Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

 III liga 2008/2009, lubelsko-podkarpacka
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Resovia 30 64 18 10 2 54-17 9 6 0 25-7 9 4 2 29-10            
2.  Stal Rzeszów 30 56 16 8 6 52-25 10 3 2 29-13 6 5 4 23-12            
3.  Górnik II Łęczna 30 52 14 10 6 52-26 10 5 0 34-8 4 5 6 18-18            
4.  Unia Nowa Sarzyna 30 46 13 7 10 37-33 7 5 3 20-11 6 2 7 17-22            
5.  Avia Świdnik 30 46 12 10 8 36-30 6 7 2 21-15 6 3 6 15-15            
6.  Izolator Boguchwała 30 46 13 7 10 42-35 8 3 4 20-14 5 4 6 22-21            
7.  Wisłoka Dębica 30 43 10 13 7 36-30 6 7 2 23-13 4 6 5 13-17            
8.  Stal Kraśnik 30 39 11 6 13 31-43 7 2 6 15-14 4 4 7 16-29            
9.  Tomasovia 30 38 9 11 10 34-30 7 4 4 26-15 2 7 6 8-15            
10.  Karpaty Krosno 30 36 9 9 12 36-41 7 4 4 22-16 2 5 8 14-25            
11.  Stal Mielec 30 35 7 14 9 29-32 4 7 4 12-10 3 7 5 17-22            
12.  Spartakus Szarowola 30 35 9 8 13 34-41 7 3 5 20-17 2 5 8 14-24            
13.  Orlęta Radzyń Podlaski 30 33 9 6 15 26-44 6 3 6 14-19 3 3 9 12-25            
14.  Orzeł Przeworsk 30 30 8 6 16 30-55 6 2 7 17-25 2 4 9 13-30            
15.  Orlęta Łuków 30 27 6 9 15 26-43 6 5 4 20-15 0 4 11 6-28            
16.  Łada Biłgoraj 30 23 5 8 17 24-54 4 5 6 17-32 1 3 11 7-22            

 

Kadra

 

Bramkarze: Łukasz Bartoszyk , Paweł Joniec , Łukasz Wawrzusiszyn


Obrońcy: Łukasz Chwała , Paweł Chwała , Wojciech Hałasa , Piotr Joniec , Marcin Kordas, Sebastian Leśko, Rafał Myszkowski, Patryk Nowosad , Tomasz Sioma, Michał Skiba, Mateusz Stypko, Bartłomiej Śrutwa


Pomocnicy: Maciej Banaś , Sebastian Brytan, Krzysztof Chromiec, Tomasz Ciećko, Sebastian Głaz, Wojciech Janicki, Marcin Kasperek, Mateusz Kęczkowski, Patryk Kizowski, Tomasz Raczkiewicz, Patryk Słotwiński, Bartosz Stefanik, Marcin Suraj, Rafał Szarowolec, Piotr Wójcik, Piotr Zajączkowski, Marcin Żurawski, Jarosław Pacholarz


Napastnicy: Ireneusz Baran , Bartłomiej Grześnikowski, Mateusz Kiszczuk, Jacek Kusiak, Kamil Lasota, Przemysław Wawryca, Wojciech Wawrzusiszyn, Paweł Zatorski

 

 

Wyniki Tomasovii:

 

I kolejka

 Tomasovia - Łada Biłgoraj

1:0
II kolejka Górnik II Łęczna - Tomasovia 3:1
III kolejka

Tomasovia - Avia Świdnik

0:2
IV kolejka

Orzeł Przeworsk - Tomasovia

2:1
V kolejka

Tomasovia - Unia Nowa Sarzyna

2:0
VI kolejka  Wisłoka Dębica - Tomasovia 4:0
VII kolejka Tomasovia - Stal Rzeszów
0:0
VIII kolejka

Orlęta Łuków - Tomasovia

1:0
IX kolejka Tomasovia -Spartakus Szarowola 1:1
X kolejka  Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia 1:1
XI kolejka Tomasovia - Karpaty Krosno 6:0
XII kolejka Izolator Boguchwała - Tomasovia 1:1
XIII kolejka Stal Kraśnik - Tomasovia 0:0
XIV kolejka Tomasovia - Resovia Rzeszów 3:3
XV kolejka Stal Mielec - Tomasovia
0:0
XVI kolejka Łada Biłgoraj - Tomasovia 0:0
XVII kolejka  Tomasovia - Górnik II Łęczna 0:2
XVIII kolejka Avia Świdnik - Tomasovia 0:0
XIX kolejka Tomasovia - Orzeł Przeworsk
3:1
XX kolejka Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia 0:1
XXI kolejka Tomasovia - Wisłoka Dębica
0:1
XXII kolejka Stal Rzeszów - Tomasovia 1:0
XXIII kolejka Tomasovia - Orlęta Łuków
3:0
XXIV kolejka Spartakus Szarowola - Tomasovia 1:0
XXV kolejka Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
XXVI kolejka Karpaty Krosno - Tomasovia 1:3
XXVII kolejka Tomasovia - Izolator Boguchwała 2:2
XXVIII kolejka Tomasovia - Stal Kraśnik 5:1
XXIX kolejka  Resovia Rzeszów - Tomasovia
0:0
XXX kolejka  Tomasovia - Stal Mielec
1:0

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii:   7 - Tomasz Ciećko, 5 - Ireneusz Baran, 4 - Jarosław Pacholarz, Piotr Wójcik, 2 - Łukasz Chwała, Sebastian Głaz, Bartosz Stefanik, Przemysław Wawryca, 1 - Piotr Gozdek, Rafał Myszkowski, Paweł Zatorski, Marcin Żurawski

 

Trenerzy którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2009/10:  Zbigniew Kuczyński

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 105 18 88
2 Górnik II Łęczna 81 47 73
3 FKS Hetman Zamość 88 33 72
4 TKS Tomasovia 89 34 67
5 Stal Kraśnik 86 45 61
6 Kryształ Werbkowice 56 39 58
7 Lewart Lubartów 62 49 53
8 Łada 1945 Biłgoraj 48 56 46
9 Powiślak Końskowola 47 55 45
10 Kłos Chełm 42 55 42
11 Włodawianka Włodawa 55 68 42
12 Lublinianka Lublin 50 48 42
13 Victoria Żmudź 50 65 39
14 Polesie Kock 62 75 38
15 POM Iskra Piotrowice 55 75 35
16 Unia Hrubieszów 41 53 35
17 Lutnia Piszczac 27 77 22
18 LKS Milanów 18 170 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka