Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

IV liga 2005/2006  lubelska
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Orlęta Radzyń Podlaski 30 79 25 4 1 85-17 11 4 0 49-12 14 0 1 36-5            
2.  Stal Kraśnik 30 61 18 7 5 64-27 12 2 1 41-9 6 5 4 23-18            
3.  Podlasie Biała Podlaska 30 52 15 7 8 47-31 9 4 2 29-12 6 3 6 18-19            
4.  Górnik II Łęczna 30 50 14 8 8 62-41 10 1 4 40-20 4 7 4 22-21            
5.  Lublinianka Lublin 30 47 13 8 9 44-41 6 6 3 21-20 7 2 6 23-21            
6.  Chełmianka Chełm 30 44 12 8 10 43-36 8 3 4 22-12 4 5 6 21-24            
7.  Orlęta Łuków 30 41 11 8 11 40-42 7 4 4 27-17 4 4 7 13-25            
8.  Tomasovia 30 41 10 11 9 37-30 7 5 3 23-14 3 6 6 14-16            
9.  BKS Unia Bełżyce 30 37 10 7 13 39-44 6 2 7 24-21 4 5 6 15-23            
10.  Granica Lubycza Królewska 30 37 9 10 11 31-32 5 4 6 20-16 4 6 5 11-16            
11.  Lewart Lubartów 30 36 10 6 14 36-59 5 3 7 16-24 5 3 7 20-35            
12.  Janowianka Janów Lubelski 30 35 10 5 15 42-61 6 3 6 19-23 4 2 9 23-38            
13.  Czarni Dęblin 30 31 9 4 17 39-59 6 2 7 24-27 3 2 10 15-32            
14.  Sokół Adamów 30 28 7 7 16 29-48 5 3 7 14-17 2 4 9 15-31            
15.  Włodawianka Włodawa 30 24 6 6 18 31-56 3 4 8 18-28 3 2 10 13-28            
16.  Unia Hrubieszów 30 21 5 6 19 30-75 2 6 7 13-27 3 0 12 17-48            

 

Kadra:

 

Bramkarze: Łukasz Bartoszyk , Piotr Waśkiewicz


Obrońcy: Grzegorz Anioł , Artur Badura, Artur Łukasik, Michał Pałgan, Michał Rogala, Sebastian Gęśla, Marcin Kordas, Rafał Myszkowski, Sebastian Cybulski, Łukasz Chwała


Pomocnicy: Oskar Blacha, Piotr Bubiłek, Rafał Czarnecki, Sylwester Sikorski,, Bartłomiej Bałchan, Nazar Litun, Roman Samczuk, Mateusz Bojarczuk, Michał Dubas, Michał Janeczko, Piotr Kapłon, Przemysław Wawryca, Piotr Wójcik, Paweł Zatorski, Tomasz Ciećko, Norbert Raczkiewicz, Maciej Szymczak


Napastnicy: Piotr Gozdek, Janusz Świderek, Marcin Poźniak, Kamil Drożdziel, Jacek Paszkiewicz

 

Wyniki Tomasovii:

 

I kolejka

Orlęta Luków - Tomasovia

0:0
II kolejka

Tomasovia - Czarni Dęblin

5:2
III kolejka

Lewart Lubartów - Tomasovia

1:1
IV kolejka

Tomasovia - Unia Hrubieszów

2:0
V kolejka

Granica Lubycza Królewska - Tomasovia

1:1
VI kolejka Tomasovia - Unia Bełżyce
1:1
VII kolejka Włodawianka Włodawa - Tomasovia 2:1
VIII kolejka Tomasovia - Chełmianka Chełm 2:2
IX kolejka   Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia
1:0
X kolejka Tomasovia - Podlasie Biała Podlaska 1:0
XI kolejka Górnik II Łęczna - Tomasovia
3:0
XII kolejka Tomasovia - Lublinianka Lublin 1:2
XIII kolejka Stal Kraśnik - Tomasovia
2:1
XIV kolejka Tomasovia - Janowianka Janów Lubelski 0:4
XV kolejka Sokół Adanów - Tomasovia
2:0
XVI kolejka Tomasovia - Orlęta Łuków
1:0
XVII kolejka Czarni Dęblin - Tomasovia 1:0
XVIII kolejka Tomasovia - Lewart Lubartów
0:0
XIX kolejka Unia Hrubieszów - Tomasovia 1:1
XX kolejka Tomasovia - Granica Lubycza Królewska
3:0
XXI kolejka Unia Bełżyce - Tomasovia 0:1
XXII kolejka

Tomasovia - Włodawianka Włodawa

1:0
XXIII kolejka Chełmianka Chełm - Tomasovia 0:0
XXIV kolejka Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski 1:0
XXV kolejka Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia 0:5
XXVI kolejka Tomasovia - Górnik II Łęczna 1:1
XXVII kolejka Lublinianka Lublin - Tomasovia 1:1
XXVIII kolejka Tomasovia - Stal Kraśnik 1:1
XXIX kolejka Janowianka Janów Lubelski - Tomasovia
1:2
XXX kolejka Tomasovia - Sokół Adamów 4:0

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii:  5 - Grzegorz Anioł,Piotr Bubiłek, 4 -Michał Janeczko, 3 -Frank Egharevba,Piotr Gozdek, 2 -Piotr Kapłon,Paweł Zatorski, 1 - Bartłomiej Bałchan, Tomasz Ciećko,Rafał Czarnecki,Kamil Droździel, Grześnikowski,Nazar Litun,Michał Pałgan,Jacek Paszkiewicz,Marcin Późniak, Maciej Szymczak,Roman Samczuk, Piotr Wójcik

 

Trenerzy, którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2005/06: Dmytro Sydorak UKR i Ihor Polnyj UKR

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 55 10 46
2 FKS Hetman Zamość 46 14 41
3 Stal Kraśnik 46 18 38
4 Górnik II Łęczna 40 22 38
5 TKS Tomasovia 47 19 36
6 Kryształ Werbkowice 25 21 29
7 Lewart Lubartów 22 19 28
8 Włodawianka Włodawa 33 30 24
9 Powiślak Końskowola 28 32 24
10 Łada 1945 Biłgoraj 20 35 20
11 Lublinianka Lublin 23 25 19
12 Kłos Chełm 16 31 18
13 Victoria Żmudź 23 32 17
14 Unia Hrubieszów 16 25 15
15 Polesie Kock 33 50 14
16 POM Iskra Piotrowice 17 34 14
17 Lutnia Piszczac 12 40 11
18 LKS Milanów 17 62 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Plan przygotowań

12 stycznia - Wznowienie treningów

 

Mecze kontrolne:

 

28 stycznia - Victoria Żmudź 6:0

1 luty - Polonia Przemyśl 0:2

4 luty - Kłos Chełm 3:1

8 luty - Unia Hrubieszów 2:0

11 luty - JKS 1909 Jarosław 2:3

18 luty - Kryształ Werbkowice 2:0

25 luty - Lewart Lubartów

4 marca - Stal Kraśnik

 

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka