Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

IV liga 2006/2007  lubelska
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Górnik II Łęczna 30 84 27 3 0 87-20 15 0 0 52-9 12 3 0 35-11            
2.  Łada Biłgoraj 30 73 23 4 3 74-13 11 3 1 35-5 12 1 2 39-8            
3.  Stal Poniatowa 30 64 20 4 6 59-30 11 1 3 38-15 9 3 3 21-15            
4.  Stal Kraśnik 30 60 19 3 8 67-32 11 1 3 37-11 8 2 5 30-21            
5.  Tomasovia 30 52 14 10 6 51-34 8 5 2 26-9 6 5 4 25-25            
6.  Orlęta Łuków 30 49 14 7 9 62-37 9 4 2 41-15 5 3 7 21-22            
7.  Podlasie Biała Podlaska 30 40 11 7 12 41-39 6 4 5 19-17 5 3 7 22-22            
8.  Chełmianka Chełm 30 39 11 6 13 43-39 6 2 7 21-20 5 4 6 22-19            
9.  Lewart Lubartów 30 39 10 9 11 44-41 6 5 4 22-13 4 4 7 22-28            
10.  Lublinianka Lublin 30 38 11 5 14 41-47 6 2 7 26-22 5 3 7 15-25            
11.  Start Krasnystaw 30 35 10 5 15 48-62 7 3 5 25-22 3 2 10 23-40            
12.  BKS Unia Bełżyce 30 32 9 5 16 29-52 4 5 6 19-28 5 0 10 10-24            
13.  Janowianka Janów Lubelski 30 28 8 4 18 39-67 6 2 7 24-31 2 2 11 15-36            
14.  Granica Lubycza Królewska 30 25 7 4 19 20-52 6 1 8 13-21 1 3 11 7-31            
15.  Victoria Parczew 30 16 5 1 24 42-105 5 0 10 32-41 0 1 14 10-64            
16.  Czarni Dęblin 30 6 1 3 26 18-95 1 2 12 10-46 0 1 14 8-49            
 

 

Kadra:

 

Bramkarze: Piotr Waśkiewicz, Łukasz Bartoszyk, Łukasz Wawrzusiszyn


Obrońcy: Grzegorz Anioł , Piotr Bubiłek, Łukasz Chwała, Rafał Myszkowski, Marcin Kordas, Piotr Joniec, Kamil Chapuła, Marcin Stefek, Konrad Kłoda,


Pomocnicy: Piotr Wójcik , Michał Janeczko , Piotr Kapłon Michał Mazurek, Mateusz Bojarczuk, Piotr Zajączkowski, Damian Rój, Sebastian Brytan, Rafał Szarowolec, Bartosz Stefanik,Norbert Raczkiewicz


Napastnicy: Paweł Zatorski, Piotr Gozdek, Przemysław Wawryca, Sebastian Głaz , Bartłomiej Grześnikowski, Marcin Poźniak,Kamil Droździel, Tomasz Ciećko

 

 

Wyniki Tomasovii:

 

I kolejka

Start Krasnystaw - Tomasovia

3:3
II kolejka

Tomasovia - Victoria Parczew

7:0
III kolejka

Janowianka Janów Lubelski - Tomasovia

1:4
IV kolejka

Tomasovia - Łada Biłgoraj

4:1
V kolejka

Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia

2:2
VI kolejka Tomasovia - Górnik II Łęczna
1:3
VII kolejka Orlęta Łuków - Tomasovia 2:2
VIII kolejka Czarni Dęblin - Tomasovia 1:3
IX kolejka   Tomasovia - Stal Kraśnik
0:0
X kolejka Lewart Lubartów - Tomasovia 2:2
XI kolejka Tomasovia - Chełmiankia Chełm
1:1
XII kolejka Unia Bełżyce - Tomasovia 1:0
XIII kolejka Tomasovia - Lublinianka Lublin
0:0
XIV kolejka Stal Poniatowa - Tomasovia 7:0
XV kolejka Tomasovia - Granica Lubycza Królewska
1:1
XVI kolejka Tomasovia - Start Krasnystaw
4:1
XVII kolejka Victoria Parczew - Tomasovia 0:2
XVIII kolejka Tomasovia - Janowianka Janów Lubelski
1:0
XIX kolejka Łada Biłgoraj - Tomasovia 1:1
XX kolejka Tomasovia - Podlasie Biała Podlaska
2:0
XXI kolejka Górnik II Łęczna - Tomasovia 3:1
XXII kolejka

Tomasovia - Orlęta Łuków

0:0
XXIII kolejka Tomasovia - Czarni Dęblin
2:1
XXIV kolejka Stal Kraśnik - Tomasovia 2:1
XXV kolejka Tomasovia- Lewart Lubartów
3:0
XXVI kolejka Chełmianka Chełm - Tomasovia 0:1
XXVII kolejka Tomasovia - Unia Bełżyce 0:1
XXVIII kolejka Lublinianka Lublin - Tomasovia 0:1
XXIX kolejka Tomasovia - Stal Poniatowa
1:1
XXX kolejka Granica Lubycza Królewska - Tomasovia 0:2

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii: 9 - Przemysław Wawryca, Paweł Zatorski, 6 - Stanisław Anioł, 4 - Piotr Bubiłek, Łukasz Chwała, Piotr Wójcik, 3 - Kamil Droździel, Rafał Myszkowski, 2 -Sebastian Brytan, Tomasz Ciećko, 1 - Mateusz Bojarczuk, Michał Janeczko,Piotr Kapłon, Marcin Późniak

 

Trenerzy, którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2006/07: Jerzy Bojko Zbigniew Kuczyński

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 105 18 88
2 Górnik II Łęczna 81 47 73
3 FKS Hetman Zamość 88 33 72
4 TKS Tomasovia 89 34 67
5 Stal Kraśnik 86 45 61
6 Kryształ Werbkowice 56 39 58
7 Lewart Lubartów 62 49 53
8 Łada 1945 Biłgoraj 48 56 46
9 Powiślak Końskowola 47 55 45
10 Kłos Chełm 42 55 42
11 Włodawianka Włodawa 55 68 42
12 Lublinianka Lublin 50 48 42
13 Victoria Żmudź 50 65 39
14 Polesie Kock 62 75 38
15 POM Iskra Piotrowice 55 75 35
16 Unia Hrubieszów 41 53 35
17 Lutnia Piszczac 27 77 22
18 LKS Milanów 18 170 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka