarni Jasło - Tomasovia

2:3
II kolejka

Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski

1:1
III kolejka

Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia

0:1
IV kolejka

Tomasovia - Unia Nowa Sarzyna

2:1
V kolejka

Stal Mielec - Tomasovia

0:1
VI kolejka Tomasovia - Avia Świdnik 1:0
VII kolejka Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia 0:2
VIII kolejka Polonia Przemyśl - Tomasovia 0:1
IX kolejka Tomasovia - Stal Kraśnik 8:1
X kolejka Chełmianka Chełm - Tomasovia 1:4
XI kolejka Tomasovia - Stal Sanok 1:0
XII kolejka Karpaty Krosno - Tomasovia 2:1
XIII kolejka Tomasovia - Lublinianka Lublin 1:0
XIV kolejka Orlęta Łuków - Tomasovia 0:2
XV kolejka Tomasovia - Orzeł Przeworsk 3:0
XVI kolejka Tomasovia - Czarni Jasło 1:0
XVII kolejka Izolator Boguchwała - Tomasovia 3:3
XVIII kolejka Tomasovia - Podlasie Biała Podlaska 5:0
XIX kolejka Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia 0:3 (wo)
XX kolejka Tomasovia - Stal Mielec 0:0
XXI kolejka Avia Świdnik - Tomasovia 1:0
XXII kolejka Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2
XXIII kolejka Tomasovia - Polonia Przemyśl 2:1
XXIV kolejka Stal Kraśnik - Tomasovia 2:2
XXV kolejka Tomasovia - Chełmianka Chełm 0:0
XXVI kolejka Stal Sanok - Tomasovia 1:3
XXVII kolejka Tomasovia - Karpaty Krosno 1:0
XXVIII kolejka Lublinianka Lublin - Tomasovia 0:0
XXIX kolejka Tomasovia - Orlęta Łuków 4:1
XXX kolejka Orzeł Przeworsk - Tomasovia 1:2

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii: 10 - Marcin Żurawski, 8 - Sebastian Głaz, 7 - Jurij Mychalczuk, 5 - Norbert Raczkiewicz, Przemysław Wawryca, 4 - Ireneusz Baran, Ihor Paśkiw, 2 - Mateusz Bojarczuk, Łukasz Chwała, Patryk Słotwiński, 1 - Piotr Joniec, Waldemar Kozyra, Patryk Nowosad, Łukasz Sękowski, Arkadiusz Smoła, Paweł Zatorski

 

Trenerzy, którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2012/13: Bohdan Bławacki (od stycznia 2012), Ireneusz Baran (od czerwca 2013)

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 55 10 46
2 FKS Hetman Zamość 46 14 41
3 Stal Kraśnik 46 18 38
4 Górnik II Łęczna 40 22 38
5 TKS Tomasovia 47 19 36
6 Kryształ Werbkowice 25 21 29
7 Lewart Lubartów 22 19 28
8 Włodawianka Włodawa 33 30 24
9 Powiślak Końskowola 28 32 24
10 Łada 1945 Biłgoraj 20 35 20
11 Lublinianka Lublin 23 25 19
12 Kłos Chełm 16 31 18
13 Victoria Żmudź 23 32 17
14 Unia Hrubieszów 16 25 15
15 Polesie Kock 33 50 14
16 POM Iskra Piotrowice 17 34 14
17 Lutnia Piszczac 12 40 11
18 LKS Milanów 17 62 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Plan przygotowań

12 stycznia - Wznowienie treningów

 

Mecze kontrolne:

 

28 stycznia - Victoria Żmudź 6:0

1 luty - Polonia Przemyśl 0:2

4 luty - Kłos Chełm 3:1

8 luty - Unia Hrubieszów 2:0

11 luty - JKS 1909 Jarosław 2:3

18 luty - Kryształ Werbkowice 2:0

25 luty - Lewart Lubartów

4 marca - Stal Kraśnik

 

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka