Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

 III liga 2008/2009, lubelsko-podkarpacka
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Resovia 30 64 18 10 2 54-17 9 6 0 25-7 9 4 2 29-10            
2.  Stal Rzeszów 30 56 16 8 6 52-25 10 3 2 29-13 6 5 4 23-12            
3.  Górnik II Łęczna 30 52 14 10 6 52-26 10 5 0 34-8 4 5 6 18-18            
4.  Unia Nowa Sarzyna 30 46 13 7 10 37-33 7 5 3 20-11 6 2 7 17-22            
5.  Avia Świdnik 30 46 12 10 8 36-30 6 7 2 21-15 6 3 6 15-15            
6.  Izolator Boguchwała 30 46 13 7 10 42-35 8 3 4 20-14 5 4 6 22-21            
7.  Wisłoka Dębica 30 43 10 13 7 36-30 6 7 2 23-13 4 6 5 13-17            
8.  Stal Kraśnik 30 39 11 6 13 31-43 7 2 6 15-14 4 4 7 16-29            
9.  Tomasovia 30 38 9 11 10 34-30 7 4 4 26-15 2 7 6 8-15            
10.  Karpaty Krosno 30 36 9 9 12 36-41 7 4 4 22-16 2 5 8 14-25            
11.  Stal Mielec 30 35 7 14 9 29-32 4 7 4 12-10 3 7 5 17-22            
12.  Spartakus Szarowola 30 35 9 8 13 34-41 7 3 5 20-17 2 5 8 14-24            
13.  Orlęta Radzyń Podlaski 30 33 9 6 15 26-44 6 3 6 14-19 3 3 9 12-25            
14.  Orzeł Przeworsk 30 30 8 6 16 30-55 6 2 7 17-25 2 4 9 13-30            
15.  Orlęta Łuków 30 27 6 9 15 26-43 6 5 4 20-15 0 4 11 6-28            
16.  Łada Biłgoraj 30 23 5 8 17 24-54 4 5 6 17-32 1 3 11 7-22            

 

Kadra

 

Bramkarze: Łukasz Bartoszyk , Paweł Joniec , Łukasz Wawrzusiszyn


Obrońcy: Łukasz Chwała , Paweł Chwała , Wojciech Hałasa , Piotr Joniec , Marcin Kordas, Sebastian Leśko, Rafał Myszkowski, Patryk Nowosad , Tomasz Sioma, Michał Skiba, Mateusz Stypko, Bartłomiej Śrutwa


Pomocnicy: Maciej Banaś , Sebastian Brytan, Krzysztof Chromiec, Tomasz Ciećko, Sebastian Głaz, Wojciech Janicki, Marcin Kasperek, Mateusz Kęczkowski, Patryk Kizowski, Tomasz Raczkiewicz, Patryk Słotwiński, Bartosz Stefanik, Marcin Suraj, Rafał Szarowolec, Piotr Wójcik, Piotr Zajączkowski, Marcin Żurawski, Jarosław Pacholarz


Napastnicy: Ireneusz Baran , Bartłomiej Grześnikowski, Mateusz Kiszczuk, Jacek Kusiak, Kamil Lasota, Przemysław Wawryca, Wojciech Wawrzusiszyn, Paweł Zatorski

 

 

Wyniki Tomasovii:

 

I kolejka

 Tomasovia - Łada Biłgoraj

1:0
II kolejka Górnik II Łęczna - Tomasovia 3:1
III kolejka

Tomasovia - Avia Świdnik

0:2
IV kolejka

Orzeł Przeworsk - Tomasovia

2:1
V kolejka

Tomasovia - Unia Nowa Sarzyna

2:0
VI kolejka  Wisłoka Dębica - Tomasovia 4:0
VII kolejka Tomasovia - Stal Rzeszów
0:0
VIII kolejka

Orlęta Łuków - Tomasovia

1:0
IX kolejka Tomasovia -Spartakus Szarowola 1:1
X kolejka  Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia 1:1
XI kolejka Tomasovia - Karpaty Krosno 6:0
XII kolejka Izolator Boguchwała - Tomasovia 1:1
XIII kolejka Stal Kraśnik - Tomasovia 0:0
XIV kolejka Tomasovia - Resovia Rzeszów 3:3
XV kolejka Stal Mielec - Tomasovia
0:0
XVI kolejka Łada Biłgoraj - Tomasovia 0:0
XVII kolejka  Tomasovia - Górnik II Łęczna 0:2
XVIII kolejka Avia Świdnik - Tomasovia 0:0
XIX kolejka Tomasovia - Orzeł Przeworsk
3:1
XX kolejka Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia 0:1
XXI kolejka Tomasovia - Wisłoka Dębica
0:1
XXII kolejka Stal Rzeszów - Tomasovia 1:0
XXIII kolejka Tomasovia - Orlęta Łuków
3:0
XXIV kolejka Spartakus Szarowola - Tomasovia 1:0
XXV kolejka Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
XXVI kolejka Karpaty Krosno - Tomasovia 1:3
XXVII kolejka Tomasovia - Izolator Boguchwała 2:2
XXVIII kolejka Tomasovia - Stal Kraśnik 5:1
XXIX kolejka  Resovia Rzeszów - Tomasovia
0:0
XXX kolejka  Tomasovia - Stal Mielec
1:0

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii:   7 - Tomasz Ciećko, 5 - Ireneusz Baran, 4 - Jarosław Pacholarz, Piotr Wójcik, 2 - Łukasz Chwała, Sebastian Głaz, Bartosz Stefanik, Przemysław Wawryca, 1 - Piotr Gozdek, Rafał Myszkowski, Paweł Zatorski, Marcin Żurawski

 

Trenerzy którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2009/10:  Zbigniew Kuczyński

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 69 13 63
2 Górnik II Łęczna 61 27 59
3 FKS Hetman Zamość 58 21 52
4 TKS Tomasovia 61 25 50
5 Stal Kraśnik 57 30 49
6 Kryształ Werbkowice 40 24 44
7 Lewart Lubartów 38 28 40
8 Włodawianka Włodawa 47 44 32
9 Łada 1945 Biłgoraj 32 42 32
10 Powiślak Końskowola 32 40 31
11 Kłos Chełm 23 38 28
12 Lublinianka Lublin 36 34 26
13 Polesie Kock 46 60 23
14 Unia Hrubieszów 21 37 23
15 Victoria Żmudź 29 48 21
16 POM Iskra Piotrowice 26 53 19
17 Lutnia Piszczac 16 49 15
18 LKS Milanów 18 97 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Juniorzy Starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 TKS Tomasovia 41 15 37
2 Orlęta Łuków 39 28 27
3 Widok SP51 Lublin 30 19 25
4 FKS Hetman Zamość 42 19 25
5 Górnik Łęczna 34 19 24
6 Wisła Puławy 22 20 24
7 Orlęta Radzyń Podlaski 38 27 23
8 Lewart Lubartów 26 37 18
9 Łada 1945 Biłgoraj 27 33 16
10 Chełmianka Chełm 30 45 16
11 Victoria Parczew 16 40 10
12 Janowianka Janów Lubelski 10 53 4

Juniorzy młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 BKS Lublin 59 18 42
2 Motor Lublin 51 3 37
3 Górnik Łęczna 35 10 31
4 PN Motor Lublin 40 25 28
5 Avia Świdnik 32 29 28
6 Wisła Puławy 25 27 25
7 AMSPN Hetman 42 34 24
8 Orlęta Radzyń Podlaski 24 25 22
9 Widok SP51 Lublin 27 34 21
10 TOP-54 Biała Podlaska 18 32 16
11 Niedźwiadek Chełm 20 37 16
12 TKS Tomasovia 23 38 16
13 OSiR Biłgoraj 12 43 15
14 Stal Kraśnik 22 75 7

Trampkarze starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 TOP-54 Biała Podlaska 47 14 38
2 Motor Lublin 68 6 38
3 Orlęta Radzyń Podlaski 42 14 37
4 Dubler Opole Lubelskie 58 13 37
5 BKS Lublin 81 7 37
6 TKS Tomasovia 65 28 33
7 Górnik Łęczna 32 19 31
8 OSiR Biłgoraj 25 56 22
9 Widok SP51 Lublin 21 31 18
10 Gaudium Zamość 25 45 17
11 Wisła Puławy 20 76 13
12 Orlęta Łuków 12 45 7
13 MOSiR Lubartów 7 60 4
14 Niedźwiadek Chełm 2 91 3

Trampkarze młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 TOP-54 Biała Podlaska 51 11 43
2 Motor Lublin 68 9 43
3 AMSPN Hetman 51 17 40
4 BKS Lublin 42 15 33
5 Górnik Łęczna 43 16 33
6 TKS Tomasovia 41 20 29
7 Orlęta Łuków 37 26 25
8 Lublinianka Lublin 26 38 21
9 Orlęta Radzyń Podlaski 23 34 20
10 Huragan Międzyrzec Podlaski 13 37 15
11 OSiR Biłgoraj 24 72 14
12 Widok SP51 Lublin 14 34 13
13 Orlik Lubartów 10 56 11
14 Gaudium Zamość 16 74 0

Młodzicy starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 59 2 46
2 BKS Lublin 66 20 40
3 TOP-54 Biała Podlaska 51 15 39
4 AMSPN Hetman 46 22 37
5 Avia Świdnik 32 20 37
6 TKS Tomasovia 45 17 34
7 Lublinianka Lublin 38 30 24
8 Niedźwiadek Chełm 28 63 19
9 Sygnał Lublin 20 43 15
10 Wisła Puławy 24 31 13
11 Górnik Łęczna 23 41 12
12 Widok SP51 Lublin 25 41 10
13 Orlęta Radzyń Podlaski 12 50 10
14 Huragan Międzyrzec Podlaski 6 80 4

Młodzicy młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Górnik Łęczna 76 18 44
2 Motor Lublin 51 11 44
3 AMSPN Hetman 35 19 39
4 Wisła Puławy 50 24 38
5 Niedźwiadek Chełm 32 28 28
6 TKS Tomasovia 39 35 27
7 BKS Lublin 29 30 25
8 Orlęta Radzyń Podlaski 35 41 22
9 Lublinianka Lublin 33 44 18
10 Avia Świdnik 27 34 18
11 TOP-54 Biała Podlaska 12 35 15
12 Jedynka Krasnystaw 23 45 14
13 Huragan Międzyrzec Podlaski 28 68 10
14 Widok SP51 Lublin 20 47 8

Wyszukiwarka