Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

III liga lubelsko-podkarpacka

Końcowa tabela:

 
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Wisła Puławy 30 65 20 5 5 70-36 10 4 1 40-16 10 1 4 30-20            
2.  Izolator Boguchwała 30 63 19 6 5 66-26 10 3 2 32-9 9 3 3 34-17            
3.  Siarka Tarnobrzeg 30 51 14 9 7 62-31 12 3 0 44-7 2 6 7 18-24            
4.  Stal Sanok 30 50 15 5 10 44-31 8 2 5 24-13 7 3 5 20-18            
5.  Partyzant Targowiska 30 50 14 8 8 44-26 9 2 4 27-14 5 6 4 17-12            
6.  Karpaty Krosno 30 49 14 7 9 42-28 9 1 5 24-12 5 6 4 18-16            
7.  Avia Świdnik 30 44 11 11 8 36-29 6 5 4 19-13 5 6 4 17-16            
8.  Tomasovia 30 44 12 8 10 35-36 8 2 5 23-18 4 6 5 12-18            
9.  Polonia Przemyśl 30 40 11 7 12 38-43 9 3 3 28-17 2 4 9 10-26            
10.  Unia Nowa Sarzyna 30 39 12 3 15 35-50 7 2 6 21-20 5 1 9 14-30            
11.  Podlasie Biała Podlaska 30 39 11 6 13 30-36 6 4 5 17-13 5 2 8 13-23            
12.  Chełmianka Chełm 30 38 11 5 14 38-53 8 3 4 28-19 3 2 10 10-34            
13.  Bogdanka II Łęczna 30 37 10 7 13 39-43 5 6 4 16-12 5 1 9 23-31            
14.  Stal Mielec 30 33 9 6 15 35-38 5 4 6 21-17 4 2 9 14-21            
15.  Stal Poniatowa 30 18 4 6 20 22-61 1 5 9 13-32 3 1 11 9-29            
16.  Olender Sól 30 9 2 3 25 10-79 1 2 12 5-32 1 1 13 5-47            
 
 

 

 

Kadra:

 

Bramkarze: Łukasz Bartoszyk , Piotr Waśkiewicz , Radosław Woś


Obrońcy: Maciej Banaś , Łukasz Chwała , Tomasz Jakubiak , Sebastian Leśko , Rafał Myszkowski , Patryk Nowosad , Tomasz Sioma, Michał Skiba, Piotr Świderek, Paweł Zatorski


Pomocnicy: Mateusz Cywka , Michał Kaniewski, Mateusz Kęczkowski, Paweł Pieprzowski, Patryk Puchalski , Tomasz Raczkiewicz, Patryk Słotwiński, Bartosz Stefanik, Marcin Żurawski


Napastnicy: Ireneusz Baran , Waldemar Kozyra , Jan Kulas, Jacek Kusiak , Jurij Mychalczuk, Jarosław Pacholarz, Przemysław Wawryca

 

 

Wyniki Tomasovii:

 

I kolejka

Bogdanka II Łęczna - Tomasovia

1:1
II kolejka

Tomasovia - Avia Świdnik

2:2
III kolejka

Izolator Boguchwała - Tomasovia

0:0
IV kolejka

Tomasovia - Karpaty Krosno

2:1
V kolejka

Tomasovia - Wisła Puławy

0:2
VI kolejka Tomasovia - Olender Sól 1:2
VII kolejka Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia 0:1
VIII kolejka Tomasovia - Stal Poniatowa
2:0
IX kolejka Polonia Przemyśl - Tomasovia 4:1
X kolejka Tomasovia - Siarka Tarnobrzeg 3:2
XI kolejka Stal Mielec - Tomasovia 2:0
XII kolejka Tomasovia - Stal Sanok 2:1
XIII kolejka Partyzant Targowiska - Tomasovia 1:1
XIV kolejka Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia 0:0
XV kolejka Tomasovia - Chełmianka Chełm 1:4
XVI kolejka Tomasovia - Bogdanka II Łęczna 0:0
XVII kolejka Avia Świdnik - Tomasovia 0:0
XVIII kolejka Tomasovia - Izolator Boguchwała 3:0
XIX kolejka Karpaty Krosno - Tomasovia 0:1
XX kolejka Wisła Puławy - Tomasovia 3:0
XXI kolejka Olender Sól - Tomasovia 0:3 (wo)
XXII kolejka Tomasovia - Podlasie Biała Podlaska 3:1
XXIII kolejka Stal Poniatowa - Tomasovia 1:3
XXIV kolejka Tomasovia - Polonia Przemyśl 0:1
XXV kolejka Siarka Tarnobrzeg - Tomasovia 1:1
XXVI kolejka Tomasovia - Stal Mielec 1:0
XXVII kolejka Stal Sanok - Tomasovia 4:0
XXVIII kolejka Tomasovia - Partyzant Targowiska 2:1
XXIX kolejka Tomasovia - Unia Nowa Sarzyna 1:2
XXX kolejka Chełmianka Chełm - Tomasovia 1:0

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii:  12 - Jacek Kusiak, 6 - Łukasz Chwała, 2 - Jan Kulas, Jurij Mychalczuk, Jarosław Pacholarz, Przemysław Wawryca, 1 - Maciej Banaś, Ireneusz Baran, Waldemar Kozyra, Patryk Słotwiński, Bartosz Stefanik

 

Trenerzy którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2010/11:  Zbigniew Kuczyński (od lutego 2007), Jarosław Korzeń (od grudnia 2010)

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 55 10 46
2 FKS Hetman Zamość 46 14 41
3 Stal Kraśnik 46 18 38
4 Górnik II Łęczna 40 22 38
5 TKS Tomasovia 47 19 36
6 Kryształ Werbkowice 25 21 29
7 Lewart Lubartów 22 19 28
8 Włodawianka Włodawa 33 30 24
9 Powiślak Końskowola 28 32 24
10 Łada 1945 Biłgoraj 20 35 20
11 Lublinianka Lublin 23 25 19
12 Kłos Chełm 16 31 18
13 Victoria Żmudź 23 32 17
14 Unia Hrubieszów 16 25 15
15 Polesie Kock 33 50 14
16 POM Iskra Piotrowice 17 34 14
17 Lutnia Piszczac 12 40 11
18 LKS Milanów 17 62 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Plan przygotowań

12 stycznia - Wznowienie treningów

 

Mecze kontrolne:

 

28 stycznia - Victoria Żmudź 6:0

1 luty - Polonia Przemyśl 0:2

4 luty - Kłos Chełm 3:1

8 luty - Unia Hrubieszów 2:0

11 luty - JKS 1909 Jarosław 2:3

18 luty - Kryształ Werbkowice 2:0

23 luty - Lewart Lubartów 0:1

4 marca - Stal Kraśnik

 

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka