Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

 IV liga 2007/2008  lubelska
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Stal Poniatowa 30 71 22 5 3 76-22 13 2 0 36-8 9 3 3 40-14            
2.  Tomasovia 30 65 20 5 5 58-18 10 2 3 25-6 10 3 2 33-12            
3.  Górnik II Łęczna 30 57 17 6 7 74-23 11 3 1 48-6 6 3 6 26-17            
4.  Orlęta Łuków 30 52 14 10 6 45-30 8 5 2 24-13 6 5 4 21-17            
5.  Stal Kraśnik 30 50 13 11 6 43-22 7 6 2 25-9 6 5 4 18-13            
6.  Spartakus Szarowola 30 49 15 4 11 53-41 9 3 3 35-15 6 1 8 18-26            
7.  Wisła Puławy 30 48 14 6 10 53-34 8 4 3 28-9 6 2 7 25-25            
8.  Podlasie Biała Podlaska 30 47 14 5 11 43-28 7 2 6 25-17 7 3 5 18-11            
9.  Chełmianka Chełm 30 43 10 13 7 46-39 8 4 3 30-13 2 9 4 16-26            
10.  Lewart Lubartów 30 40 10 10 10 36-38 6 5 4 19-16 4 5 6 17-22            
11.  Sparta Rejowiec Fabryczny 30 34 9 7 14 36-58 6 4 5 20-23 3 3 9 16-35            
12.  Janowianka Janów Lubelski 30 31 8 7 15 30-39 6 4 5 22-14 2 3 10 8-25            
13.  Lublinianka Lublin 30 26 7 5 18 28-65 4 3 8 16-27 3 2 10 12-38            
14.  Huragan Międzyrzec Podlaski 30 24 6 6 18 20-62 3 3 9 11-30 3 3 9 9-32            
15.  Start Krasnystaw 30 19 4 7 19 25-72 1 3 11 10-42 3 4 8 15-30            
16.  BKS Unia Bełżyce 30 10 3 1 26 22-97 2 1 12 14-52 1 0 14 8-45            
 

 

Kadra:

 

Bramkarze: Łukasz Bartoszyk , Łukasz Wawrzusiszyn, Piotr Wojtowicz


Obrońcy: Łukasz Chwała , Paweł Chwała Piotr Joniec ,Grzegorz Anioł,  Marcin Kordas , Marek Misiewicz, Rafał Myszkowski, Tomasz Sioma, Marcin Stefek, Marek Zubrzycki


Pomocnicy: Maciej Banaś, Sebastian Brytan , Tomasz Ciećko ,Łukasz Chwała, Tomasz Raczkiewicz, Bartosz Stefanik, Piotr Wójcik, Piotr Zajączkowski


Napastnicy: Ireneusz Baran, Kamil Droździel, Jacek Kusiak, Przemysław Wawryca, Wojciech Wawrzusiszyn, Paweł Zatorski

 

 

Wyniki Tomasovii:

I kolejka

Wisła Puławy - Tomasovia

1:2
II kolejka

Tomasovia - Chełmianka Chełm

2:1
III kolejka

Lublinianka Lublin - Tomasovia

0:3
IV kolejka

Tomasovia - Spartakus Szarowola

0:0
V kolejka

Górnik II Łęczna - Tomasovia

0:2
VI kolejka Tomasovia - Huragan Międzyrzec Podlaski 1:0
VII kolejka Sparta Rejowiec Fabryczny - Tomasovia 1:2
VIII kolejka Tomasovia - Stal Poniatowa 0:1
IX kolejka Janowianka Janów Lubelski - Tomasovia 0:0
X kolejka Tomasovia - Podlasie Biała Podlaska 1:0
XI kolejka Stal Kraśnik - Tomasovia 0:0
XII kolejka Unia Bełżyce - Tomasovia 1:6
XIII kolejka Tomasovia - Start Krasnystaw 1:0
XIV kolejka Lewart Lubartów - Tomasovia 1:3
XV kolejka Tomasovia - Orlęta Łuków 0:1
XVI kolejka Tomasovia - Wisła Puławy 1:3
XVII kolejka Chełmianka Chełm - Tomasovia 1:1
XVIII kolejka Tomasovia - Lublinianka Lublin 4:0
XIX kolejka Spartakus Szarowola - Tomasovia 0:1
XX kolejka Tomasovia - Górnik II Łęczna 0:0
XXI kolejka Huragan Międzyrzec Podlaski - Tomasovia 1:3
XXII kolejka

Tomasovia - Sparta Rejowiec Fabryczny

3:0
XXIII kolejka Stal Poniatowa - Tomasovia 2:1
XXIV kolejka Tomasovia - Janowianka Janów Lubelski 3:0
XXV kolejka Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia 0:1
XXVI kolejka Tomasovia - Stal Kraśnik 2:0
XXVII kolejka Tomasovia - Unia Bełżyce 3:0
XXVIII kolejka Start Krasnystaw - Tomasovia 1:7
XXIX kolejka Tomasovia - Lewart Lubartów 4:0
XXX kolejka Orlęta Łuków - Tomasovia 3:1

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii:  25 - Kamil Droździel, 10 - Paweł Zatorski, 9 - Tomasz Ciećko, 4 - Bartosz Stefanik, 3 - Piotr Wójcik, 2 - Sebastian Brytan, 1 - Maciej Banaś, Jacek Kusiak, Marek Misiewicz, Przemysław Wawryca

 

Trenerzy, którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2007/08: Zbigniew Kuczyński

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 55 10 46
2 FKS Hetman Zamość 46 14 41
3 Stal Kraśnik 46 18 38
4 Górnik II Łęczna 40 22 38
5 TKS Tomasovia 47 19 36
6 Kryształ Werbkowice 25 21 29
7 Lewart Lubartów 22 19 28
8 Włodawianka Włodawa 33 30 24
9 Powiślak Końskowola 28 32 24
10 Łada 1945 Biłgoraj 20 35 20
11 Lublinianka Lublin 23 25 19
12 Kłos Chełm 16 31 18
13 Victoria Żmudź 23 32 17
14 Unia Hrubieszów 16 25 15
15 Polesie Kock 33 50 14
16 POM Iskra Piotrowice 17 34 14
17 Lutnia Piszczac 12 40 11
18 LKS Milanów 17 62 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Plan przygotowań

12 stycznia - Wznowienie treningów

 

Mecze kontrolne:

 

28 stycznia - Victoria Żmudź 6:0

1 luty - Polonia Przemyśl 0:2

4 luty - Kłos Chełm 3:1

8 luty - Unia Hrubieszów 2:0

11 luty - JKS 1909 Jarosław 2:3

18 luty - Kryształ Werbkowice 2:0

23 luty - Lewart Lubartów 0:1

4 marca - Stal Kraśnik

 

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka