Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

IV liga 2005/2006  lubelska
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Orlęta Radzyń Podlaski 30 79 25 4 1 85-17 11 4 0 49-12 14 0 1 36-5            
2.  Stal Kraśnik 30 61 18 7 5 64-27 12 2 1 41-9 6 5 4 23-18            
3.  Podlasie Biała Podlaska 30 52 15 7 8 47-31 9 4 2 29-12 6 3 6 18-19            
4.  Górnik II Łęczna 30 50 14 8 8 62-41 10 1 4 40-20 4 7 4 22-21            
5.  Lublinianka Lublin 30 47 13 8 9 44-41 6 6 3 21-20 7 2 6 23-21            
6.  Chełmianka Chełm 30 44 12 8 10 43-36 8 3 4 22-12 4 5 6 21-24            
7.  Orlęta Łuków 30 41 11 8 11 40-42 7 4 4 27-17 4 4 7 13-25            
8.  Tomasovia 30 41 10 11 9 37-30 7 5 3 23-14 3 6 6 14-16            
9.  BKS Unia Bełżyce 30 37 10 7 13 39-44 6 2 7 24-21 4 5 6 15-23            
10.  Granica Lubycza Królewska 30 37 9 10 11 31-32 5 4 6 20-16 4 6 5 11-16            
11.  Lewart Lubartów 30 36 10 6 14 36-59 5 3 7 16-24 5 3 7 20-35            
12.  Janowianka Janów Lubelski 30 35 10 5 15 42-61 6 3 6 19-23 4 2 9 23-38            
13.  Czarni Dęblin 30 31 9 4 17 39-59 6 2 7 24-27 3 2 10 15-32            
14.  Sokół Adamów 30 28 7 7 16 29-48 5 3 7 14-17 2 4 9 15-31            
15.  Włodawianka Włodawa 30 24 6 6 18 31-56 3 4 8 18-28 3 2 10 13-28            
16.  Unia Hrubieszów 30 21 5 6 19 30-75 2 6 7 13-27 3 0 12 17-48            

 

Kadra:

 

Bramkarze: Łukasz Bartoszyk , Piotr Waśkiewicz


Obrońcy: Grzegorz Anioł , Artur Badura, Artur Łukasik, Michał Pałgan, Michał Rogala, Sebastian Gęśla, Marcin Kordas, Rafał Myszkowski, Sebastian Cybulski, Łukasz Chwała


Pomocnicy: Oskar Blacha, Piotr Bubiłek, Rafał Czarnecki, Sylwester Sikorski,, Bartłomiej Bałchan, Nazar Litun, Roman Samczuk, Mateusz Bojarczuk, Michał Dubas, Michał Janeczko, Piotr Kapłon, Przemysław Wawryca, Piotr Wójcik, Paweł Zatorski, Tomasz Ciećko, Norbert Raczkiewicz, Maciej Szymczak


Napastnicy: Piotr Gozdek, Janusz Świderek, Marcin Poźniak, Kamil Drożdziel, Jacek Paszkiewicz

 

Wyniki Tomasovii:

 

I kolejka

Orlęta Luków - Tomasovia

0:0
II kolejka

Tomasovia - Czarni Dęblin

5:2
III kolejka

Lewart Lubartów - Tomasovia

1:1
IV kolejka

Tomasovia - Unia Hrubieszów

2:0
V kolejka

Granica Lubycza Królewska - Tomasovia

1:1
VI kolejka Tomasovia - Unia Bełżyce
1:1
VII kolejka Włodawianka Włodawa - Tomasovia 2:1
VIII kolejka Tomasovia - Chełmianka Chełm 2:2
IX kolejka   Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia
1:0
X kolejka Tomasovia - Podlasie Biała Podlaska 1:0
XI kolejka Górnik II Łęczna - Tomasovia
3:0
XII kolejka Tomasovia - Lublinianka Lublin 1:2
XIII kolejka Stal Kraśnik - Tomasovia
2:1
XIV kolejka Tomasovia - Janowianka Janów Lubelski 0:4
XV kolejka Sokół Adanów - Tomasovia
2:0
XVI kolejka Tomasovia - Orlęta Łuków
1:0
XVII kolejka Czarni Dęblin - Tomasovia 1:0
XVIII kolejka Tomasovia - Lewart Lubartów
0:0
XIX kolejka Unia Hrubieszów - Tomasovia 1:1
XX kolejka Tomasovia - Granica Lubycza Królewska
3:0
XXI kolejka Unia Bełżyce - Tomasovia 0:1
XXII kolejka

Tomasovia - Włodawianka Włodawa

1:0
XXIII kolejka Chełmianka Chełm - Tomasovia 0:0
XXIV kolejka Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski 1:0
XXV kolejka Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia 0:5
XXVI kolejka Tomasovia - Górnik II Łęczna 1:1
XXVII kolejka Lublinianka Lublin - Tomasovia 1:1
XXVIII kolejka Tomasovia - Stal Kraśnik 1:1
XXIX kolejka Janowianka Janów Lubelski - Tomasovia
1:2
XXX kolejka Tomasovia - Sokół Adamów 4:0

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii:  5 - Grzegorz Anioł,Piotr Bubiłek, 4 -Michał Janeczko, 3 -Frank Egharevba,Piotr Gozdek, 2 -Piotr Kapłon,Paweł Zatorski, 1 - Bartłomiej Bałchan, Tomasz Ciećko,Rafał Czarnecki,Kamil Droździel, Grześnikowski,Nazar Litun,Michał Pałgan,Jacek Paszkiewicz,Marcin Późniak, Maciej Szymczak,Roman Samczuk, Piotr Wójcik

 

Trenerzy, którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2005/06: Dmytro Sydorak UKR i Ihor Polnyj UKR

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 55 10 46
2 FKS Hetman Zamość 49 17 45
3 Górnik II Łęczna 44 22 44
4 TKS Tomasovia 50 22 42
5 Stal Kraśnik 49 23 41
6 Kryształ Werbkowice 28 22 32
7 Lewart Lubartów 29 25 32
8 Powiślak Końskowola 31 33 31
9 Włodawianka Włodawa 43 35 29
10 Łada 1945 Biłgoraj 29 36 29
11 Lublinianka Lublin 26 29 21
12 Kłos Chełm 18 35 19
13 Victoria Żmudź 24 34 17
14 Polesie Kock 35 50 17
15 Unia Hrubieszów 16 27 16
16 POM Iskra Piotrowice 19 39 15
17 Lutnia Piszczac 13 44 11
18 LKS Milanów 18 73 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Juniorzy Starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 TKS Tomasovia 30 10 26
2 Górnik Łęczna 30 10 24
3 FKS Hetman Zamość 36 13 22
4 Widok SP51 Lublin 25 16 21
5 Wisła Puławy 20 16 20
6 Orlęta Łuków 26 24 17
7 Orlęta Radzyń Podlaski 26 23 14
8 Chełmianka Chełm 23 33 13
9 Lewart Lubartów 19 25 12
10 Łada 1945 Biłgoraj 22 28 11
11 Victoria Parczew 13 36 7
12 Janowianka Janów Lubelski 8 44 3

Juniorzy młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 51 3 37
2 Górnik Łęczna 35 10 31
3 BKS Lublin 42 15 30
4 Avia Świdnik 24 21 23
5 PN Motor Lublin 31 20 22
6 Wisła Puławy 22 20 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 17 19 19
8 AMSPN Hetman 31 25 18
9 Widok SP51 Lublin 24 24 17
10 TOP-54 Biała Podlaska 15 26 13
11 Niedźwiadek Chełm 16 29 9
12 OSiR Biłgoraj 10 34 9
13 Stal Kraśnik 16 60 6
14 TKS Tomasovia 8 36 4

Trampkarze starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Dubler Opole Lubelskie 54 10 34
2 BKS Lublin 70 5 31
3 TOP-54 Biała Podlaska 31 13 30
4 Motor Lublin 59 5 29
5 Górnik Łęczna 27 16 25
6 Orlęta Radzyń Podlaski 32 13 25
7 TKS Tomasovia 51 25 21
8 OSiR Biłgoraj 21 46 19
9 Gaudium Zamość 20 30 14
10 Widok SP51 Lublin 17 26 11
11 Wisła Puławy 15 68 10
12 Orlęta Łuków 9 40 4
13 Niedźwiadek Chełm 1 65 3
14 MOSiR Lubartów 5 50 3

Trampkarze młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 61 7 36
2 TOP-54 Biała Podlaska 43 9 34
3 AMSPN Hetman 37 15 28
4 BKS Lublin 33 13 26
5 Górnik Łęczna 26 8 26
6 TKS Tomasovia 32 15 22
7 Orlęta Łuków 27 22 19
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 27 16
9 Widok SP51 Lublin 14 24 13
10 Lublinianka Lublin 17 34 12
11 OSiR Biłgoraj 16 53 11
12 Orlik Lubartów 10 44 10
13 Huragan Międzyrzec Podlaski 11 27 9
14 Gaudium Zamość 13 60 0

Młodzicy starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 62 3 37
2 BKS Lublin 53 15 34
3 Avia Świdnik 32 15 33
4 TOP-54 Biała Podlaska 46 11 33
5 TKS Tomasovia 43 15 27
6 AMSPN Hetman 38 21 25
7 Niedźwiadek Chełm 29 41 21
8 Lublinianka Lublin 25 25 18
9 Sygnał Lublin 18 28 14
10 Wisła Puławy 27 24 13
11 Widok SP51 Lublin 27 36 13
12 Górnik Łęczna 14 30 10
13 Orlęta Radzyń Podlaski 11 41 8
14 Huragan Międzyrzec Podlaski 6 61 7
15 Puławiak Puławy 4 69 7

Młodzicy młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Górnik Łęczna 59 14 35
2 Motor Lublin 40 11 35
3 AMSPN Hetman 25 10 32
4 Wisła Puławy 41 18 31
5 Niedźwiadek Chełm 26 23 21
6 TKS Tomasovia 29 30 19
7 BKS Lublin 21 22 18
8 Orlęta Radzyń Podlaski 26 29 17
9 Lublinianka Lublin 27 31 17
10 Puławiak Puławy 18 30 17
11 Avia Świdnik 20 28 14
12 TOP-54 Biała Podlaska 9 26 13
13 Jedynka Krasnystaw 16 36 11
14 Huragan Międzyrzec Podlaski 26 50 9
15 Widok SP51 Lublin 20 45 8

Wyszukiwarka