Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Tabela końcowa:

 III liga  lubelsko-podkarpacka
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Spartakus Szarowola 30 70 22 4 4 57-16 10 2 3 33-10 12 2 1 24-6            
2.  Górnik II Łęczna 30 65 20 5 5 47-19 10 3 2 22-9 10 2 3 25-10            
3.  Avia Świdnik 30 53 14 11 5 34-22 5 6 4 15-11 9 5 1 19-11            
4.  Stal Sanok 30 45 13 6 11 37-37 6 2 7 18-18 7 4 4 19-19            
5.  Siarka Tarnobrzeg 30 44 11 11 8 33-34 5 6 4 19-24 6 5 4 14-10            
6.  Tomasovia 30 44 11 11 8 32-28 5 5 5 12-11 6 6 3 20-17            
7.  Unia Nowa Sarzyna 30 43 11 10 9 35-31 5 7 3 17-15 6 3 6 18-16            
8.  Izolator Boguchwała 30 39 10 9 11 38-31 8 2 5 25-12 2 7 6 13-19            
9.  Podlasie Biała Podlaska 30 38 10 8 12 27-28 5 4 6 9-11 5 4 6 18-17            
10.  Wisła Puławy 30 38 10 8 12 43-40 5 5 5 22-19 5 3 7 21-21            
11.  Stal Poniatowa 30 35 9 8 13 21-37 5 3 7 13-20 4 5 6 8-17            
12.  Karpaty Krosno 30 35 8 11 11 30-36 6 4 5 20-19 2 7 6 10-17            
13.  Stal Mielec 30 34 7 13 10 33-33 4 7 4 14-14 3 6 6 19-19            
14.  Stal Kraśnik 30 26 6 8 16 22-43 2 5 8 11-24 4 3 8 11-19            
15.  Orlęta Radzyń Podlaski 30 21 4 9 17 17-41 0 5 10 4-18 4 4 7 13-23            
16.  Wisłoka Dębica 30 20 4 8 18 21-51 3 4 8 12-26 1 4 10 9-25            

 

 

Kadra:

 

Bramkarze: Łukasz Bartoszyk , Łukasz Wawrzusiszyn


Obrońcy: Łukasz Chwała , Wojciech Hałasa , Sebastian Leśko, Rafał Myszkowski, Patryk Nowosad, Tomasz Sioma, Michał Skiba


Pomocnicy: Maciej Banaś , Tomasz Ciećko, Wojciech Janicki, Waldemar Kozyra , Patryk Puchalski, Tomasz Raczkiewicz, Patryk Słotwiński, Bartosz Stefanik, Piotr Wójcik, Marcin Żurawski


Napastnicy: Ireneusz Baran, Piotr Gozdek, Jacek Kusiak , Jarosław Pacholarz, Przemysław Wawryca , Wojciech Wawrzusiszyn , Paweł Zatorski

 

 

Wyniki Tomasovii:

 

I kolejka

Stal Sanok - Tomasovia

0:1
II kolejka

Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski

1:1
III kolejka

Siarka Tarnobrzeg - Tomasovia

0:0
IV kolejka

Tomasovia - Karpaty Krosno

0:1
V kolejka

Wisła Puławy - Tomasovia

0:0
VI kolejka Tomasovia - Wisłoka Dębica 2:0
VII kolejka Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia 1:0
VIII kolejka Tomasovia - Stal Kraśnik
2:0
IX kolejka Stal Mielec - Tomasovia 1:1
X kolejka Tomasovia - Unia Nowa Sarzyna 0:2
XI kolejka Izolator Boguchwała - Tomasovia 5:1
XII kolejka Tomasovia - Avia Świdnik 1:0
XIII kolejka Stal Poniatowa - Tomasovia 1:2
XIV kolejka Tomasovia - Górnik II Łęczna 2:1
XV kolejka Spartkakus Szarowola - Tomasovia
1:4
XVI kolejka Tomasovia - Stal Sanok 0:0
XVII kolejka Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia 0:2
XVIII kolejka Tomasovia - Siarka Tarnobrzeg 1:2
XIX kolejka Karpaty Krosno - Tomasovia 1:3
XX kolejka Tomasovia - Wisła Puławy 1:1
XXI kolejka Wisłoka Dębica - Tomasovia 1:1
XXII kolejka Tomasovia - Podlasie Biała Podlaska 0:0
XXIII kolejka Stal Kraśnik - Tomasovia 3:3
XXIV kolejka Tomasovia - Stal Mielec 1:1
XXV kolejka Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia 1:2
XXVI kolejka Tomasovia - Izolator Boguchwała 2:0
XXVII kolejka Avia Świdnik - Tomasovia 1:1
XXVIII kolejka Tomasovia - Stal Poniatowa 0:1
XXIX kolejka  Górnik II Łęczna- Tomasovia
2:0
XXX kolejka  Tomasovia - Spartakus Szarowola
1:0

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii: 11 - Ireneusz Baran, 7 - Tomasz Ciećko, 4 - Przemysław Wawryca, 2 - Piotr Gozdek, Jarosław Pacholarz, 1 - Łukasz Chwała, Jacek Kusiak, Rafał Myszkowski, Piotr Wójcik, Paweł Zatorski, Marcin Żurawski

 

Trenerzy którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2009/10:  Zbigniew Kuczyński

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 55 10 46
2 FKS Hetman Zamość 46 14 41
3 Stal Kraśnik 46 18 38
4 Górnik II Łęczna 40 22 38
5 TKS Tomasovia 47 19 36
6 Kryształ Werbkowice 25 21 29
7 Lewart Lubartów 22 19 28
8 Włodawianka Włodawa 33 30 24
9 Powiślak Końskowola 28 32 24
10 Łada 1945 Biłgoraj 20 35 20
11 Lublinianka Lublin 23 25 19
12 Kłos Chełm 16 31 18
13 Victoria Żmudź 23 32 17
14 Unia Hrubieszów 16 25 15
15 Polesie Kock 33 50 14
16 POM Iskra Piotrowice 17 34 14
17 Lutnia Piszczac 12 40 11
18 LKS Milanów 17 62 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Plan przygotowań

12 stycznia - Wznowienie treningów

 

Mecze kontrolne:

 

28 stycznia - Victoria Żmudź 6:0

1 luty - Polonia Przemyśl 0:2

4 luty - Kłos Chełm 3:1

8 luty - Unia Hrubieszów 2:0

11 luty - JKS 1909 Jarosław 2:3

18 luty - Kryształ Werbkowice 2:0

25 luty - Lewart Lubartów

4 marca - Stal Kraśnik

 

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka